- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Veletržní setkání 2007
Už to nebude dlouho trvat a veletržní vrátka se pro nás, tiché blázny po roce opět otevřou. Nejeden z nás zajisté plánuje mimo "protřepání" prutů a zhlednutí či nakoupení jiného nádobíčka i setkání s kamárady. Při té příležitosti si Vás dovoluji pozvat na posezení, které se bude konat třetí den výstavy, tj. pátek 16.3.2007 ve večerních hodinách. Místo zatím není pevně stanoveno hlavně z důvodu neznámého počtu účastníků. Jen je jisté, že to bude podnik s dobrým jídlem a pitím v dosahu výstaviště. Akce se s největší pravděpodobností zúčastní i Martin M. a Roman C., majitelé MRKu. Počítá se také s hojnou účastí kolegů, případně kolegyň z Brněnského jádra.
Až nastane doba pokročilá a pan vrchní nás vymete před práh, vytrvalí jedinci se přesunou do Bílovic nad Svitavou do klubovny místního Mysliveckého Sdružení (od BVV cca 12km). Tam předpokládám proběhne ještě nějaká výměna názorů, v případě příznivého počasí a zájmu i pašík Pepa nad ohněm se točící. Ti co nebudou mít síly na NON-STOP plkání mohou jít spát. Není to žádný Grand hotel, každý povinně karimatku a spacák.
Parkovacích míst nepočítaně, nocležníků by budova mohla pojmout cca 30. Vše záleží na domluvě.
Postupem času se zde objeví přesnější informace. Ptejte se, hlašte se, rádi Vás uvidíme.
Aktuální seznam nahlášených nocležníků: (10)
Kolči, PetrK, Pete, Mr.Stick, Matrix, Lachtan, Kaňour, Georgino, Emroy, karelc.
Seznam účastníků večerního posezení: (14)
Martin M, Roman C, sosed, Kolči, PetrK, Pete, Mr.Stick, Matrix, Lachtan, Kaňour, Georgino, Emroy, karelc, hlinomaz.
Až nastane doba pokročilá a pan vrchní nás vymete před práh, vytrvalí jedinci se přesunou do Bílovic nad Svitavou do klubovny místního Mysliveckého Sdružení (od BVV cca 12km). Tam předpokládám proběhne ještě nějaká výměna názorů, v případě příznivého počasí a zájmu i pašík Pepa nad ohněm se točící. Ti co nebudou mít síly na NON-STOP plkání mohou jít spát. Není to žádný Grand hotel, každý povinně karimatku a spacák.
Parkovacích míst nepočítaně, nocležníků by budova mohla pojmout cca 30. Vše záleží na domluvě.
Postupem času se zde objeví přesnější informace. Ptejte se, hlašte se, rádi Vás uvidíme.
Aktuální seznam nahlášených nocležníků: (10)
Kolči, PetrK, Pete, Mr.Stick, Matrix, Lachtan, Kaňour, Georgino, Emroy, karelc.
Seznam účastníků večerního posezení: (14)
Martin M, Roman C, sosed, Kolči, PetrK, Pete, Mr.Stick, Matrix, Lachtan, Kaňour, Georgino, Emroy, karelc, hlinomaz.
Autor diskuse: sosed - Profil , 14.2.2007 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NCrazyFish - Profil | Ne 18.2.2007 12:03:26
Pokud bych se zučastnil, tak do kdy bych to měl tak asi ohálist? :-)
Nsosed - Profil | Ne 18.2.2007 11:58:46
Matrix: jo, proto zastřelím i tebe. Jako škodnou v bazénu na veletrhu :-)
NMatrix - Profil | Ne 18.2.2007 11:43:03
Kolči: To víš sosák už je deformovanej od myslivců - střílí po všem co se hýbe...:o)))
NMatrix - Profil | Pá 16.2.2007 22:45:16
sosed: No tak to bude na pohodu....ale to by chtělo aspoň někoho střízlivýho...:)))
Nkarelc - Profil | Pá 16.2.2007 22:37:18
sosed: nebo taky na žížalu :-)
Btw, už se začínám těšit. Zkusím říct i bráchovi, jestli by nejel, to by bylo další auto k dispozici...
Btw, už se začínám těšit. Zkusím říct i bráchovi, jestli by nejel, to by bylo další auto k dispozici...
Nsosed - Profil | Pá 16.2.2007 22:34:21
Matrix: to nebude vůbec žádný problém :-) Malej pašík se dá také sehnat. A nebo střelit :-)
NMatrix - Profil | Pá 16.2.2007 22:33:16
sosed: a když bude málo lidí co takhle jenom vepřová kýta? už předuzená a jenom jí na ohni ohřát???:)
Nsosed - Profil | Pá 16.2.2007 22:25:19
karelc: na suchou tady sli lipani i 24. prosince :-)
Pásovec: záleží na počtu účastníků a taky na počasí.
Pásovec: záleží na počtu účastníků a taky na počasí.
NMatrix - Profil | Pá 16.2.2007 22:22:48
Mr.Stick: Právě, že jde o hodně...:)
karelc: nojo, tak to to potom vysvětluje...:) tak ať to brzo pořešíš...;)
sosed: No to není vůbec špatný nápad...!!!;o)
karelc: nojo, tak to to potom vysvětluje...:) tak ať to brzo pořešíš...;)
sosed: No to není vůbec špatný nápad...!!!;o)
Nkarelc - Profil | Pá 16.2.2007 22:20:26
sosed: no jistě, dám tam minigolda s červem alá Edwards Junior na začátku kariéry :-)))
PS: nevím proč, ale ostroretky nemám rád - strašně se melou v podběráku a jsou křehký jak prase, když začnou brát, raději dávám mega sousto na parmu či něco jinýho... Raději bych, aby bylo hezky a mohl jsem zkusit na suchou, i když to neumím :-)
PS: nevím proč, ale ostroretky nemám rád - strašně se melou v podběráku a jsou křehký jak prase, když začnou brát, raději dávám mega sousto na parmu či něco jinýho... Raději bych, aby bylo hezky a mohl jsem zkusit na suchou, i když to neumím :-)
Nsosed - Profil | Pá 16.2.2007 22:18:45
Matrix: pokud tam nebude parkovat moc aut, tak místa na házení bude dostatek :-) Mohli bychom také udělat turnaj v minigolfu. Hřiště patří to do toho areálu :-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
PáNLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářský kniho - koutek 143
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












