- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Domácí výroba marmyšek
Mate stym niekto nejake skusenosti??Chcel by som stym zacat a cakam rady :-)) dik vsetkym co napisu....
Autor diskuse: Meppsko - Profil , 27.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
35x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
RSA - Profil | Út 1.3.2011 8:28:56
Maaatesss >> wolfram:-) "Wolfram (chemická značka W, latinsky Wolframium) je šedý až stříbřitě bílý, velmi těžký a mimořádně obtížně tavitelný kov" toť klasik jménem wikipedie a nedovedu si představit tavit wolfram v domácích podmínkách. Asi málo kdo má plazmatickou pec doma :-)
rommi - Profil | Út 1.3.2011 8:25:08
skusal niekto z vas pajkovat na medene pliesky?
svojim sposobom to ma najblizsie k povodnej ruskej marmyske.
svojim sposobom to ma najblizsie k povodnej ruskej marmyske.
RSA - Profil | Út 1.3.2011 8:18:57
tucnak11 >> Jak jsi mi kdysy psal, v kombinaci s žížalkou to bude smrtící kombinace a ty barvený alá sluníčko sedmitečný zas vidim jako potencionální tloušťo zabiják
RSA - Profil | Út 1.3.2011 8:16:48
rommi >> a tak lidi jsou všelijaký a vyrobit se dá ledacos.......
tucnak11 - Profil | Út 1.3.2011 8:12:39
RSA >> Žeknu pravdu že barveni je nej dřyna,bo dam vrstvu potom oči a proužky ač to vypada jak jaky hrobak na konec lak aby se tak bryzo neolupala jen kamaradi zima dlouha a jak bym to nedělal tak s toho abstiaku bym zešilel, mermyšku dělal jisem ani minutu s ciny ,barveni to uš je uměni,
RSA - Profil | Út 1.3.2011 8:09:40
Mrknato >> To musí bejt hrozná mikrokovařina, jak je na tom výsledek?
Mrknato - Profil | Út 1.3.2011 8:06:19
A vyrábí si tady někdo i vlastní háčky? Já se o to pokouším. Na malé kovadlince malinkým kladívkem kovu a kalím, popouštím a zase kalím.......
RSA - Profil | Út 1.3.2011 8:04:51
rommi >> jsou to cínovky ale da se sehnat i kompozice s olovem. Cín je o dost lehčí ale rychlejc tavitelnej. Při průměru hlavičky 8 mm mi to váží pouze necelý gram tak dělám desítky a je to o poznání lepší 2,5 g
rommi - Profil | Út 1.3.2011 8:03:40
skusal som sa chvilku pohrat cez vikend...teraz uz ma aj dierku...je na starom haciku na skusku.
len to chce cas a toho vela nie je :-(
len to chce cas a toho vela nie je :-(
RSA - Profil | Út 1.3.2011 8:01:54
tucnak11 >> už mám i barvičky a až bude klid a trošku času tak budu barvit
tucnak11 - Profil | Út 1.3.2011 7:59:57
rommi >> Jo je to s cinu dělal jisem je přes vikend aš s tej ciny byl jisem sfetovan,dělam s stimrovyh hačku a blešivcovyh bezprotihrotu na pstruhovou a s protihrotem na mimopstruhovou.
Čtenáři této diskuse také sledují
Burza na přívlačové nástrahy33414
Výroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
Výroba woblerů31008
Fotky ryb pouze na přívlač107191
Rare woblery - Rapala14053
Airbrush gumových nástrah.39
Vláčenie z člnu27208
Lov na vyvěšenou - nové téma4050
Kayakfishing a kajakorybaření20685
Nejpodivnější úlovky na přívlač / rybku ?434
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ČtÚhoří sezona 2012 10516
ČtBurza na přívlačové nástrahy 33415
ČtFotky ryb pouze na přívlač 107191
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...














