eshop JSA

Nevíte co se stym obchodem děje? Mají tam super věci ale kdyz neco mrsknu do košíku tak to hodí error a např. mezi novinkami je ze 24.4 2004 byla spuštěna testovací verze! Je tedy ještě v provozu?
Autor diskuse: J.seda - Profil , 11.3.2006 dravci - náčiní, doplňky
42 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nčadič - Profil | Pá 17.3.2006 17:31:37

JSA fish zůstává jako velkoobchod, pouze pustili maloobchod. A co vím, tak připravují nový e-shop. Na krámě už asi nebudou ceny co byly.

    NJirkan | Pá 17.3.2006 10:30:54

    PV: tak jsem měl asi smůlu, protože na toho "Mimoně" jsem tam natrefil vždy

      NPV - Profil | Pá 17.3.2006 9:57:32

      vraník: jo občas se v JSA vyskytl jedinec, který by se dal označit jako mimoň.

        Nvraník - Profil | Pá 17.3.2006 9:42:10

        no s těma propuštěnejma prodavačema je to vezkrze dobrá zpráva.......

          NPV - Profil | Pá 17.3.2006 9:35:51

          kamet: nechci se jich do krve zastávat, ale je to jako všude, musíš si ceny hlídat. Moje zkušenosti jsou trochu jiné. Mě u nich vadila jen jedna věc a to malej krám našlapanej až po okraj zbožím, takže se tam člověk špatně orientoval.

            Nkamet - Profil | Čt 16.3.2006 23:10:11

            nechci se do teto debaty moc montovat ,ale vybral jsem si na netu sumcovy special za2400u vapenika tenkrat momentalne nejak nefungovali tak jsem se pidil dal a objevil jsem ho u TomiKorda svete div se za 4800 podotykam ten samy takze mi dovolte o te solidnosti pochybovat

              NPV - Profil | Čt 16.3.2006 17:06:16

              kockodan: taky se divím proč hořekuješ nad cenama u Kordy, většinou maj rybařinu za velice slušný ceny a to nemluvím o sortimentu. Navíc jsem se u nich nesetkal s prodavačem, který neví o čem mluví. A Tomi s Kordou jsou velice slušní a vstřícní.

                NHonza M | Čt 16.3.2006 16:40:01

                kockodan: upřímě mi nepříjde hladovější než všichni ostatní naši obchodníci :-( A myslím, že na věci které dováží umí udělat slušnou cenu. Podle mě by se od něj drtivá většina našich prodejců mohla učit a to myslím i co se chování k zákazníkovi týče ;-)

                  Nkockodan | Čt 16.3.2006 15:51:25

                  Nepocitej ze budou stejny ceny,toby se musel Korda hodne zmenit,jeto znamej hladove.

                    NKato | Út 14.3.2006 18:07:28

                    Ceny zůstanou v JSA stejné? mám tam vyčíhnuté nějaké věci od Krystonu.

                      Nmaxwell - Profil | Út 14.3.2006 11:59:41

                      U Kordy jsem byl předminulý týden a hovořili jsme pouze o novém obchodě na Praze 8.S tim JSA je to velké překvapení.

                        NOttar | Ne 12.3.2006 20:02:29

                        JIRKA - ®
                        No jednání o prodeji probíhala dlouho.A jak jsem zde již psal Korda o tom nechtěl mluvit dokud to nebude domluveno na tuty.Já třeba ještě ve čtvrtek kupoval v JSA bivak a v sobotu ráno jsem se to dozvěděl.Nikdo od Kordy o tom nesměl mluvit.Jen mi bylo naznačeno již minulý týden,že ty krámy budou dva z toho jeden docela blízko svého původního stanoviště.Ty JSA mě ,ale vůbec nenapadly

                          NJIRKA | Ne 12.3.2006 19:52:47

                          Kluci a kdy to koupil? Mě to přišlo minulej tejden ve středu to co jsem tam obědnával mailem.

