Hledám parťákana ryby na JM

Hledám parťákana ryby na JM,na pár dní někam k vodě ,chytalo by jse nejspíš na koule.Vše by jse dolmuvilo,však někdo napište a zajdeme :-)
Autor diskuse: Aiwen - Profil , 9.8.2006 kaprařina - revíry, cestování

NAiwen - Profil | Čt 30.8.2007 2:40:30

Fishky: kde sou závody?? Na včelíně??? Kuwa, tak to pudu asi někam jinam, ale na dyji to prej taky prd bere, tak newím :'(

    NAiwen - Profil | St 29.8.2007 19:14:57

    Fishky: na jaký?

      NFishky - Profil | St 29.8.2007 15:50:30

      Aiwen: není :))) jdeš v sobotu na závody?

        NAiwen - Profil | St 29.8.2007 15:33:59

        Břeclav a okolí!! Je tu někdo z tohoto kraje?

          NTrunda - Profil | St 29.8.2007 11:26:09

          ahoj taky bych nekam zajel.

            Ntench - Profil | St 29.8.2007 9:12:55

            Aiwen: a kam jezdíš?

              Ntench - Profil | St 29.8.2007 9:12:34

              Ondra (tloušták): já bych nikoho za 1 rybu v saku do vody nehodil ale než amur mi spíš ve vezírku vadí velkej kapr (nad 10 kg)

                NAiwen - Profil | Út 28.8.2007 23:24:52

                nezajdete?

                  NAiwen - Profil | Út 28.8.2007 18:38:09

                  Hmmmm, zas tu nikdo není :-)

                    NAiwen - Profil | Út 28.8.2007 15:21:19

                    Nechtěl by někdo někam zajít?? šulám boiliesky a nechcu jít zas sám :-(( Na rybech je i nuda, když tam lapím sám :-(( :-))))

                      NAiwen - Profil | Ne 27.8.2006 20:09:23

                      Jo dáme jim.... devítkou mezi blinkry :DDD

                        NOndra (tloušťák) - Profil | Ne 27.8.2006 20:08:04

                        Postřílet je masaře...

                          NAiwen - Profil | Ne 27.8.2006 20:01:29

                          No a do rána byl v "ekovezírku" ještě dobrovolný :-(( to mohl zabrat mě byl by na tom líp,hmmm jeho chyba

                            NAiwen - Profil | Ne 27.8.2006 19:59:32

                            No a jeden z vyvolených(z mála)

                              NAiwen - Profil | Ne 27.8.2006 19:58:02

                              Ondra a tulo:já jsem taky nebyl na větvi ale vždyt to byl korbič :-)

                                NAiwen - Profil | Ne 27.8.2006 19:56:08

                                to se může občas hodit :DDD

                                  Ntulo - Profil | Ne 27.8.2006 19:53:53

                                  Aiwen-pěkny ekovezírek)))))

                                    NOndra (tloušťák) - Profil | Ne 27.8.2006 19:53:43

                                    Aiwen: Smutná fotka :-(((((( Kdybych někoho viděl s takovou rybou ve vezírku tak ho hodím do vody, rybu pustím a vezírek rozstříhám...

                                      NAiwen - Profil | Ne 27.8.2006 19:53:42

                                      Nebraly svině ,příště jim tam naser....

                                        NAiwen - Profil | Ne 27.8.2006 19:52:41

                                        Nej AMUR 101cm kg nevím .-))))