Ngomz - Profil | Út 11.11.2008 19:22:08
prosim vsechny at vlezou do otazky Výroba woblerů 657 odkazu.dekuji.at to tu neni zaplacane...prominte mi to.
NVYDROUŠ - Profil | Út 11.11.2008 18:56:54
Fuldík)) moc hezka prace.
N22cruiser22 - Profil | Po 10.11.2008 23:13:03
majovk: já bych řek že každej to dělá jinak ja kupříkladu hrubě nožem a pak postupně dodrušuju měkčím a měkčím smirgl papirem
Nmajovk - Profil | Ne 9.11.2008 19:32:58
ako robite tie voblery ze ci ihc struhate s nozom alebo nejako inac
N22cruiser22 - Profil | Pá 29.2.2008 22:10:08
hacek: čus no toho malího sem neskoušel ale ten velkej když de pod vodu při přitahování ve vod. sloupci jde na bok. A jakej mas ty problem?
NHáček - Profil | Čt 28.2.2008 23:26:20
Čus Kámo!!!
mám docela problém , aby makali, jak jsem dával foto, jdou dva,(ze čtyř)-no nic moc, tobě makaj, jestli jo jak to děláš?
Jinak opět - moooc pěkný:-))
jo dej vědět, rad pokecam
N22cruiser22 - Profil | Ne 24.2.2008 21:31:21
háček: ne jeste sem ho neskousel ale dik za pochvalu tvůj je taky pěknej
NHáček - Profil | Ne 24.2.2008 21:27:11
22cruiser22 - už si ho zkoušel jak maká???
Mně docela chodí, ale co ryby - joooo, "tojď otázka".
Jinak pochvala -moc pěkný!!!
N22cruiser22 - Profil | Ne 24.2.2008 19:33:37
smradzjzd: je to puka kuličky do detskejch pistolek (kulickovek) ,,jen kdibys to chtel skusit''
Nsmradzjzd - Profil | So 23.2.2008 20:20:41
22cruiser22 - korálek jako oko, ten nápad se mi líbí :-)
NAďo - Profil | So 23.2.2008 20:06:02
22cruiser22 - takto nejako zacinal aj LURI RAPALA
N22cruiser22 - Profil | So 23.2.2008 17:03:02
no tak tohle je můj uplně první vobler sem zvedavej az ho uvidim v akci
NHáček - Profil | St 6.2.2008 15:18:48
Zdravim.
Tak jsem si udělal taky pár svých prvních voblerů. Uvidim jak budou lapat.....
NKEULI - Profil | Út 5.2.2008 18:49:08
JanoM-Ahoj podařilo se ti něco chytit na ty 2 poslední sestavy (ty nejdál na foto).
NJanoM - Profil | Út 5.2.2008 18:32:36
Kluci-k vrtulkám oznamujem, že sú z hliníkového plechu 0,8mm. Najprv sa vyvrta otvor 1mm pre drot 08mm, k tomu symetricky nakreslím obrys, obstrihám, dopracujem pilníkom a listy natočím. Povodne to bolo pre tie olovené monštra podla starých devonov.Nie je to najlepšie riešenie, pretože vaklajú a potrebujú oporu vačšími korálkami. Kedže som našiel sklenené valčeky s vonk. priemerom 2mm a vnút.1mm-dlžka 7, otvor nevrtam,len prerazím 2mm klincom, zatlačím tam valček a spevním sekundovým lepidlom, Je to tuhá sústava- vidíte to na tom pope.Tento systém umožnuje použit lubovolný materiál- plechovku od piva a pod. Norítka vačšinou z CD obalov po nakreslení plátkom pilky na železo- odrežem obrysový obdlžnik, potom štipačkami obstihávam tvar, zarovnám pilníkom alebo nožom.Rezat sa nesmie kolmo na plexi a čo najbližšie k miestu upnutia.
