- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaké jsou vaše cíle pro letošní rok???
Jaké si dáváte cíle pro letošní rok???
Autor diskuse: calcium - , 28.3.2006 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NBruno.fly - Profil | Út 28.3.2006 19:18:48
Chytit rybu.
Užít si to co nejvíc a nejčastěji s dcerkou u nás nahoře o dovolený i během roku.
Přežít všechny srážky s blbama.....
Užít si to co nejvíc a nejčastěji s dcerkou u nás nahoře o dovolený i během roku.
Přežít všechny srážky s blbama.....
NG.Moolis - Profil | Út 28.3.2006 19:17:49
Alan: koukej se nažrat do zásoby, ať toho člověka vydržíš.
Nliborcarp - Profil | Út 28.3.2006 19:03:21
hlavně vše co jsem vymyslel a pozměnil aby se mi potvrdilo v praxi.
Nskwor | Út 28.3.2006 19:00:49
Chtěl bych chytit tlouště přes 60cm. Dvě "padesátky" se mi už povedly, teď je čas na něco víc..
Nsnake | Út 28.3.2006 18:51:11
Užívat plnými doušky veškeré výpravy k vodě a snažit se o vstřícné vycházení se "spoluchytajícími" a konečně přijít na kloub 15+ z Dalasu:-)))
NGettinger Radim - Profil | Út 28.3.2006 16:40:56
Udolat uz konecne kaprika pres 15kg a kdyz se to nepovede no tak co svet se nezbori . Jo a s tou starou to bylo dobry.
Nharpunar - Profil | Út 28.3.2006 15:42:28
Hele Folpy,moje družice je na starší a musí mít bříško!!! Je jí o dvacet méně,než mi,tak bacha.Jo a její heslo je-Pod velkým břehem,mrštný pstruh se skrývá!!!Na tvou kartu jsem se nedíval,ale jestli jsi kategorie koloušek,tj.do 25 let,tak máš smůlu.Ale pokud by se ti někdy chtělo,můžeš nám pohlídat pachole o weekendu!
Ne nic ve zlým,sranda,néééé????
Ne nic ve zlým,sranda,néééé????
NŘízek - Profil | Út 28.3.2006 15:28:32
Pstruh d nebo o pres 60 cm, z reky, ne cerstve vysazenej, nejlepe na suchyho chrostika:-).
Nheiko - Profil | Út 28.3.2006 15:22:42
no byl bych stastny kdybych se dostal k vode casteji nez v lonske sezone,.... takze alespon 16vychazek ;o)
NSander - Profil | Út 28.3.2006 13:51:07
Rád bych pokořil 65cm u jelce tlouště, loni jsem měl takové na prutě 3, jen je na slabý vlasec dostat z vody.....
Nstrejka - Profil | Út 28.3.2006 10:30:20
jindra: to je od tebe hezke, uz loni jsem si delal choutky na uzeneho, ale nezadarilo se, moc jsem te vlacce nedal...
Rici: co jsem si koupil Aquapack, tak jsem se nekoupal, ted kdyz jsem ho roztrhnul, by ale neco prijit mohlo :-))
Rici: co jsem si koupil Aquapack, tak jsem se nekoupal, ted kdyz jsem ho roztrhnul, by ale neco prijit mohlo :-))
Njindra - Profil | Út 28.3.2006 10:25:15
Klídek a pohodu u vody.Jo a strejkovi,aby si zabil toho svýho sumce:-))
NMutin | Út 28.3.2006 10:25:04
mě stačí málo - být u vody, občas něco chytit a nemusí to být jen rýma :-)
NRici - Profil | Út 28.3.2006 10:23:31
Mr.Piket: To není cíl, to je přání.
Strejka si spíš měl dát za cíl nekoupat se oblečenej.
Cíle pro letošní rok:
- být víc u vody než loni
- dcera na vysvědčení samé 1
- vyhrát ve sportce
- cytit candáta
EDIT - NEPŘÁT NIKOMU NIC ŠPATNÝHO - teda až na vyjímky:-) a komunisty
Strejka si spíš měl dát za cíl nekoupat se oblečenej.
Cíle pro letošní rok:
- být víc u vody než loni
- dcera na vysvědčení samé 1
- vyhrát ve sportce
- cytit candáta
EDIT - NEPŘÁT NIKOMU NIC ŠPATNÝHO - teda až na vyjímky:-) a komunisty
Nharpunar - Profil | Út 28.3.2006 9:36:33
Jo,a hlavně si nepřeju,ať jak mi,tak vám všem nechodí pytlačit soused za starou,když jsme na rybolovu!!!!
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












