- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sraz Bulváru 2006 (možná spíš severočeský sraz)
Pro letošek jsme opět začali se stálýma návštěvníkama Bulváru plánovat sraz. Předběžný termín zatím vychází na 23.-24.6. z pátku na sobotu. V pátek by se popíjelo, grilovalo, debatovalo nejen o rybách a samozřejmě i chytalo. V sobotu by se pak od rána chytalo. Místo konání ještě není dané a asi se vybere jedna z možností Dubice u ČL, Labe kolem LT a nebo Ohře kolem Budyně n.O. Kdo by se chtěl přidat, dejte vědět, všichni jsou vítaní........
Autor diskuse: Aladin - Profil , 4.5.2006 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nvasek - Profil | Pá 5.5.2006 7:25:43
čolkař určitě to znáš loni jsme tam byli společně jen jednou s Aladinem , skipim a jedním jeho kamarádem.Mám tu obrázek začátku ostrova kde jsou ty peřeje pro muškaře a vprvo je vidět část vody která je pěkně zarostlá myslím že se tam bude nějaký drvčík schovávat na horním okraji obrázku se ostrov postupně rozšiřuje a končí až u Libotenic.
Nčolkař | Pá 5.5.2006 6:56:58
vasek-mohla by to být jedna z variant a pokud je tam taková voda jak píšeš,mohlo by to bejt zajímavý.
Nvasek - Profil | Čt 4.5.2006 20:08:05
čolkař: myslel jsem ostrov na Labi v Hrobcích , ta chata patří vodákům nevím jestli by stím vůbec souhlasili je jen malá a má přístřešek a dokonce je tam postavená udírna musel bych se zeptat Honzi Jelínka ten se okolo toho pořád motá a už teď to tam připravovali na letní dětský tábor. Docel ajsi mě tím zaskočil byla to vlastně jen taková legrace , na začátku , ale když Vás to zaujme můžu se zeptat.
Nčolkař | Čt 4.5.2006 18:27:41
vasek-zadrž,tolik toho neumím,naopak se rád od xychta něco přiučím,ale pokud Ice předvede nějaký mouchy na dravce v praxi,budu moc rád,s tou myšlenkou se zaobírám každou sezonu než se směj dravci chytat dle RŘ.Ten nápad s chatou a udírnou není vůbec špatnej,při blbým počasí budeme mít kam složit naše staré kosti a ti mladí odolní vydrží venku,kterej ostrov to má být ?
NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 4.5.2006 14:33:05
Vašek: on to vlastně tím prstem ani moc uzel není, nebo to celou dobu dělám blbě :o))
Nvasek - Profil | Čt 4.5.2006 14:09:56
Aladin: tak to už to vidím na ostrov čolkař s xychtem by nám předvadli lov sumců , Ice v peřejích mouchu , jsou tam i slušný dravci , nějakej úhoř tam taky je o kaprech ani nemluvím. Pronajali bysme chatu s udírnou :o) no dělám si srandu , ale měl bych to u baráku:)
Nvasek - Profil | Čt 4.5.2006 14:04:42
Ledňáček: rád bych zvládal ten uzel prstem mouchoodborníci mi vazač rozmluvili , pokud mi to nepůjde prstem zkusím to vázat přes tu propisku jak jsem to někde viděl a pokud ani zde neuspěju tak vazač , ale doufám že nejsem tak levej abych to nezvládl prstem.
jettys: náhodou už se mi to někdy i povede pěkně posadit na hladinu , teď už mi zbívá jen začít chytat ryby , ale to už je maličkost :o)))
jettys: náhodou už se mi to někdy i povede pěkně posadit na hladinu , teď už mi zbívá jen začít chytat ryby , ale to už je maličkost :o)))
Njettys - Profil | Čt 4.5.2006 11:51:32
Vasek -já se podívám jak ti jde muškařina a možná si to taky koupím?
NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 4.5.2006 10:56:25
vašek: na to nemusíš brát svěráček, stačí kus vlasce. Chceš to naučit prstem nebo vazačem?
Nvasek - Profil | Čt 4.5.2006 10:37:46
Ledňáček: pokud to bude v mém dosahu (musím vidět na Říp jinak nejsem ve své kůži) tak se přijedu podívat a vezmu sebou i svěráček a naučíš mě vázat ztracený uzle mě se to nějak nedaří buď se mi to uvolní nebo mi to sklouzne a to na konci vázání nasere:o))
NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 4.5.2006 10:23:20
Tak toho se nebojím, to by museli padat ....... s hákama.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...












