MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Víkendové rybaření

Nevíte někdo,zda existuje něco jako víkendové rybaření s dětmi?Mám 8-letého syna, se kterým chodím na ryby, však jsem "neznalec" a chtěla bych "znát"..Kdyby existovalo něco jako víkend,kde bych mohla být se synem a chodit na ryby a učit se vše, co je spojené s rybařením, byla bych ráda..Pokud někdo budete vědět,díky..

Autor diskuse: Miluše
Zařazeno do: všeobecné - ostatní, 15.9.2006

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N profo - ® Po 18.9.2006 14:20:03
Myšlenka opravdu velmi dobrá. U nás to sice takhle nefunguje, ale po dohodě je možno chodit s ratolestí do rybářského kroužku. Tam se dozvíš vše co děti a naučíš se tam základy. Je sice pravda, že to není záležitostí jednoho víkendu, ale ta možnost tu je.
N Mirča Po 18.9.2006 14:04:38
Domnívám se ,že je to otázka pro mnohé MO,či rybářské kroužky mládeže.Je to však založeno na dobrovolnosti a vstřícnosti.Co se týče revírů,tak bych volil raději soukromé.Má to řadu výhod(neplatí to samozřejmě pro všechny soukr.revíry).V těsné blíkosti některých jsou ubytovací zařízení.Lovit mohou většinou i osoby bez rybářského lístku.Vím o revíru kde děti do 10let(myslím)mohou chytat zdarma metodou chyť a pusť.A vůbec,mnohdy záleží na osobní domluvě.Takové víkendové tábory by nebyly vůbec špatné!
N Miluše Po 18.9.2006 13:06:46
Potěšilo mě, že je to dobrá myšlenka, však kdyby ji někdo realizoval v okolí Č.Budějovic,Č. Krumlova, potěšilo by to víc...zkusím najít nějaký rybářský kroužek, třeba se zadaří...děkuji moc....
N Ricci - ® Po 18.9.2006 9:07:26
hraji: s podobnou myšlenkou která je předmětem otázky, jsem se už také zabýval. Není to vůbec špatný nápad..
N Petr T. Po 18.9.2006 8:19:54
Také o ničem takovém nevím. Spíš bych, být tebou, zkusil napsat odkud jsi a třeba se najde nějaký dobrovolník z tvého okolí, který by se toho ujmul.
N hraji - ® Pá 15.9.2006 10:06:33
Netuším, že by někdo něco podobného organizoval, ale myšlenka je to dobrá a rozhodně ji zkusím navrhnout rodičům nerybářům dětí z našich rybářských kroužků. Myslím, že by to svůj smysl mělo.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | ostatní ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPRESTON polarizační brýle

Za 600
Nové moderní skvěle padnoucí polarizační brýle s modrými sklíčky ... velký výběr dalších polarizačních brýlí na www.chytiljsem.cz

akce, rybareniBehr termohlínky IceBehr Sibirsk

Za 854
Pohodlné holínky s velmi teplou termovložkou určené do teplot až -35°c.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
Agency INTERBOHEMIA Agency INTERBOHEMIA

Nabízíme pronájem chat a chalup v oblíbených rybářských revírech (Lipno, Třeboň atd.) - prověřené objekty, rozsáhlý katalog, nízké ceny.