- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Loď na Dalešické
Rád bych přestěhoval loď na Dallas.Nevíte někdo o dobrém kotvišti?Kde se vyřizuje povolení?
Autor diskuse: hlinomaz - Profil , 17.10.2006 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
10 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NMarťásek - Profil | St 18.10.2006 12:23:06
No registrovaná loď nemusí být ani kotvená na stálo ale když si jí někdo půjčí nebo uplave tak už ti ji nikdo nevrátí. Na dalase mě na lodi kontrolovali mnohokrát jak rs tak policie a po původu lodi se nikdo nepídil.(mám ji koupenou za love se smlouvou a přes mrkoinzerci)
To že máš loď jako pixlu od leča neznamená že ji nikdo nelapne, ale když zmizí z dalešické tak na 99% ji najdeš zase na mlýnech či mušově. Laminát na dalasu nechá jen mágo nebo dobrovolný dárce. Taky pokud ses již rozhodl ji tam nechat ber v potas značné kolísání hladiny a raději ji kotvi víš na břehu.
Dobré místo na složení je v Hartvíkovicích v kempu, dva lidi a auto s lodí na střeše na 24 hodin za 80 kačulí a je to vo dost míň než vjezd bez povolení na lesní cestu a bodíky k tomu.
To že máš loď jako pixlu od leča neznamená že ji nikdo nelapne, ale když zmizí z dalešické tak na 99% ji najdeš zase na mlýnech či mušově. Laminát na dalasu nechá jen mágo nebo dobrovolný dárce. Taky pokud ses již rozhodl ji tam nechat ber v potas značné kolísání hladiny a raději ji kotvi víš na břehu.
Dobré místo na složení je v Hartvíkovicích v kempu, dva lidi a auto s lodí na střeše na 24 hodin za 80 kačulí a je to vo dost míň než vjezd bez povolení na lesní cestu a bodíky k tomu.
NMitchell - Profil | St 18.10.2006 7:21:13
Minuly rok jsm v v casaku cetl ze lod se musi registrovat od nejake delky myslim od 4 nebo 5 metru
NMrKos - Profil | St 18.10.2006 6:34:30
hlinomaz: podle všeho tam teď není nic... možná v sezóně půjčují stále loďky v kempu v Hartvíkovicích ale nevím jestli to ještě funguje... řekl bych že nee...
Nhlinomaz - Profil | Út 17.10.2006 21:25:59
Jo a nevíte prosím někdo jestli na Dallasu teďka funguje nějaká pujčovna loděk.Abych to zatim zkusil vomrknout z lodi.
NMrKos - Profil | Út 17.10.2006 21:13:38
JVC: dneska se to už nedělá a nebo to neděláte Vy? o co opíráš to tvrzení ?
Nhlinomaz - Profil | Út 17.10.2006 20:10:59
Registrace je dle mého názoru nutná pokud loď zůstáva nastálo ukotvená a místo kde se kotví se pronajímá od vlastníka pozemku.Alespoň to tak funguje na D7 kde mám loďku nyní.
Mrkos:Je to těžká plechová a smradlavá šalupa která než jsem ji dostal vydržela na D5 6 let neuvázaná, jen opřená o maringotku.
Mrkos:Je to těžká plechová a smradlavá šalupa která než jsem ji dostal vydržela na D5 6 let neuvázaná, jen opřená o maringotku.
NJVC - Profil | Út 17.10.2006 19:35:57
Máme loď na Dalasu a kdysi se musela registrovat na pár let a registrace pravidelně prodlužovat. Dneska se to už nedělá. Ovšem z dřívějška na ní číslo ještě máme.
NMrKos - Profil | Út 17.10.2006 8:10:28
tomm: jestli to bylo už zrušeno nevím ale místní PČR loďmo kontroluje mimo jiné i čísla na lodích... asi to bude jiné když si loď dovezeš a zase odvezeš...
Ntomm - Profil | Út 17.10.2006 8:07:50
MrKos> Jsi si si jistý, že je ta registrace ještě nutná? Mám pocit, že už to bylo zrušeno, ale jistě nevím.
NMrKos - Profil | Út 17.10.2006 6:32:40
povolení ( registrace plavidla ) se vyřizuje na hrázi v jediné velké budově která tam stojí... a kotviště je jedno také tam, druhé v Hartvíkovicích u kempu a mezi tím se dá kotvit na pár místech kde je většinou obtížnější příjezd k vodě a místo sotva pro pár loděk... nad Hartvíkovicemi už to neznám takže nevím... na všech uvedených místech platí že se loďky kradou a pokud vypadají jen o trochu lépe než vyloženě strašně tak o to větším jsou lákadlem pro zloděje... :-(
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
21:07NElektro tříkolka na ryby 40
21:00NLov pod jezem v letních vedrech? 6
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:49NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
Co je nového - všeobecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