Nsmradzjzd - Profil | Po 4.2.2008 19:58:53
Fuldík , JanoM - chlapci moc pěkný to máte, radost pohledět
NKnapík - Profil | Po 4.2.2008 17:52:45
na lopatky doporučím plast ze špulek na vlasce, ne ze všech, aby nebyly křehké, taková ta sympaticky pružná např z byronky ale i spousta jiných
¨
NDeProfundis - Profil | Po 4.2.2008 17:48:13
gibbon: do dřívek menších rozměrů je s oblibou používám
jinak plexi 2mm a víc podle toho do jakýho macka to vlepím, na ty největší kousky i 4mm
Ngibbon - Profil | Po 4.2.2008 17:37:09
all: skúšal tie norítka niekto z vás urobiť z priesvitných CD čo sa dávajú ako ochranné do cake obalov CD a DVD? Hrúba 1mm, strihaní síce praskajú ale vyrezať lupienkovou pilkou no problem. Kvalita podľa mňa niečo medzi lexanom a plexisklom.
NMysho22 - Profil | Po 4.2.2008 17:01:49
lovec3:JA ich robím z akéhosi plexiskla čo som našiel doma z éry komunizmu ,ale skúšal som aj z hudob.obalov kaziet a z tej umelohmotnej cievky na CD tiež sa to celkom da.
Nlovec3 - Profil | Po 4.2.2008 16:35:47
z coho robite tie noritka?Ja som skusal z obalov na CD ale sa to dost praskalo pri strihani
NRoh1!ck - Profil | Po 4.2.2008 16:28:07
V loňské sezóně byl z mých nejúspěšnějších domácích tenhle, na novou sezónu 08 se výroba připravuje ;-).
JanoM: pěkné, taky by mě zajímaly ty vrtulky a ty vícedílné jak chodí?
NFuldík - Profil | Po 4.2.2008 16:09:25
JanoM:pěkný,zajímalo by mě,jak vyrabíš tu vrtulku u těch propů a z čeho vyrábíš křídelka?
Nada.j.3 - Profil | Po 4.2.2008 6:50:07
zdar
ja si nekdy vyrabim woblery ze smrkoveho a prikladam foto jedno nic moc ale ja teprve zacinam tak to snad bude jeste lepsi
NJanoM - Profil | Ne 3.2.2008 23:10:54
Rozširujem ukázku voblerov vyrobených z vrby.Na povrchovú úpravu používam modelárske akrylátové vodourieditelné farby, glitter glue (šupiny) a rozne druhy lakov na nehty, najma priesvitný.
NFuldík - Profil | Ne 3.2.2008 21:13:33
Mysho22:Dříve lípa,nyní převážně balza a hrozně rád vyřezávám u vody,když jedu na víkend na kapry-aspon se přes den nenudím.
NMysho22 - Profil | Ne 3.2.2008 20:51:10
Fuldík:Tak to ti verím a z čoho ich vyrezavaš klasika balza či lipa abo niečo iné??
Nlovec3 - Profil | Ne 3.2.2008 20:48:05
Chlapi,aky pouzivate ten epoxid?A kde to kupujete?dik moc
NFuldík - Profil | Ne 3.2.2008 20:44:47
Mysho22:Už jsem na ně chytal a šlapou slušně,mimo těch na horním obrázku, ty jsou nové.Na toho zeleného koníka jsem chytal a tlouští ho braly.Jemně vybruje kousek pod hladinou.Vyřezání ale urputná drbačka,ale už vím jak na to,takže příště budou lepší a v menší velikosti
NMysho22 - Profil | Ne 3.2.2008 20:14:11
Fuldik:TAk to klobúk dolu celkom pekná práca zaujali ma tie koniky už su aj otestované či len čakajú na priemeru???
NFuldík - Profil | Ne 3.2.2008 19:46:43
Mysho22:Používám obyč.tempery,lodní lak a barvím štětečkem.
NMysho22 - Profil | Ne 3.2.2008 18:52:36
Fuldik:Co použivaš za farby a lak??? Farbíš štetcom či fixirkou??
NFuldík - Profil | Ne 3.2.2008 18:49:18
KEULI:Díky,snažím se:-)
NKEULI - Profil | Ne 3.2.2008 18:47:44
Fuldík -Práce šlechtí člověka:-)))Paráda:-)
NKEULI - Profil | Ne 3.2.2008 18:42:51
Fuldík -Práce šlechtí člověka..:-))Paráda
NFuldík - Profil | Ne 3.2.2008 18:31:37
Taky posílám foto svých výtvorů.
