- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Chytani na rybicky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Npetrovo - Profil | St 21.6.2006 21:11:55
Njepice.cz - Profil | St 21.6.2006 17:51:45
Nrybomil | St 21.6.2006 13:47:01
Nrybomil | St 21.6.2006 13:45:25
Znám asi 2 vozíčkáře, co s vláčkou z lodi nemají problém.A mezi vozíčkáře, kteří jsou ale víc na lůžku než na vozíku patří i brácha mojí přítelkyně.
Souhlas s xychtem, rozumný kompromis v délce živé 15 - 20 cm min. by byl dobrý počinek pro začátek omezení poškozování mladších ročníků ušlechtilých dravých ryb.
NMíra Rybář - Profil | St 21.6.2006 12:23:59
ZN - já se nevymlouvám na věk a jsem upřímě rád, že všechno zvládáš. Žel moje nemoc mě omezuje natolik, že nejsem schopen ujít se zátěží 100 m. A tak se asi budeš divit, ale musím jezdit na revíry, kde můžu jak se říká pomali chytat z auta. Mám označení zdravotně postižená osoba a tak zajedu klidně i do CHKO, kde si vyložím věci a potom vyjedu,ale večer tam opět musím pro věci zajet. Nevím, jak je to u vás, ale tady až k vodě jezdí rybáři na různejch starej prskoletech, ze kterých teče olej.
Kdyby tam ale někdo zajel autem, ze kterého ani nekápne, tak by se zbláznili. Tak ti přeju, aby ti tvé zdravíčko vydrželo co nejdéle a nemusel jsi být na odstřel jako já a mě podobni.Připadá mi to jako za bolševika, kdy jsme žádné invalidy neměli a na ty s označením nemohoucnosti, jsme se dívali zkrz prsty.
Nstrejka - Profil | St 21.6.2006 11:06:11
na druhou stranu, proc brat rybarum prave tu jemnou okounovou plavacku, i kdyz tahani strevlicek z reviru do reviru je mi taky proti srsti...
jestli se ptas, mam-li predstavu presne formulace one upravy, aby byla co nejmene diskriminacni vuci slusnym rybarum, tak musim priznat, ze nemam, neresim to, v demokratickych svazackych mechanismech prosazovani zmen se angazovat nehodlam...
NMichal | St 21.6.2006 10:49:56
Nxycht - Profil | St 21.6.2006 10:48:23
Nstrejka - Profil | St 21.6.2006 10:34:07
Fisky: ani s tebou nejsem ve sporu, zakazy potreba jsou, spolu s duslednou kontrolou mohou zabranit dobytkum v jejich pocinani, psal jsem jen, ze samy o sobe z nikoho slusneho cloveka neudelaji a ze nejsou vsemocne, nic vic, nic min...
NFishky - Profil | St 21.6.2006 10:12:45
Nxycht - Profil | St 21.6.2006 10:07:39
1. unese
2. nebude ohrožena
3. nezůstane
4. nebude muset se zbavovat
5. přežije
6. už je to tak upraveno, ryba se chytne za kraj (bojka)
7. při cíleném lovu největších sumců jinou možnost nevidim
8. myslím u toho
9. lov na živou neni nic pěknýho, ale pokud chci cíleně lovit trofejní sumce, tak ryba je jediná možnost, protože na revírech kam chodím se nesmí vábit, takže možnost použít rousnice je taky omezená.
10. není to o slušnosti lidí jak se domníváš, rybaření není a nikdy nebylo nic pěknýho, je to LOV.
NMichal | St 21.6.2006 9:57:02
Nstrejka - Profil | St 21.6.2006 9:56:38
Nxycht - Profil | St 21.6.2006 9:49:10
NZN - Profil | St 21.6.2006 9:45:20
Nšeptal - Profil | St 21.6.2006 9:22:38
NEvžen - Profil | St 21.6.2006 9:18:49
Nšeptal - Profil | St 21.6.2006 8:55:58
Kde to žije - dravci
9:23NÚhoří sezona 2012 10520
7:44NBurza na přívlačové nástrahy 33417
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Camping MEVA🏕️ Buďte připraveni na každé dobrodružství! S vybavením Meva si užijete pohodlí při kempování, rybaření i cestování. Vařiče, kartuše i další spolehlivé vybavení, na které se můžete vždy spolehnout.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...














