ČRS A MRS.

Co si myslite o našem vedeni?? myslim tím MRS a ČRS . Sedí tam jenom lidi s diplomama kteří si hají svoje koryta a nebo jsou to inteligentní lidé, kteří jsou
na svých místech??Co si myslite o vydávání zákonů? Je to moc pomalé a dalo by ses tim něco dělat?Kde je vůbec návrh a naše petice K-70 a proč je problém zavést noční rybolov??Tyto a ostatní otázky ohledne naších vedoucích.
Autor diskuse: LordProtektor - Profil , 15.9.2006 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NLordProtektor - Profil | Pá 15.9.2006 9:09:39

Frosty neprud :-)
To s tim vodohosporem nevim.vim ze nejaky musi byt protoze jsme dostali nekolikrat vynadame a ted dokonce nam rekli ze pokud si sami zadneho nesezeneme tak nam nejakeho prideli a my si ho budeme muset platit.To se projednavalo u nas na obci se vsema clenama.
Tak jsem se konecne dostal kam jsem chtel k onomu Svazového výboru- na ten jsem se chtel zeptat

    Nharpunar - Profil | Pá 15.9.2006 9:07:02

    Skostnatělý relikt po bolševikovi.Jen douška-minulý weekend jsem s kolegou zařizoval pro dva majitele firmy Dragon s Polska rybářský lístek a jednodenní povolenku.Je to martýrium na dva dny.Bába chtěla údaje typu babička za svobodna a objem pasu.Kurva s prominutím,chytal jsem v Evropě snad v deseti zemích a ve světě taky,ale takový vopruz je snad jen tady.Ve světě příjdu do prvního krámu,třeba s potravinama u vody,koupím povolení k lovu,zaplatím pár švestek a nazdar bazar.Tak to mi třeba vadí hodně.Zase naopak,kolik zbytečných formulářů by ubylo a tím i smysluplná práce že ano!!!! A rozvádět tady možnost lovu 24 hod. je asi zbytečné,nebo omezení vláčení na některých revírech taky.Chci prožít klidný,pohodový paťulínek. Tak přátelé hezký weekend!!!

      Nhraji - Profil | Pá 15.9.2006 9:06:24

      drozďák: byl tam na konci smajlík, což obyčejně znamená, že napsané je myšleno s nadsázkou, ne úplně vážně. Tak se nečerti, chce to klííííííííííííííííííd a pravidelný sexuální život. :-))

        Nhraji - Profil | Pá 15.9.2006 9:04:53

        Přiznám se, že tvé informace mě naplňují zmatkem, žádná MO nemusí mít vodohospodáře, tím méně aby kvůli tomu někdo někomu nadával. Petice K-70 se na program Svazového výboru (tak se to shromáždění předsedů všem MO v MRS jmenuje) dostala, ale nezískala nadpoloviční podporu, byla tudíž odmítnuta. Lov nonstop nepřísluší rozhodovat Svazovému výboru, protože to je záležitost stanovená v zákoně 99/2004Sb. a jeho prováděcí vyhlášky 197/2004Sb.
        Máš ještě nějaký dotaz?

          NFrostty - Profil | Pá 15.9.2006 9:03:00

          salli ty budeš vodohospodař? a ku*va:))))))))

            Ndrozďák - Profil | Pá 15.9.2006 9:02:22

            Hraji:
            opět, nevím, co máte u Vás. Kolega Lord se ptal na ČRS a MRS. Stanovy ČRS stanovil republikový sněm v roce 2004. Netahej mě za slovíčka. Tj. obou svazů zvlášť, ne společně. Připouštím, že jsem to blbě formuloval, ale nehledej, co tam není...

              NLordProtektor - Profil | Pá 15.9.2006 9:00:43

              no kdybych mel zhodnotit naseho precedu tak to radsi delat nebudu.A pokud se projednavaji navrhy na upravu legislativy myslim tim K-70,lov non stop.... tak to schvaluje toto schromáždění? jaq v tom mam asi zmatek a to me cpou do vodohospodare:-)

                NMiloš_Dia | Pá 15.9.2006 8:55:01

                Lordprotektor:
                Skutečně, nikdo TO nahoře neřídí, TO nahoře jsou pouze "servisní" orgány, řídí se TO samo pomocí zástupné demokracie přímo z úrovně MO.

                  Nhraji - Profil | Pá 15.9.2006 8:54:41

                  LordProtektor: no a na co se ptáš, MRS řídí právě to shromáždění, na které jezdí váš předseda MO. Takže si zhodnoť vašeho předsedu a máš odpověď. A kecá, smaženého kapra jsme nikdy neměli, vždy je to krůtí nebo kuřecí řízek. :-))

                    NLordProtektor - Profil | Pá 15.9.2006 8:52:09

                    ale co ja vim tak nas vedouci MO jezdi zhruba par krat do roka do Brna, vzdycky ho tam zprnou ze nemame vodohospodare, probere se cela jizni morava co a jak na konec vseci dostanou smazeneho kapra a bramborovy salat.me chceste rict ze to tady nikdo neridi jo?? Tak to vam nezeru.Co treba vim tam tam treba projednavali odskodneni po letosnich povodnich

                      NMiloš_Dia | Pá 15.9.2006 8:45:31

                      Jasně, nový zákon 99/2004 do poslední mrtě vyprodukovala vláda a prohnala ho PSP a senátem.
                      Poslanci jsou extra odborníci obzvláště na problematiku rybářství, takže vyfrkli s přehledem speciální legislativu a Svaz přišel k hotovému.

                        Nhraji - Profil | Pá 15.9.2006 8:42:20

                        Stanovy MRS vytvořil ustavující sjezd MRS ve Znojmě někdy kolem roku 1990. A měnit Stanovy může zase jen sjezd MRS. Žádné sněmy u nás nemáme, natož celorepublikové.
                        Kolega drozďák nebezpečně zevšeobecňuje :-))

                          Ndrozďák - Profil | Pá 15.9.2006 8:40:22

                          Stanovy vytváří celorepublikový sněm obou ryb. svazů

                            NLordProtektor - Profil | Pá 15.9.2006 8:40:06

                            proc furt nekde vidim lidi v zelenych mundurech??:-)

                              NLordProtektor - Profil | Pá 15.9.2006 8:37:05

                              a kdo vytvari stanovy???

                                Nhraji - Profil | Pá 15.9.2006 8:33:47

                                LordProtektor: ovšem nikdo z vedení svazu, ani ČRS ani MRS netvoří zákony a nezvedá pro ně ručičku, to si pleteš s poslaneckou sněmovnou.

                                  NLordProtektor - Profil | Pá 15.9.2006 8:30:01

                                  Mate pravdu je tam toho docela dost.myslel jsem jaky mate nazor na ty lidi co se schazeji a vytvari nase zakony.ti co tam sedi a zvedaji rucicky

                                    Nhraji - Profil | Pá 15.9.2006 7:45:48

                                    Zkus především definovat, co to je vedení MRS? I mě samotného by zajímalo, co si pod tímto pojmem představuješ.

                                      Nprofo - Profil | Pá 15.9.2006 7:18:08

                                      LordProtektor - ®, : jak píše brach a navíc už se tot u řešilo mnohokrát a myslím si, že podle toho nač se ptáš tam motáš víc věcí, který se týkají rozdílných person dohromady.

                                        Nbrach - Profil | Pá 15.9.2006 5:48:36

                                        Moc otázek najednou a na všechny bys na MRKu našel názory i odpovědi....