MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

špinavá vltava

stále se jenom píše o labi že tam stále něco uníká že tam tovarny pouští různé jedy a nic se neděje a je to škoda-já chytám na vltavě pod prahou a to co pouští čističky převažně ta trojská je hnus k zblití samé igelity bordel a hlavně spousa mastnoty a stavá se to převážně po dešti že prý jim to přetejká ale nikoho to nezajímá...otázka... komu to nahlásit že tam pouštěj ten hnus ale hlavně poslední dobou tam plave take spousta mrtvých ryb a to mi s..e.

Autor diskuse: leguan ®
Zařazeno do: všeobecné - ostatní, 31.5.2007

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N leguan - ® Čt 31.5.2007 22:18:54
vectif..problém je v tom že po 89 se začala vltava čistit a i ty raky jsem také potkal ,ale poslední dva roky to je síla ,jenom trošičku zaprší a už to pouštěj.
N vectif - ® Čt 31.5.2007 11:49:40
Neviděl bych to zase tak tragicky. Pokud hodně prší a čistička nezvládá, opravdu se dá nachytat ledacos, takovým poměrně častým úlovkem bývají vložky, ponožky, ale chytil jsme i rukavici, váleček na malování a nedávno kolega i plechový kýbl, což byla super zdolávačka. Hodně lidí si odtmatud ryby odnáší, není pravda, že by se pouštěly, takže o vzkvétání populace nemůže být řeč. myslím, že voda jako taková je poměrně čistá. důkazem budiž populace raků a želv, které se v řece normálně vyskytují. problémem může být usazený sediment na dně řeky. za ten bych ruku do ohně nedal.
N Pan Slamáček - ® Čt 31.5.2007 10:48:27
jak pise plavcik a kdyz to nepomuze tak to posli do Novy, coz udelej stejne, treba se toho chytnou kluci jedni sikovni :-)
N Kubis - ® Čt 31.5.2007 9:10:20
Určitě je to hnus a mělo by se to dát vědět patřičným úřadům, ale na druhou stranu to má i svá pozitiva. Rybu si odtamtud vezme asi málokdo, takže rybí populace vzkvétá a vzkvétá... Pokud to ovšem není až tak, že je to zabíjí a zabíjí, jak píše leguan...:(
N Marsip - ® Čt 31.5.2007 9:04:02
Při dešti to jde rovnou z kanálů. Při určitém průtoku přesáhne příval kapacitu čističky a přepadem jde vše do Řeky. Kvůli tomuhle bordelu jsem přestal Vltavu úplně chytat. :(
N plavčík Tom - ® Čt 31.5.2007 8:48:11
Magistrát hl. m. Prahy, odbor životního prostředí; Vodoprávní úřad příslušné městské části; Česká inspekce životního prostředí
N phlanx - ® Čt 31.5.2007 6:13:42
tusim ze je to napsane i v rybarskem radu na konci
jinak kdyz das echo na rybasky svaz uzemi Prhy tak nic nezkazis

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | ostatní ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrologic Podložka Primus Unhooking Mat (SLEVA 49%)

Za 1359
Inovativní design, extrémně kompaktní na transport. Tato podložka vypadá jako tradiční podložka, ale jakmile ji jednou použijete, poznáte rozdíl.


akce, rybareniPrologic Podběrák Multi Length Handle (SLEVA 50%)

Za 1869
Díky tomuto novému jednoduchému a spolehlivému systému rukojetí je možné použít tento podběrák ve třech různých délkách rukojeti. Stačí jednotlivé díly pospojovat dohromady tak, že budou bezpečně zajištěny.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CK ALBA tour s.r.o. CK ALBA tour s.r.o.

Naše cestovní kancelář je zaměřená především na sportovní rybáře, kterým chceme dopřát možnost rybařit na špičkových evropských i světových...