- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Domácí výroba marmyšek
Mate stym niekto nejake skusenosti??Chcel by som stym zacat a cakam rady :-)) dik vsetkym co napisu....
Autor diskuse: Meppsko - Profil , 27.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
35x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Ntucnak11 - Profil | Út 1.3.2011 7:54:01
Take něco s made.in vlastni prace,zatym mam 500 kousku.Vždy dělam sam,snadno se je tryha,tak mě mermyška vyjde na 2.50 kč a ne najlevnějši co stoji 10 kč a to šunky slabe hačky na nih jisou.
Nmascha - Profil | Po 28.2.2011 16:17:50
můj návod na výrobu marmyšek z Fimo hmoty: http://www.entropie.cz/mascha-blog/marmyska-fimo.php
NMeppsko - Profil | Čt 8.2.2007 15:50:35
borec sak normalne ako ked olovka robis so sacrovej formy len tam das marmysku a das ju na kraj formy......niekde tu na mrku je ako robit olova pomocou sadrovej formy
Nborec - Profil | Čt 8.2.2007 15:14:01
vyrábíte si někdo formy na marmyšky?Jestli ano tak mi pošlete návod na e-mail v.vondal@seznam.cz,za odpovědi předem děkuji.
Ntucnak11 - Profil | Čt 8.2.2007 11:14:41
Ja dělal jsem s hačku na blešivcem a pajkou jsou trohu lehči,jen že je vtom finta vice napodobuje žyvotih vodni jak se pomalu potapi 10-12 mm silon před mermyškou kondukter s husiho pera tak 5 cm vlačak a nebo picker a ura na ně.
Npablo-fish | St 7.2.2007 18:10:39
Meppsko: no proste nádhera. môžeš prezradiť, ako ich robil- z čoho forma a tak? Moje z cínu alebo plechu sú síce malé, ale z olova sa mi malé a hlavne tenké nedaria
NBaštýř - Profil | Čt 1.2.2007 16:17:23
Zdravim- vyrábím marmyšky už dva roky a vykoušel jsem různé způsoby - pájení cínem na tenký plech, nebo odlití olova do lukoprénové formi. Háčky používám běžně kupované s delším ramímkem na plavanou. Barvy háčků jsou různé - chrom, černé, červené, modré, zlaté... Všechny lze pájet pomocí kalafuny jen stačí konce raménka obrousir ( odstranit barvu ) brusným filcem.Filc lze koupit v Železářství, nebo v potřebách pro truhláře na broušení dřeva. Cín nanáším i na háčky zalévané do olova. Háček drží pevně. Kyseliny nepoužívám, protože háček je ocelový a po malém narušení rezem by mohl prasknout.
Npablo-fish | St 31.1.2007 7:33:57
meppsko: ako som písal a tiež iný - kyselina HCL - kúpiš v predajni farby laky za 20-cku a pridáš kúsky pozink. plechu- po vybublaní sklenenou tyčinkou potrieš háčik v mieste pocínovania a drží to
Nsmradzjzd - Profil | Út 30.1.2007 22:55:27
Bruno.fly - je vidět že máš zkušenosti. Taky jsi z toho jako já vyráběl v dětství "vodíkový bomby"? :-)
NBruno.fly - Profil | Út 30.1.2007 22:04:21
Halvně u toho nekuř, jinak to bouchne. Při reakci HCL se Zinkem vzniká ZnCl (Chlorečnan zinečnatý) a vodík (to jsou ty bublinky). Jak určitě víš, vodík ve směsi se vzduchem resp. s kyslíkem docela rychle hoří :o)
Pokud jsem napsal něco špatně, kolegové chemikové mě jistě rádi opraví.
Pokud jsem napsal něco špatně, kolegové chemikové mě jistě rádi opraví.
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33414
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107191
NRare woblery - Rapala14053
NAirbrush gumových nástrah.39
NVláčenie z člnu27208
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NNejpodivnější úlovky na přívlač / rybku ?434
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
20:54NBurza na přívlačové nástrahy 33415
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:05NFotky ryb pouze na přívlač 107191
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64


















