Kvalitni vlasec

Mohl by mi nekdko poradit lepsi silon na kapry za rozumnou cenu?
Autor diskuse: koblizek - , 9.10.2006 všeobecné - ostatní
14 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nyzak!!! - Profil | Út 27.2.2007 18:54:09

já používám SUPER MIMICRY od dragonu a nemůžu se stěžovat...

    NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 10.10.2006 0:57:24

    Tak se přidávám k níže uváděnému Sufixu XL strong. Za ty peníze výborná volba.

      Nmilan - Profil | Po 9.10.2006 19:44:29

      sufix synergy je perfekt

        NPatrik - Profil | Po 9.10.2006 15:14:28

        taky mám supr zkušenosti se sufix synergy, mám 0,30 a vydrží toho opravdu hodně. Stroft GTM nepatří do kategorie levných

          NPvl - Profil | Po 9.10.2006 15:05:49

          Záleží na jakých vodách (vodě) převážně chytáš . Když bez vázek, škeblov. polí , atd . Tak bych volil dražší silon. Jestli je to opačně tak levnější silon. Když se mi nebude, zdát (poškozením) tak jej vyhodím a dám novej .

            Ntomad - Profil | Po 9.10.2006 14:31:52

            mam tiez sufix XL strong a je super, nemozem na neho povedat nic zle a stoji 300sk/600m.

              Njauky | Po 9.10.2006 12:58:20

              Ahoj,
              připojím se ke kolegům a doporučím Sufix XL Strong, perfektní vlasec za velmi dobrou cenu. Jako jeden z hodně mála výrobců uvádí nosnost v uzlu. Zatím nejlepší vlasec co jsem kdy měl.

                NBachy - Profil | Po 9.10.2006 12:24:12

                Taky Stroft

                  NJan - Profil | Po 9.10.2006 12:02:33

                  Používám Stroft GTM a jsem naprosto spokojený.
                  V uzlu je vynikající a to je pro mě nejdůležitější.

                    Nkozlikl - Profil | Po 9.10.2006 12:01:42

                    Mám také jen ty nejlepší zkušenosti s vlascem Sufix Synergy. A teď zkouším Sufix Tritanium tak se uvidí.

                      NKarel | Po 9.10.2006 10:56:25

                      Ja pouzivam taktez jako Vasek...sufix a nemohu si na nej stezovat...na jednich navijacich ho ma uz druhy rok a letos jsem ho porizoval i na dalsi...nepraska,"nema" pamet a nemota se....jsem s nim max.spokojen...

                        Nflyman - Profil | Po 9.10.2006 8:02:59

                        U Mutanta pozor na nosnost. 0,30 opravdu 10kg neunese. V uzlu praská při opakované námaze již při cca 7,5kg. Jinak za ty prachy fakt dobrej vlasec. Dobře se s ním hází zase na úkor průtažnosti. Jinak ti mohu doporučit STROFT GTM, ale to užje někde jinde.

                          NVašek | Po 9.10.2006 7:39:06

                          Záleží kolim metrů ho potřebuječ já kupuji Sufix 600ma a průměr 24 za 350Kč a nemohu si stěžovat váži na náj i odhazovku a nestalo se mi že bych při zdolávání ho utrhnul jak v uzlu tak i normálně.

                            NVaclav - Profil | Po 9.10.2006 1:01:42

                            V Usti u Braunsteina jsem koupil Mutant 30/10kg -300m za 150kč fakt v pohodě