- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jakou musku na velke tlouste ???
Stale taham jen male a vetsiho ne a ne dostat!
Autor diskuse: Spinner - , 2.8.2001 muškaření - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nsiri - Profil | Ne 4.4.2010 14:03:58
Xaxap: fakt 'in' je chytani na pakose na rece... :) Tedy aspon loni ci mozna uz predloni to byla takova zajimava novinka. Ha, predloni - v lete jsem zkusil epoxaka na chvili na Berounce. Nez jsem ho urval, skutecne na nej i ten tloust hupl - ale velkej nebyl, jen 40ka, posleze jsem premluvil 50ku na obyc. chlupatou nymfu bez stetu ci hotspotu, drzenou u hladiny usilovnym vrtenim spice prutu...
NXAXAP - Profil | Ne 4.4.2010 13:13:05
palmery, redtagy, to jsou akorát kecy Kurnócikofilů ... top muška je jakákoliv hitlerfliege, když jsou náhodou u vrchu, chrostík (ideálně přitopenej) nebo lehký lurostřímři ... tu hrůzu na večerní Otavě si pamatuju též: dva potočíci kolem drajsich, halda proudníků slizkejch a dva óbrsmradlavci nechutných velikostí (to byla něžná vycházka na pětce)
NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Ne 4.4.2010 12:31:04
LSD >> Libore, chceš mě zničit? Mohl bys to sem dát aspoň ve stavu rozsekanosti na špalku do krmení pro slepice?
Nchrostik3 - Profil | Ne 4.4.2010 12:30:25
LSD >> To je tloušť,né suchý chrostík.Mám poslat foto jak vypadám suchý? :-)))
NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Ne 4.4.2010 12:28:03
LSD >> z večerní rhenanový Otavy mám strašný obludy na sucho, nej 55-60cm. Na nymfu tamtéž během dne 54cm. A já se tak těšil na pstruha, lipně, nebo i kapra prostě cokoli jen ne ..... bléééééééé!
NLSD - Profil | Ne 4.4.2010 12:11:20
Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 4.4.2010 12:10:06 >>
na Ohři chytám hlavně tlouště
:-)))))
na Ohři chytám hlavně tlouště
:-)))))
Nu.x.a - Profil | Ne 4.4.2010 11:54:57
Spinner - >> red tága ,tady máš video jak sním lovit http://www.youtube.com/watch?v=OSidTdyr4tY
Ngoldcatch - Profil | Pá 24.8.2001 21:15:59
Podle toho jak velkého tlouště tu všichni myslí,tak těch chytíš za den třeba 30, jestli myslíš tlouště od 50 do 60cm tak to už není prdel ale dají se chytit!Je to hlavně 80% vedení mouchy a ta moucha je tech zbylých 20%.Chytám jenom bílou rybu a velký tloušť už je sakramensky opatrná a jemná ryba.
Nmuddler | Út 14.8.2001 11:19:26
Rtep>OK, vyhral jsi. Jako 1.cenu vyhravas krabicku sirek a 5 litru benzinu, ktere si muzes zakoupit u nejbilzsi benzennovy pumpy. :o)))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
PoNO muškách, umělých 34433
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
PáNPovídání JEN o vázání a muškách 22019
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

















