Výroba voblerov

zdravím všetkých domácich kutilov. Neskúšali ste vyrábať voblery aj z iných materiálov ako sú balzové a lipové drevo, prípadne epoxid? na internete som našiel rôzne kontakty napr. z PU peny alebo plastu. Zaújma ma hlavne plast, ktorý by sa dal naliať do dvojdielnej formy a dal by sa zohnať aj u nás (nie až zo štátov) a tiež by sa dal spracovávať v domácich pomienkach (nie komerčne). Za info vopred dík.
Autor diskuse: pablo-fish - , 1.2.2007 dravci - domací dílna

Nrybaříkkk - Profil | Ne 4.2.2007 19:34:17

HomerBond: pošli mi to prosím taky!díky

    NHomerBond - Profil | Ne 4.2.2007 17:13:51

    K otazce: Je to uz dlouho, ale nekde sem cet, ze nekdo dela woblery taky z MODURITU, normalka vytvaruje, podle potreby rozpuli a udela vzduchovou bublinu.... nevim, jestli by to fungovalo, to jen tak okrajove k tem netradicnim materialum

      NHomerBond - Profil | Ne 4.2.2007 16:52:28

      Shimansky: Mas to v mailu, hodne trpelivosti s prekladem...

        NShimansky - Profil | Ne 4.2.2007 16:46:56

        aj ja by som Ta poprosil o tem navod,mail mam v karte.Dakujem

          NHomerBond - Profil | Ne 4.2.2007 15:03:02

          pavelX: OK, mas to v mailu...


          jeste nejakej pan na holeni??? :-D

            NpavelX - Profil | Ne 4.2.2007 14:59:01

            HomerBond : klik1@email.cz

              NHomerBond - Profil | Ne 4.2.2007 10:12:49

              pavelX: ale nemam tvuj mail a kartu nemas, tak sem napis mailovou adresu

              ondra: mas to v mailu

                NpavelX - Profil | Ne 4.2.2007 8:45:15

                HomerBond : když to tak posíláš, tak i mě .Jooo ??

                  Nondra - Profil | Ne 4.2.2007 8:40:43

                  prosím,prosím;-)

                    Nondra - Profil | Ne 4.2.2007 8:40:28

                    a me taky jo?........diky

                      Nsenier - Profil | So 3.2.2007 13:27:47

                      HomerBond,dik uz mi to prislo:)

                        NHomerBond - Profil | So 3.2.2007 12:36:27

                        senier: Mas to v mailu

                          Nsenier - Profil | So 3.2.2007 11:44:14

                          HomerBond - posli to aj mne na mail: ivanchabada@post.sk.dik

                            NDenny | Pá 2.2.2007 22:25:15

                            HomerBond - dekuji moc,jdu se na to podivat.

                              NHomerBond - Profil | Pá 2.2.2007 22:23:30

                              Denny: Poslal sem ti to na mail, co mas v karte ;-)

                                NDenny | Pá 2.2.2007 22:09:30

                                HomerBond - mohl bych pozadat take o zaslani toho clanku,diky.

                                  NHomerBond - Profil | Pá 2.2.2007 21:45:03

                                  upbraider: mas ho v mailu

                                    Nupbraider - Profil | Pá 2.2.2007 21:28:20

                                    HomerBond:posílej i mně na upbraider@seznam.cz please. Angličtina mi nevadí...dík:-)

                                      NHomerBond - Profil | Pá 2.2.2007 21:21:45

                                      pablo-fish: Pokud mas zajem, muzu ti poslat navod na vyrobu woblera z PU pěny, ale ma to dva hacky, za 1. nemam tvuj mail, ale to by se dalo resit, a za 2. je to cely komplet anglicky...

                                        Nupbraider - Profil | Pá 2.2.2007 21:14:56

                                        já jen balza.... myslím že je nejlepší a Rapala dělá plastový woblery jen protože je balzový dřevo dražší než plast