- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Softshellová bunda na ryby...
Prosím o odpovědi pouze ty, kteří tuto bundu mají a byli už v ní párkrát na rybách, kvůli dedukcím a teretickým rozumům převzatým z outdoorových webů jsem tuto otázku nezadával, díky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
strejka - Profil | Pá 20.10.2006 12:22:19
nemas nahodou s tou znackou nejake zkusenosti? nebo nekdo jiny? cena je libiva...
Jaro - Profil | Čt 19.10.2006 18:48:52
Royale with Cheese - Profil | Čt 19.10.2006 16:27:21
Kuba - Profil | Čt 19.10.2006 16:16:18
Royale with Cheese > sendvičovej Löffler neznám, je to někde na netu?
Royale with Cheese - Profil | Čt 19.10.2006 16:11:50
Cucák - Profil | Čt 19.10.2006 15:42:40
Kuba - Profil | Čt 19.10.2006 15:26:41
Cucák - Profil | Čt 19.10.2006 15:06:17
Strejka : Tak za dvojku je to supr cena, to je asi nákupka.
Alan - Profil | Čt 19.10.2006 14:49:18
Royale with Cheese - Profil | Čt 19.10.2006 14:38:16
No, aspoň už víš že dobrá softshellka je nepromokavá až až...
PV - Profil | Čt 19.10.2006 14:02:41
Kuba - Profil | Čt 19.10.2006 13:57:24
Kuba - Profil | Čt 19.10.2006 13:54:08
XLV SOFT SHELL - pánská lehká bunda s vnější úpravou proti větru vhodná i jako tepelná vložka pro vybrané bundy řady TITANIUM Materiál: 100% polyester Omni-Bloc Doporučená cena: 2 699,- Kč
(Akorát jsem ji nekoupil zvlášť, ale jako tepelnou vložku v zimní bundě vzhledem k výprodeji mě vlastně nestála nic :-)
strejka - Profil | Čt 19.10.2006 13:47:23
macek - Profil | Čt 19.10.2006 13:45:27
mrzí mě že ty jejich košile jsou podle mě dost předražený. jednu mám a je fajn, ale za těch 1200-1600 nestojí.
macek - Profil | Čt 19.10.2006 13:31:28
koupil jsem ji v akci za necelých 19 stovek a nevím co bych si za ty peníze mohl přát víc. :-)
drozďák - Profil | Čt 19.10.2006 13:27:06
Drozďák nemá možná informační náskok a ani se nepokouší o tom přesvědčovat okolí, ale zato umí číst.
strejka - Profil | Čt 19.10.2006 12:57:13
Royale with Cheese - Profil | Čt 19.10.2006 12:52:55
Softku Husky nemám, nicméně mám softku Envy a ta je jak co se týče voděodolnosti tak i prodyšnosti dokonalá. Testováno na bajku a na lyžích i v poměrně extrémních podmínkách ( pravda, Ortler jsem v ní nesjížděl...).
Ve srovnání s muškařskou goráčovkou Cabelas vychází v těchto parametrech identicky a je lepší o to, že je to stretch materiál - což je právě ten moment kvůli kterému si informovaní softshellky kupují. Bohužel je černá a na ryby se nehodí, nechci vypadat jako kormorán ( zato na lyžíchjsem k nerozeznání od Hanse Knausse a to mi vyhovuje). Je bezpodšívková což podle mě přináší jen výhody - můžeš si vrstvit jak chceš.
Při koupi softshellky bych se řídil stejnými principy jako při koupi klasické "breathable" bundy - sleduj voděodolnost/paropropustnost, seriozní firmy to již uvádějí. Řada firem ( momentálně mě napadá Columbia) u některých výrobků garantuje dokonalou voděodolnost.
NIcméně si nemyslím, že Husky za dvojku je výhra, protože Columbia Titanium stála loni ve výprodejích pod dvojku a teď je za 2,5 litru viz http://www.columbia.cz/karta_polozky.php?polID=211
drozďák - Profil | Čt 19.10.2006 12:26:52
strejka - Profil | Čt 19.10.2006 12:18:31
medved: harapesky mam dvoje, ale nahore porad nosim mikiny a podobny sunt...
medvěd - Profil | Čt 19.10.2006 12:13:25
macek - Profil | Čt 19.10.2006 11:54:42
jinak článků o správném vrstvení funkčního oblečení je už na netu po kokot.
Cucák - Profil | Čt 19.10.2006 11:53:29
strejka - Profil | Čt 19.10.2006 11:42:49
mam cenove zajimavou nabidku softshellky od Husky z kolekce na pristi rok, byt to nebude stat majlant, tak chci bundu, co prezije prehanku a bude mi v ni i v nepriznivem pocasi teplo (to je priorita), popripade se da do zimy kombinovat bez ztraty funkcnosti s necim (na to nebo pod to?), co ze me neudela nepohyblivou kouli, tak jen sonduju, jestli to je spravna volba...
hledam jejich katalog na rok 2007 s blizsim popisem tech jejich zazraku, ale nejak se nedari...
macek - Profil | Čt 19.10.2006 10:34:27
do rukávu ti voda samosebou nateče. softshell moc nehřeje, takže se dá použít i v létě přes tričko. neprofoukne, snese v poho lehčí déšť. v mrazu kombinovat pokud možno s něčím teplým. sliz nevím. jinak například v prodejnách firmy envy se dá pěkná softshellka pořídit ve výprodeji i pod 2000. udělá výbornou službu.
Cucák - Profil | Čt 19.10.2006 10:20:40
Tkaným sofshellům dává jejich vlastnosti samotná struktutra materiálu. Neobsahují žádnou membránu a většinou ani samostatnou podšívku. Jejich hlavní výhoda spočívá ve vysoké prodyšnosti.
Všeobecně se dá říct že sofshellové oblečení je hodně univerzální ale do opravdu silného deště není vhodné.
Kde to žije - všechna témata
21:07Elektro tříkolka na ryby 40
21:00Lov pod jezem v letních vedrech? 6
20:15Bleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:49Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
16:25Divoký potočák nebo granulák? 63
15:07Rybáři vs ochránci přirody 86
13:52Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24Diskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21Poradna: Sumcařina 2574
6:48Staré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
Co je nového - všeobecné
20:15Bleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...










