Šnúra na sumce

Máte niekto skúsenosti so šnúrov Sänger Power Line? Prípadne napíšte svoje osvedčené šnúry,nech som vyzbrojený na novú sezonu,dík
Autor diskuse: marko - , 2.12.2006 dravci - náčiní, doplňky

NP!F - Profil | Út 10.3.2015 11:59:06

c.13 >> wft ktora?

    Nc.13 - Profil | Po 9.3.2015 22:11:33

    Ti Sento >> No nevim, Giants fish podle mě dobrá, na Ebru s ňů kamoš předváděl neuvěřitelné věci, Huprovku nevím,nezkůšal jsem a ani o to nestojím. Podle mě parádní je WFT a osvědčila se mi aj Power pro.

      Notoš - Profil | Po 9.3.2015 6:02:23

      TEZAR >> :-))

        NTEZAR - Profil | Ne 8.3.2015 23:00:05

        otoš >> A u nás to říká i starej Killer-a ten jich nachytá habakuk...

          Notoš - Profil | Ne 8.3.2015 22:28:41

          ...jakýsi pytlák Franta N. z Poštorné mi řekl, že nejlepší šnúra na sumce je prádelní šnúra...

            NDoktor1 - Profil | Ne 8.3.2015 21:40:37

            Uz to tu bolo napisane a povedane 1000 x, to ze je jedna snura lepsia ako druha je pravda, ale aj tak sa najde kopec ludi, ktori si kupia tu ,,horsiu" a aj tak zachytaju a su spokojni. Ak chces mat ciste svedomie, pobehaj shopy, kup si od 5-6 vyrobcov po par metrov snury, urob si nejake suche mokre, kartacove, pilnikove a pod testy a rozhodni sa podla toho. Ale ak ti mozem poradit chod do cca nasledovneho: HUPROVKA, GIGAFISH, TUFFLINE, POWER PRO, ZLTA STREN, WFT SNURY, FIN, BLACK CAT, MOSELLA MANTIKOR, SUFIX, .... ANI JEDNOU Z NICH NESTUPIS DO H...., A KED TROSKU POHLADAS NAJDES AJ TIE NAJ Z NICH ZA SUPER PENIAZ...

              Nburis - Profil | Ne 8.3.2015 17:43:28

              marko - >> Za mě kmenovka Tuflain 90 kg a návazcovka Huprovka přez 100 kg.Mám a jsem nadmíru spokojen. :)

                NTi Sento - Profil | Ne 8.3.2015 17:38:45

                sidla >> ahoj pekne napsany ........... ale chytaji ..... ja si pockam ono to prijde pomalicku ale prijde ja tomu verim a snazim se asi min nez bych cekal nebo neco ale snazim se tak doufam ze letos to trosku prolomim )))))

                  Ndizlektik fídža - Profil | Ne 8.3.2015 13:52:44

                  Klucí za mě tuffline na těch 90kg jako kmen a 120kg jako návazcovku

                    Njuris46 - Profil | Ne 8.3.2015 13:12:14

                    Sanger šnury stoja už za prd všetky,nerob experimenty zober Huprovku a maš pokoj a bez starosti

                      Nsidla - Profil | Ne 8.3.2015 9:31:59

                      Ti Sento >> power pro stojí za prd?....a s tou cat fishkou jsem odchytal stejne jak s powerkou 3 roky....kuwa chlape...každý nemá 6,8 Kč na metr a službu udělá i jiná.... Mohl bych jmenovat osoby na mrku co jsou pani rybáři a neřeší jestli je to tufka nebo snurka od mivardy.jestli maji vycvachtanou ticu nebo wft kolovrátek za 5 tis.....ale chytají!!!

                        NTi Sento - Profil | So 7.3.2015 20:05:46

                        venca1 >> Ahoj nemuzu ani napsat mel jsemi ty giants fishing catfish ale staly za prdu a nejaky hemingway a ruzny power pro ale nejvic mi na navijaku sedi huprovky a sufixy

                          Nvenca1 - Profil | Pá 6.3.2015 21:59:48

                          Ti Sento >> Šňůry určitě dobré, kolik jsi na ně vytáhl sumců: :-)))

                            NTi Sento - Profil | Pá 6.3.2015 21:49:28

                            marko - >> ahoj ja pouzivam jenom huprovku 0,60mm a 0,68mm a nebo sufix super cat na 100kg ta je dost dobra a jeste sufix matrix pro v 0,58mm pouzivam jen tyhle zadne jine

                              NTomas-SR - Profil | Pá 6.3.2015 21:31:42

                              Robinko15 >> podľa toho čo som čítal tak tuf line a huprovka sú jedny z najpoužívanejších šnúr vo veľmi dobrej kvalite, tak určite to nebude krok vedľa :) tú power pro som mal v ruke a vyzerá dosť dobre, má ako keby pogumovaný povrch pre predĺženie životnosti

                                NM!lhaus - Profil | Pá 6.3.2015 17:39:00

                                Robinko15 >> Huprovku uz mam tretim rokem a je super ..muzu jen doporucit a dela i navazcovou :))))

                                  NRobinko15 - Profil | Pá 6.3.2015 17:12:29

                                  Tomas-SR >> ja zacinam tiez. udica navijak uz je, len ta snura. rozmyslam nad tuf line xp alebo power pro 0.7mm 90kg. cital som ze odporuca niekdo aj cesku huprovku

                                    NTomas-SR - Profil | Čt 5.3.2015 12:20:16

                                    Robinko15 >> so sumčiarinou tento rok začínam a kúpil som šnúru Saratoga 0,75mm, nosnosť udávajú tuším 90,3kg ... trhať som ju ešte neskúšal, vyzerá dosť dobre ale 90kg mi príde moc na ten priemer tak uvidíme... tiež by ma zaujímalo či má s ňou niekto skúsenosti

                                      NRobinko15 - Profil | Čt 5.3.2015 11:40:43

                                      chcel by som ozivit temu a opytat sa ci mate nieco nove a hlavne dobre :)

                                        Nmadmax - Profil | Pá 15.12.2006 8:15:12

                                        No tajné to určitě bude:o))) Na Pádu jak na velkým tak na malým nebo na různých přítocích a ramenech je skoro jedno kam sedneš !!! :o))) J eto sumčí ráj :o))