Šnúra na sumce

Máte niekto skúsenosti so šnúrov Sänger Power Line? Prípadne napíšte svoje osvedčené šnúry,nech som vyzbrojený na novú sezonu,dík
Autor diskuse: marko - , 2.12.2006 dravci - náčiní, doplňky

Nčolkař,zloch - Profil | St 11.3.2015 20:28:53

mastrof >> zatím jsem narazil jen na jeden plagiát z velkého balení z navíječky a tak radši kupuju jen originál malá balení,tam nikdy problém nebyl.

    Nčolkař,zloch - Profil | St 11.3.2015 20:27:21

    Pár z odry >> jasně,proč ne,kvalitní a navíc českej výrobek si to zaslouží.Tady na Labi potkávám sumcařů spousty a těší mne,když si oni Huprovku chválí,letos testnu i ty jeho nové barvené na vláčku.

      NPár z odry - Profil | St 11.3.2015 20:12:04

      čolkař,zloch >> Tak tak,Já i klidně Huprovi reklamu udělám.je to někdy arogantní chachar,ale šňůry má opravdu kvalitní ....

        Nmastrof - Profil | St 11.3.2015 20:10:21

        čolkař,zloch >>ahoj,poradíš prosím jak poznám originál power pro od neoriginální???

          Nčolkař,zloch - Profil | St 11.3.2015 19:58:09

          Kliknis >> to je běžný-cca 60-75% uváděný pevnosti a větší průměry,jen ta originál Power Pro a hlavně Huprovka téměř přesně sedí.To není žádná reklama pro Hupra,ale protože tyhle šňůry opravdu sedí,chytám jenom je ,i kamarádi na ně přešli když viděli výsledky testů.

            NKliknis - Profil | St 11.3.2015 17:16:00

            čolkař,zloch >> Díky, sakra to je ohromnej rozdíl. :-(

              Nčolkař,zloch - Profil | St 11.3.2015 17:09:55

              Kliknis >> nějakou starší řadu-cca 5-6 let zpět,uváděná nosnost 90kg,reál 63kg a pak novou XP 0,71mm /93kg-reál 69kg.

                NKliknis - Profil | St 11.3.2015 16:12:07

                čolkař,zloch >> Testoval jsi Tuf line ?? Ta by mě celkem zajímala...

                  Nčolkař,zloch - Profil | St 11.3.2015 15:14:59

                  koubic >> souhlas,většina výrobců pletenek lže jak když tiskne,k uváděným údajům se jen lehce blíží originál Power Pro a docela slušně 6 různých průměrů Huprovky které jsem testoval.Dokonce i tak solidní výrobce jako je Climax švindluje-dnes jsem testoval Haruna Seamaster Leader uváděný průměr 1,2mm-skutečný 1,314mm,pevnost v tahu 95 kg,skutečná 83,25kg.

                    NKliknis - Profil | St 11.3.2015 15:08:03

                    čolkař,zloch >> Jo, máš pravdu, mají to špatně napsaný.

                      Nčolkař,zloch - Profil | St 11.3.2015 15:04:17

                      Kliknis >> když si klikneš na dole uvedený odkaz,otevře se ti to co jsem sem zkopíroval

                        NP!F - Profil | St 11.3.2015 13:57:01

                        voz >> Priemer je tak 0,45 a nosnost nie je polovicna ani nahodou, je to menej :o) Ale nosnost by mala stacit.

                          Nvoz - Profil | St 11.3.2015 13:53:56

                          čolkař,zloch >> ten průměr celkem sedí, ale ta nosnost je zhruba poloviční

                            Nkoubic - Profil | St 11.3.2015 13:47:04

                            c.13 >> neměl jsi problém u toho Strongu po delším používání s odolností vůči oděru? já ho používal v Norsku a tam se mi osvědčil, ale při vláčce v ČR mi to při menším kontaktu o překážku praskalo

                              Nkoubic - Profil | St 11.3.2015 13:45:02

                              čolkař,zloch >> ty čísla jsou úplně mimo, chytal jsem se slabšíma průměrama a ani u nich to neodpovídalo

                                NKliknis - Profil | St 11.3.2015 13:17:13

                                čolkař,zloch >> Myslim, že se mýlíš, ten průměr je opravdu 0,39 mm. Pak mají ještě 0,70 mm na 120kg a 0,85 na 150kg

                                  Nčolkař,zloch - Profil | St 11.3.2015 13:08:38

                                  c.13 >> žádná pletenka nemá v průměru 0,39mm pevnost 67kg,to je nesmysl.
                                  Edit-už to vidím chybně zadané na jejich stránkách:
                                  WFT KG STRONG 0,39mm/67,0 kg/1000m/zelená

                                  Průměr šňůry KG Strong 0,67mm

                                    NP!F - Profil | St 11.3.2015 9:08:03

                                    c.13 >> kurna neni to moc tenke? Tu mam pred sebou na stole, trochu sa jej bojim...

                                      Nmárty69 - Profil | Út 10.3.2015 20:23:19

                                      Ahoj, za mě tuff line používám je 6 let a žadnej problem