Pousteni ryb

Vim,ze asi tahle otazka tu jiste nekde padnout musela,ale ja ji nenasel.. a tak po vcerejsi a dnesni vyprave se vas ptam...proc pustit rybu?Vcera jsem byl u vody a ptal se rybaru jak to jde...rekli ze moc ne,ale vezir meli plny malych cejnku a plotic..to same asi na dalsich 5ti mistech..dnes jsme sel chytat okouny..tak si vlacim a najednou koukam ze plavackar vedle me je hrabe do pytliku..a ne velke...samy 12-25cm,evidentne vytahl minimalne jednoho ktereho jsem pustil, ten jeden byl bez ploutvicky...chytil jsem i sivena cca35cm a pustil ho,rekl mi proc jsem ho poustel a tak jsem se s nim dal do debaty co z tech okounku ma...rekl: "Proc bych je poustel?Driv jsem to delal taky,ale
pak prijde blbec s cervem a nebo rybickou a za 3dny to co pustim chytne a sezere,tak jestli to mam sezrat ja nebo on.."
PS:A tak se vas ptam:
1)Jake mate pocity z pousteni ryb?

2)Co z toho mate,ze kdyz ji pustite,nekdo jiny ji sezere?

3)Jak dlouho si myslite ze na vasi vode prezije do dalsiho uloveni(napiste cca sirku reky nebo rozlohu vody)?
PS:Omluvte gramaticke chyby,jsme jeste lidsky poter:)
Autor diskuse: R3F13X - Profil , 8.7.2006 dravci - druhy ryb, rekordy

Nu.x.a. - Profil | Út 9.6.2015 7:34:13

Přemas >> první co bych zakázal by bylo zákaz používat živou rybku, zákaz lovu přes noc(ochrana úhoře) max do 12hod,ani kaprařům bych nneudělal vyjímku protože co se děje když se chytá kapř z bivaku nám onehdy předvedl bobrmam...

    NPřemas - Profil | Út 9.6.2015 6:07:53

    Nejdůležitější je, když už ryby pouštím, tak ve stavu v jakém jsem je ulovil. Nechápu 2/0 háček na cejny. Nechápu trojitý zásek při lovu čudel. Nechápu čekání s cigárem, až se candoš zažere. Nechápu průvěs na úhoře ... atd. A všechny tyhle hlášky, když ne já, tak on jo ... vedou jen k tomu, že se mnohde díváme na prázdné vody, kde dříve bylo ryb dostatek, ale většinovým stylem co vytáhnu to killnu, to vypadá jak to vypadá ... Na druhou stranu násadový kapr je k žrádlu, takže koukat se na 50cm kapříky, kteří nemají koutky, protože 90% rybářů nejde pod velikost háčku 2/0, nejde pod 3,5lb pruty a stále seká se záklonem a třemi kroky vzad. Lín, parma, úhoř, PO a jiné ryby na ústupu, by měli mít v první řadě řádnou ochranu ...

      Nu.x.a. - Profil | Út 9.6.2015 5:06:02

      JonyPapa >> Carp man CZ - 8.6.2015 20:34:13 >> tak tak, poslechni SlanéhoLovcePinpaplínyho, ten je na mrku nejchytřejší a nejvíce poradí a je nejsilnější ze všech ...

        NSlavnýLovecPampalini - Profil | Út 9.6.2015 2:15:37

        JonyPapa >> Carp man CZ - 8.6.2015 20:34:13 >> pro klid duše ti doporučuju dát si uživatele u.x.a do ingorovaných, já už mám od něj klid a stejně to dělej s ostatníma jemu podobnýma /*doplň libovolnou nadávku*/, poznáš je snadno: nikdy ti neřeknou žádnou užitečnou informaci, nikdy nekomentují věcně a k tématu ale melou pořád nesmysly... nevím z čeho to chudák má, asi se praštil do hlavy a od tý doby je blbej jak tágo

          Nunudle - Profil | Po 8.6.2015 22:48:56

          jaa1959 >> Nic jsem mu neřekl, jen jsem ho připravil, že to jednou přijde. Magore.

            Njaa1959 - Profil | Po 8.6.2015 20:59:31

            unudle >> Ty si taky hrdina, nasírat se do dítěte, magore.

              NCarp man CZ - Profil | Po 8.6.2015 20:34:13

              u.x.a. >> jestli ho drapnul jeden z těch, kteří by ho drapnout mohli, tak ano, jinak pokud si ho nenašla náhoda, bude v poho.

                Nunudle - Profil | Po 8.6.2015 20:26:46

                u.x.a. >> Alespoň hezky hřeje v žaludku:-)

                  Nu.x.a. - Profil | Po 8.6.2015 20:25:53

                  unudle >> stejně si myslím že sluníčko je na pravdě boží:-))

                    Nunudle - Profil | Po 8.6.2015 20:23:07

                    JonyPapa >> Carp man CZ - 8.6.2015 20:14:15 >> Taky bych si na tobě něco našel, ale pro dnešek by ti měl stačit u.x.a.:-))

                      NRavachol - Profil | Po 8.6.2015 20:21:28

                      JonyPapa >> Carp man CZ - 8.6.2015 20:12:16 >> hele já myslím, že chuděru karpa dalek víc sere že mu kazdou chvíli někdo probodne hubu ocelovým hákej a pak ho proti jeho vůli šílenýho hrůzou ze smrti rve silou z vody na tom háku aby ho následne hodil zpet a kolobeh se opakuje. podlozku bych neresil :))

                        NPiškothonza - Profil | Po 8.6.2015 20:20:42

                        JonyPapa >> Carp man CZ - 8.6.2015 20:14:15 >> nerozčiluj se,je to prostě člověk,na kterýho nestačej tabulky....o)))

                          NCarp man CZ - Profil | Po 8.6.2015 20:14:15

                          u.x.a. >> A ještě něčím do mě chcete šťouchnout?!

                            NCarp man CZ - Profil | Po 8.6.2015 20:12:16

                            u.x.a. >> jj, já vim, ale furt lepší než nic, teď už ji mám, ale prostě jsem ji v té době neměl, tak lepší než toho chuděru dát na holou zem... ;)

                              Nu.x.a. - Profil | Po 8.6.2015 19:47:22

                              JonyPapa >> Carp man CZ - 8.6.2015 19:38:33 >> když pouštíš měl by jsi používat podložku..

                                NCarp man CZ - Profil | Po 8.6.2015 19:47:14

                                jaa1959 >> jup,jup...

                                  Njaa1959 - Profil | Po 8.6.2015 19:41:37

                                  JonyPapa >> Carp man CZ - 8.6.2015 19:34:38 >> Toho pána ignoruj, on za to nemůže, on už je takovej:-)

                                    NCarp man CZ - Profil | Po 8.6.2015 19:38:33

                                    jaa1959 >> chudák... :(

                                      NCarp man CZ - Profil | Po 8.6.2015 19:34:38

                                      u.x.a. >> vážně vrácen vodě...

                                        NCarp man CZ - Profil | Po 8.6.2015 19:34:16

                                        u.x.a. >> tak to je lež!!! :(