- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Uhoř jako nástražní ryba.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NHrouzek - Profil | Út 6.2.2007 16:44:04
Jinak stebou souhlasim..
NHrouzek - Profil | Út 6.2.2007 16:25:01
NHonza Pok. - Profil | Út 6.2.2007 13:28:32
Nplavčík Tom - Profil | Út 6.2.2007 13:13:02
Co je to pořádná RS? Proč si myslíš, že omezení počtu ponechaných ryb k něčemu pomůže, když dodržování tohoto pravidla stejně podle Tebe není nikdo schopen ohlídat? Proč podle Tebe některé zákazy pomohou a jiné ne? Nedomníváš se, že povolení lovu non-stop by celou situaci ještě zhoršilo? Co si budem nalhávat, pod rouškou noci se krade mnohem snadněji ...
NHonza Pok. - Profil | Út 6.2.2007 11:28:37
Jako RS mám v našem revíru nejen trofejní ryby, ale i soukromák. Kromě několika tvrzení, že se to děje, jedinej rybář, který u toho byl a viděl, nezavolal RS, P-ČR, nezašel na schůzi výboru nebo nenázel dotyčné do vody.
On u toho nakonec vlastně nikdo nebyl, nic neviděl atd.
Svaz nějakým způsobem funguje. Ale házet všechno na svaz a RS, když umožňuje vcelku bez problémů realizovat tak úžasnou zábavu, jakou rybaření je, je hodně alibistické.
NIvo.S. | Út 6.2.2007 9:34:58
NHrouzek - Profil | Po 5.2.2007 15:47:31
NHrouzek - Profil | Po 5.2.2007 15:43:06
Takže nejlépe by bylo, pořádná RS, časté kontroly, omezit počet ryb ročně, na velkých revírech horní míry ryb, a povolit ty zákazy, které by nemusely být, kdyby fungovala RS..... A bylo by všem dobře:-) Až na pytláky a masaře.
Ntinca - Profil | Po 5.2.2007 13:14:41
NMr.Stick - Profil | Po 5.2.2007 12:19:17
NTK | Po 5.2.2007 12:14:56
Nplavčík Tom - Profil | Po 5.2.2007 11:59:04
Nantony | Po 5.2.2007 11:52:49
Nhraji - Profil | Po 5.2.2007 11:44:19
Vrhačku bych dal do povolených technických prostředků hned. Stejně s ní umí jen pár lidí. :-)
NJKL - Profil | Po 5.2.2007 11:41:19
Za zákaz úhoře jako nástrahy budiž vzdán svazu dík
a lov nonstop nepovažuji rozhodně za plošnou prioritu. Ba naopak. Co takhle petici za uznání vrhací sítě jako montáže? Odůvodnit to lze jako nezbytná pomůcka pro moderní feederování. :-)))
NGeorgino - Profil | Po 5.2.2007 11:30:26
Nhraji - Profil | Po 5.2.2007 11:17:24
Jinak zákaz použití úhoře jako nástražní ryby je v pořádku a plně zapadá do kontextu ochrany úhoře jako takového.
A k tomu lovu nonstop. Na změnu denních dob lovu, stanovených v prováděcí vyhlášce k zákonu, je třeba přesvědčit Ministerstvo zemědělství jako zpracovatele této vyhlášky. Ale je pravda, že mě lov nonstop nechává zcela klidným a hrůzou se ze sna nebudím kvůli tomu, že je zakázaný. Asi jsem taky papaláš. :-))
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme cestovku
Safra-go
Jižní Afrika, Sibiř, Patagonie. Vyzkoušené lokality v doprovodu našeho scouta. Expedice pro partu kamarádů i...













