- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ryby nebo MS ve fotbale?
Nemáte nyní občas dilema, jestli jít na ryby anebo se dívat na fotbal, tím spíše, když hrají naši?Co je nyní na prvním místě?
Autor diskuse: tomfisherman - Profil , 15.6.2006 všeobecné - ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Lukáš | Čt 15.6.2006 11:39:05
Silvan: Tak tebe bych chtěl poznat co jsi zač, nevim jak tokovouhle kravinu můžes vůbec napsat!!!Ja koukám na fotbal, ale většinou jenom na naše. To nejste chalpi trochu vlastenci když hrajou naši?Za ty 2 hodiny ty ryby přeci neuplavou.
brach - Profil | Čt 15.6.2006 10:37:43
Vzhledem k tomu, že MS je jednou za čtyři roky a že jsem do 38-mi stál v bráně, nebo běhal na levém křídle (než mě skolila artróza), jsem na tom podobně jako Beckenbauer - taky chci vidět skoro vše.
A ryby? - ti skromní tvorové na mne vždycky počkali.
A ryby? - ti skromní tvorové na mne vždycky počkali.
Mareš Lukáš - Profil | Čt 15.6.2006 10:20:51
Určitě ryby. O výsledku fotbalu se posléze dočtu na internetu nebo si ho nahraju na video, ale ryby si na video nenahraju.
macek | Čt 15.6.2006 9:30:15
silvan> pokud tam nejsou níže zmínění pánové, tak to bývá i docela podstatná část zábavy. míra bosák rulééééééz :D
macek | Čt 15.6.2006 9:22:54
silvan> ty ses nejspíš posral v kině, ne? to myslíš jako že by to komentovali venca tittelblb s pavlem měsíčkem, sportovní redaktoři par excelence, vítězové cen anno???
silvan - Profil | Čt 15.6.2006 9:17:53
Fotbal? To je takovéto jak se tam obchoduje s lidmi a 11 lidí proti 11 a pár černej chlapíků?...obdivuji toho, koho to zajímá. Nejvíc mne štve, že je to na ČT2. Taky s tím mohli nahradit nějakou tu romantickou telenovelu na jiném kanále, který koncesionářsky neplatím:-)
Georgino - Profil | Čt 15.6.2006 9:00:35
Jak kdy, ale když hrajeme my tak bych na ryby nešel.Přeci jen mám fotbal taky rád a MS je jen jednou za 4 roky.Ale zahájení si ujít nenechám!Ještě že hrajeme v sobotu :o)
Bulk - Profil | Čt 15.6.2006 8:07:16
Na fotbal koukám ted pořád, ale pokud se roznoduji mezi rybama a fotbalem, tak jdu na ryby. Kdybychom postoupili ze skupiny, tak to už bych asi koukal na fotbal.
MrKos - Profil | Čt 15.6.2006 8:04:49
v mém případě vedou ryby... potom jsou zase ryby a teprve někde v dáli je fotbal a to jen formou sledování výsledků na NETu nebo v TV zpravodajství....
profo - Profil | Čt 15.6.2006 8:01:24
tak u mě je to jednoznačné. Radši ryby, fotbal mě moc nebaví a tak ho ani nevyhledávám a to v jakékoliv výši soutěže. Trochu vyjímku dělám u hokeje, ale výběr i tam je radši příroda a ryby než bedna a pasivní sport u ní.
Fugas | Čt 15.6.2006 7:53:49
U mě vedou ryby, pak plachetnice, kolo, .... jako kluk jsem fotbal hrál, ale dneska mě to skoro vůbec nezajímá.
JM - Profil | Čt 15.6.2006 7:41:25
U mě vyhrává fotbal, když hrajeme my tak to je úplně bez diskuse a z ostatních zápasů si vybírám. Spíše ty exotické země, které normálně nemám šanci vidět. Bohužel ryby musí počkat. Snad mi neuplavou.
NOVIS - Profil | Čt 15.6.2006 7:36:42
Na prvním místě je zahájená dravců, v případě sobotního večera možná s několika SMSkami ... :o))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
6:31Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 47
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StRybáři vs ochránci přirody 79
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StStaré Česke rybářské vybavení 398
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StPoradna: Sumcařina 2572
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....










