Pousteni ryb

Vim,ze asi tahle otazka tu jiste nekde padnout musela,ale ja ji nenasel.. a tak po vcerejsi a dnesni vyprave se vas ptam...proc pustit rybu?Vcera jsem byl u vody a ptal se rybaru jak to jde...rekli ze moc ne,ale vezir meli plny malych cejnku a plotic..to same asi na dalsich 5ti mistech..dnes jsme sel chytat okouny..tak si vlacim a najednou koukam ze plavackar vedle me je hrabe do pytliku..a ne velke...samy 12-25cm,evidentne vytahl minimalne jednoho ktereho jsem pustil, ten jeden byl bez ploutvicky...chytil jsem i sivena cca35cm a pustil ho,rekl mi proc jsem ho poustel a tak jsem se s nim dal do debaty co z tech okounku ma...rekl: "Proc bych je poustel?Driv jsem to delal taky,ale
pak prijde blbec s cervem a nebo rybickou a za 3dny to co pustim chytne a sezere,tak jestli to mam sezrat ja nebo on.."
PS:A tak se vas ptam:
1)Jake mate pocity z pousteni ryb?

2)Co z toho mate,ze kdyz ji pustite,nekdo jiny ji sezere?

3)Jak dlouho si myslite ze na vasi vode prezije do dalsiho uloveni(napiste cca sirku reky nebo rozlohu vody)?
PS:Omluvte gramaticke chyby,jsme jeste lidsky poter:)
Autor diskuse: R3F13X - Profil , 8.7.2006 dravci - druhy ryb, rekordy

Njiris - Profil | Út 11.7.2006 20:02:25

tomas36 - ne kazdej chyta candaty tak, aby chcipali...

    Ntomas36 - Profil | Út 11.7.2006 19:58:32

    JSEM RYBOŽRAVEC A CO ULOVIM A MA MIRU BERU A SNIM.
    No to je sice pravda ale při pohledu na povolenky jsem byl u vody na pstruhovce i mimo letos 92 x a mam
    6x pstruh 11x kapr (40-45 cm) štika nic candat nic úhoř nic a na sumcovi jsem nebyl.
    Je to moc nebo malo ryb ?
    Viděl jsem rybaře co vytahl 4x candata tak 35 za odpoledne. K jidlu jsou ale miru nemají. Tři vyndavání trojháčku nepřežili ale nechat si je nesmi.
    Proč u tak citlive ryby nenechat 2Ks a dost. To jich musí zajít 10 ks pod mirou než přijde ta pravá?

      NBlondak - Profil | Út 11.7.2006 19:55:06

      xycht-Naprosto v pohode :-)
      Byl sem se podivat na 1,5hod u vody a bezrybka.

      Azbest-Ja tam jedu 1x do roka na tyden za 3500kc .

        Nxycht - Profil | Út 11.7.2006 19:39:05

        Blonďák: ok :-) byl sem asi moc drzej....

          NBetain - Profil | Út 11.7.2006 19:29:01

          Azbest: Bylo to v afektu, zrovna jsem se dohádal o politice s kamarádkou a šel jsem kouknout na chytej a mrk pro uklidnění a vidím tohle .... no nenas...o by Tě to :-)) ?

            NAzbest - Profil | Út 11.7.2006 18:23:59

            Blonďák-ty jezdíš na Grunty?Neprodražuje se Ti tím rybařina?To je docela drahá soukromá voda,ne?:-).Znám taky jednu blbou-Lázně Toušeň...
            Betain-tos moc mých příspěvků nečet,když Tě komunisti zaskočili:-).

              NBlondak - Profil | Út 11.7.2006 17:18:05

              xycht-Ja se nerozciluju ja takovej dobrak:-)

                Nxycht - Profil | Út 11.7.2006 16:29:48

                Blonďák: Tak se hned nerozčiluj :-) Psal jsem to, proto, že sleduju Muj lov :-)

                  NBlondak - Profil | Út 11.7.2006 16:24:08

                  xycht-Napsal jsem ze soukroma voda s tim nema nic spolecnyho !Nevim proc se k tomu zase vracis uz jednou jsi mne to psal?

                    Nxycht - Profil | Út 11.7.2006 16:11:22

                    Blonďák: se nedivim, že se ti rybaření prodraží když jezdíš na Grunty (tj. soukromá voda)

                      NBosanac - Profil | Po 10.7.2006 22:44:12

                      Noe: Pravo majitele povolenky aby si prisvojil rybu nebo ne. A na druhu cast otazky ti jen reknu toto , zkus to prosadit na vyrocce.

                        NNoe | Po 10.7.2006 22:07:53

                        Bosanec - jaké je to právo? svaté? To právo bylo stvořeno bandou chamtivých bolševiků, takže to zase tak dobré právo nebude. Co takhle místo toho práva na přisvojení ryby, vzít rozum a zkusit to sním, z vlastní zkušenosti vím, že to s rozumem jde líp.

                          NBosanac - Profil | Po 10.7.2006 22:02:55

                          Topolcenec: Mas pravdu , kapr smrdi a candat je lahudka , doporucuji vyfotit candata na pamatku , za nekolik let na vlacku chytnes akorat velke kulove.

                            NTopoľčanec - Profil | Po 10.7.2006 21:44:49

                            Ja som raz chytil jedného a toho istého kapra 3 x za deň Takže asi prežitie rýb neni moc dlhé ale ak to budeme púšťať bude nás viac a viac a postupne sa to zaužíva aspoň dúfam aj keď ekonom situácia veľa rybárov je taká, že rybu zoberú. ja kaprov púšťam ale beriem zubáčov , ktorých chytám čisto na prívlač aby som nezničil malých zažratými rybkami .

                              NBetain - Profil | Po 10.7.2006 20:58:23

                              Azbest: Do teď jsem většinou pokyvoval při čtení Tvých názorů, ale tahat i sem politiku???!!! + ?! Jediné místo na internetu kam ji nikdo netahá jsou erotické servery. Takže jdu leštit prut :-)) (to je opravdu jen vtip!!!).

                                NAzbest - Profil | Po 10.7.2006 19:39:25

                                Letos jsem bral jen 2x cejny na Skalce pro kamarádku,která je má ráda a nemá,kde bráti.Sám jsem letos ještě ryby neokusil.Když rybu pouštím,mám pokaždé dobrý pocit milosrdného vítěze a posedlí vezírkáři mě serou skoro tolik,co komunisti,ze kterých také určitě ve většině pocházejí.

                                  NFery | Po 10.7.2006 18:17:13

                                  R3F13X-podívej se na fotky hofiho do kaprařiny..pro mě velkej důvod pustit kapra zpátky..můžu ho ulovit znovu za pár let a o dost většího..tomu pocitu se nic nevyrovná..vědět,že kdybych ho tenkrát sežral,tak už mi nikdy neudělá radost svou bojovností a krásou..

                                    NAmurek - Profil | Po 10.7.2006 18:13:45

                                    Bosanac - ® Tak to taky nechápu. EDIT.Myslím Kyjský rybník

                                      NBosanac - Profil | Po 10.7.2006 18:02:25

                                      Emroy: Je to spravne , ma na to narok . Vic mne sere nesetrne zahazeni s rybou o nekolik prispevku niz v ML . Hodne ryb ve vezirku a veta na konci : vse vraceno k vode . EDIT : Tady to mas : Lubík Ne 9.7.2006 15:05:18 pá 7.7.2006 - Kyjský rybník

                                        NEmroy - Profil | Po 10.7.2006 17:36:47

                                        Podívejte se na Ferdu v ML a suďte, je to správné??? Podle RŘ jo, ale.......