NJanoM - Profil | So 2.2.2008 20:32:40
Zdravím mládež. Prikladám malú časť mojho bojového arzenálu. Chcem len povedať že všetko je to vyrobené z materiálu dostupného káždemu rybárovi. Je to vrba- jeden z najlepších rezbárskych. Stačí odrezať prútik (hrúbka podľa veľkosti woba), prepichnuť drotom jadro, nožíkom vystrúhať tvar a odrezať od "držiaka".Najlepšie sa reže čerstvý, wob sa za 2-3dni vysuší.Ostatné- zhotovenie závesov a maľovanie už poznáte
Nsliver - Profil | So 2.2.2008 0:23:55
Tak to mi připomíná epizodu z Globusu.
Když jsem dával deset balení mražených kuřecích krků do vozíku, tahal za rukáv svoji ženu okolo jdoucí muž se slovy : nebudem to taky potřebovat ?
Já tím krmím moje čtyři kočky.
NMysho22 - Profil | Pá 1.2.2008 23:53:57
co co tu sa posielaju nejake navody k vyrobe voblerov??? tak ked niečo mate a chce sa vam to poslat tak tiež by som poprosil nejaky ten navod na e-mail ktory mam v karte.
Nlovec3 - Profil | Pá 1.2.2008 20:59:46
Chlapi,ked kupujete epoxidove lepidla?Ja som kupil jedno teda dve male 6ml tuby,ktore sa zmiesaju a to stalo 86SK -to bolo najlacnejsie a vraj vacsie balenia nemaju ,ved toto nemam ani na 3 woblery
Ntom-mojlov.sk - Profil | Pá 1.2.2008 20:57:31
HomerBond:poprosil by som vsetky tie clanky. dik mail mam v karte
Njay1111 - Profil | Pá 27.7.2007 13:36:26
all-poslal nekomu homer ty odkazy????
Njay1111 - Profil | Pá 27.7.2007 13:35:48
HomerBond -prosim ta 1,2,5,6,7,8,9,10,11,12,14 jay1111@atlas.sk
NI3 - Profil | Čt 26.7.2007 21:26:21
HomerBond: Jestli bych mohl, tak vse...Diky D.
NStanley 87 - Profil | Čt 26.7.2007 17:47:00
tohle jsem si delal sam.zatuim bez uspechu,ale snad mi to neco brzo vezme.funguje to jako mene agresivni poper
Njay1111 - Profil | Čt 26.7.2007 14:12:35
HomerBond -prosim ta 1,2,5,6,7,8,9,10,11,12,14 jay1111@atlas.sk
NStupin - Profil | Čt 26.7.2007 7:49:22
HomerBond:Prosim,prosim...1,2,3,4,5,6,12,14 + kdyby byl článeček:-) na stupin@seznam.cz. Díky
Njay1111 - Profil | St 25.7.2007 17:05:16
HomerBond -prosim ta 1,2,5,6,7,8,9,10,11,12,14 jay1111@atlas.sk
Njay1111 - Profil | St 25.7.2007 11:35:49
posle mi negdo ty odkazy???
NMarsip - Profil | St 25.7.2007 9:58:02
HB: Taky pekne prosim za vsechny... marsip@seznam.cz fďaka
NKubis - Profil | St 25.7.2007 9:52:49
HomerBond - když už jsi v tom posílání všeho, můžeš mi to taky hodit do mailu - mám ho v kartě. Díkes :-)
NStanley 87 - Profil | St 25.7.2007 8:59:33
HomerBond jestli muzu prosit tak mi posli uplne vsechny
Njay1111 - Profil | Út 24.7.2007 17:41:57
HomerBond -prosim ta 1,2,5,6,7,8,9,10,11,12,14 jay1111@atlas.sk
NVítek - Profil | St 14.2.2007 15:19:14
Něco jsem dělal ze smrkové kulatiny - stará konzole, násada ke koštěti, taky to lze a nemusíš dávat vnitřní zátěž. Na menší by šla olše.
NHomerBond - Profil | Út 6.2.2007 8:39:19
pablo-fish: Tak sem to zkusil znova, ale je to divny, ze se ti to neposlalo
senier: To je tak, kdyz je nekdo blb, nenajede si kurzorem na nick a nepodiva se do listy dole na teto strance :-)
Npablo-fish | Út 6.2.2007 7:59:36
HomerBond: prepáč ,môžem ťa poprosiť, pošli mi to ešte raz, nejak mi to neprišlo. dík