Vysněný úlovek

Určitě máte každý nějaké sny o nádherných a trofejních rybách, které se vám ale zatím nepovedlo naplnit.Jaká je vaše vysněná ryba?
Autor diskuse: vaša - Profil , 19.4.2006 všeobecné - ostatní

NVaša - Profil | St 1.4.2009 18:19:45

Trochu to oživte.Dík

    NKonik - Profil | Ne 31.8.2008 9:53:10

    Ja bych chtel chytit 1 ve sportce.

      Nsnake - Profil | Ne 31.8.2008 9:19:13

      Já si přeji metrovou zlatou rybku co plní čtyři přání :-)

        NPepaČadek - Profil | Ne 31.8.2008 9:10:26

        Lososa na Otavě...
        Co je pro to třeba: čistá voda, zastavit šílenství kolem MVE, stavět opravdový rybí přechody a takovou úroveň rybářské kultury níže po toku mezi mořem a Otavou, aby měli šanci tam dojet.

          Nczechcarp - Profil | Ne 31.8.2008 1:39:59

          Stačil by mi kapr tak 80cm

            NMilhauz - Profil | Ne 31.8.2008 1:17:43

            Parmu přes 80cm, 70ku už mám :) Okouna 50cm, lína 50cm, podoustev 50cm, tlouště 60cm, cejna 70cm.Drska a mníka v jakékoliv velikosti.Nemyslím si že by ty míry co jsem udával byly nerealné, jsem přesvědčenej že takový ryby budou i u nás.Ze zahraničních bych chtěl tarpona, indickou parmu, plachetníka, nilského okouna a 200kg kanice

              Ntvistr70 - Profil | Ne 31.8.2008 1:13:14

              Candáta přes metr a sumík přes 150

                NDEPRESS - Profil | Ne 31.8.2008 0:38:24

                Určitě štika kolem 80cm amura tak 70cm okouna přes 40...:)

                  Nbambus11 - Profil | Ne 31.8.2008 0:34:17

                  Dola: prej cože :D ale dneska v tý hospodě byla taková pěkná 140-140-160 :D kuželka samo vtip :D

                    Njepice - Profil | Ne 31.8.2008 0:16:36

                    Mě by potěšil potočák 50+, lipan 45+ a bolen 60+- myšleno na mušák. Na plavačku cejn 60+ a ostroretka 50+ a nějakou lepší parmou bych taky nepohrdl.

                      NDola - Profil | Ne 31.8.2008 0:09:49

                      bambus11-A kdes ty čísla vzal?Přiznej.......:-)

                        NDola - Profil | Ne 31.8.2008 0:03:41

                        bambus11-Cože???Nevim nevim.........:-)

                          NMaroš3310 - Profil | Ne 31.8.2008 0:03:18

                          bambus11: To je taková kuželka pěkná.

                            Nbambus11 - Profil | Ne 31.8.2008 0:01:01

                            a co 90-100-120 :D

                              NDola - Profil | So 30.8.2008 23:57:37

                              Elhierro-:-)

                                NElhierro - Profil | So 30.8.2008 23:54:42

                                Dola: to já raději 100-60-90.... :-)))

                                  NDola - Profil | So 30.8.2008 23:52:05

                                  Něčí vysněná ryba by mohla mít míry 90-60-90.Pak by to ale byla Ryba.Nemyslíte?

                                    NElhierro - Profil | So 30.8.2008 23:45:34

                                    vaša: vysněný úlovek: štika 120+ v českých a moravských vodách.

                                      NCottus - Profil | Čt 28.8.2008 23:32:32

                                      bosorka: Já věřím všem : holkám,rybám,přírodě ....jen tomu svazu- tomu již nevěřím!:-))

                                        NBosorka - Profil | Čt 28.8.2008 23:30:35

                                        Cottus - sice to nepatří sem,ale ty nevíš, že holkám se věřit nemá :-)