- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Lov na živou rybku definitivně povolen novelou zákona.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
pppp - Profil | Čt 23.3.2006 21:35:30
pppp - Profil | Čt 23.3.2006 21:22:50
MrCement | Čt 23.3.2006 18:28:29
JKL - Profil | Čt 23.3.2006 18:07:15
Petrson - Profil | Čt 23.3.2006 17:13:22
No vidíte kluci, jak jsme se nakonec shodli :-))
Petr Havlíček - Profil | Čt 23.3.2006 16:35:55
pppp - Profil | Čt 23.3.2006 16:17:03
:Petr Havlíček: já si myslím, že velkých a nejen velkých dravců je málo hlavně z toho důvodu, že se jich nasazuje oproti kaprům mizivé množství to za prvé a za druhé, že se všechno co se chytí prostě sežere. Takovej nasazenej candát nebo štička musí extra kliku, aby vyrostla do trofejní velikosti.
PetrH.:abys věděl, čemu se směju, tak to co tu píšeš je obsaženo v skoro každém mém příspěvku v K70, okouní míra i tady.A ty mi za to nadáváš
Petrson - Profil | Čt 23.3.2006 15:43:39
Kdysi jsem taky chytal divokým stylem. Když na rybce nevisel trojhák, tak to nebyla ta "pravá" dravcařina. I když je fakt, že jsem se zásekem nikdy moc nečekal, protože jsem neměl tu trpělivost, kvůli čemuž jsem spoustu velkých štik ztratil jako kluk - upadly, pouze jedna mi urvala ocelový lanko(!), větší jsem na prutu od té doby neměl. Naposledy jsem štiku na systém chytil 4 roky zpět. Zrovna jsem chystal druhý prut, takže jsem nepostřehl záběr. Až když zavrkala brzda a káča byla v nedohlednu, zaseknul jsem. Štika byla slušná (67) - naštěstí, protože trojháky měla v žábrech. Tehdy mi došlo, že s tímto lovem něco není v pořádku. A taky pod vlivem MRKu od té doby chytám stylem, který popisuješ jako přijatelný.
Letos chci zkusit i sumce, tam to tedy pojistím trojháky bez protihrotů.
pppp - Profil | Čt 23.3.2006 15:04:03
Trojháky:bez protihrotů na větší rybce,správně rozmístěné,při včasném záseku nic nehrozí.
Přívlač:já jsem totiž ortodoxní vláčkař,takže bych tam povolil přívlač a zakázal rybku.Uplně mi uniká smysl takových zákazů.
Petrson - Profil | Čt 23.3.2006 14:46:19
>> pppp > já bych třeba hrozně rád, kdybys mi vysvětlil, v čem je pro Tebe nepřijatelná ta malá rybka. Příčiny, které si rozvedl, mě zatím moc nepřesvědčily, chtěl bych je pochopit; je to kvůli juvenilnímu věku těch rybek? Velké možnosti na ně chytit podmírové dravce? Ale jak se pak zaměřit na ty velké bez trojháku? Nebo Ti tento nevadí? Poraď, co s tím na revíru, kde je přívlač zakázána.
pppp - Profil | Čt 23.3.2006 14:42:25
El Duffus - Profil | Čt 23.3.2006 14:39:15
Petr Havlíček - Profil | Čt 23.3.2006 14:34:05
hraji - Profil | Čt 23.3.2006 14:27:56
pppp - Profil | Čt 23.3.2006 14:21:18
Dneska lovit boleny a tloušťě na rybky, no toto.
A čím to bude, že máme v revírech málo velkých dravců?Nebude to náhodou taky těma zažranýma pidirybičkama?Já to ale nemyslím na ty, co tento lov mají zmáklý, ale na tu drtivou většinu, co nechávají zažírat.A stejně tak, všechno, co píšu myslím obecně vzhledem k celkové špatné situaci na našich revírech a o chování většiny rybářů, protože předpisy platí pro masy. PS:aLE JESTLI TADY JENOM TAK PLKÁTE MEZI SEBOU,TAK SORRY,VZDÁLÍM SE.
Viktor | Čt 23.3.2006 13:46:19
Petrson - Profil | Čt 23.3.2006 13:07:17
Petr Havlíček - Profil | Čt 23.3.2006 13:02:49
Kde to žije - dravci
14:16Kde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 1
12:50Burza na přívlačové nástrahy 33425
11:08Fotky ryb pouze na přívlač 107201
9:21Úhoří sezona 2012 10521
SoRare woblery - Rapala 14054
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . Úlovky na přívlač z Moravy 2
. . . Trojháčky na dravce 60
. . . Jaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