                            NAleš V. - Profil | Ne 12.3.2006 19:27:16

                            snobi: dyť si mi včera tvrdil, jak dobře se s Kordíkem znáte:-)))...co že ti to neřek??:-)))

                              NJirkan | Ne 12.3.2006 18:25:52

                              MatesJ: to se musíš zeptat tam a ne nás

                                NMatesJ - Profil | Ne 12.3.2006 18:24:51

                                Takze to zbozi co jsem si asi pred deseti dny telefonicky objednavam me uz asi neprijde?

                                  NKlikař - Profil | Ne 12.3.2006 18:00:38

                                  Ottar - ® řekni mi kam ta mládež spěje :)
                                  p.s už máš nakouleno ?

                                    NOttar | Ne 12.3.2006 17:58:25

                                    snobacek - ®
                                    No omlouvat se mi nemusíš, ale doporučuji ti než nějaké tvrzení napadneš mít zjištěno z věrohodných zdrojů jak to vlastně je.Možná jsi si stačil všimnout, že nejsem tak horlivým řečníkem zde na MRKu jako jiní.Možná to bude i tím, že než něco plácnu do prázdna tak o tom dost dlouho přemýšlím. ;-) .
                                    A věř, že Korda ty JSA koupil.Znám se s ním a Pavlem velice dobře.I tak to dost dlouho tajil než bylo vše domluvené.
                                    :-)
                                    PS: Opravdu proti tobě nic nemám.Ber to jako dobrou radu do života. Možná se ti bude někdy hodit ;-)

                                      NKlikař - Profil | Ne 12.3.2006 17:22:21

                                      snobacek - ® blbosti vypouštíš z huby jen ty!!!
                                      Co takle se Ottarovy omluvit !

                                        NFBC | Ne 12.3.2006 17:04:17

                                        fbc ja sem ted vjsa byl a rikali ze funguji dal ze jenom internetovy obchod je ve vystavbe ale ze to brzo pujde jinak tomy korda budou u kobylis

                                          NM.A.R.S.I.P. | Ne 12.3.2006 16:58:06

                                          JSA zavřeno - inventura, obchod bude nadále fungovat (majitelé Tomi-Korda). Stávající obchod na P7 (Tomi-Korda) bude uzavřen a bude sloužit jako sklad. Nový obchod bude na P8 v komplexu Sokolníky namísto autosalonu... [tak mi bylo včera vysvětleno přímo na krámě] Pro mne vzniká docela veliký problém. Krám budu mít kousek a tak moc neušetřím. :o)

                                            NFBC | Ne 12.3.2006 16:52:52

                                            to je divny ja sem u nich byl a nic se tam nedeje nikdo je nekoupil jsou tam a budou dali mi ze na sstrance www ze ji predelavaj a pude pozdeji ted treba nesla vubec a uz jsou tam hozeny veci ale nevim teda no

                                              Nkockodan | Ne 12.3.2006 16:47:36

                                              obchod JSA uz neni koupil ho Korda aTomo ted je inventura a melo by se otvirat asi 20.3.

                                                NBobeš - Profil | Ne 12.3.2006 15:28:29

                                                Přesně tak jak říká Karlos...

                                                  NKarlos - Profil | Ne 12.3.2006 12:28:19

                                                  Snobáček:Prodavači dostali výpovědi,noví majitelé krámu jsou Korda s Tomim.

                                                    NPeka - Profil | Ne 12.3.2006 12:21:53

                                                    Nevíte někdo náhodou jestli budou na výstavě v Brně?V katalogu vystavovatelů jsem je nenašel..

                                                      NMiras - Profil | Ne 12.3.2006 10:48:24

                                                      snobáček: jseš mimo:-)))

                                                        NPvl - Profil | Ne 12.3.2006 10:47:50

                                                        snobacek : je dobře, že se konečně ozval člověk ,který o tom něco ví ! dík ! :o)

                                                          Ntulo - Profil | Ne 12.3.2006 10:43:54

                                                          Tak jak to teda je????

                                                            Nsnobacek | Ne 12.3.2006 10:42:57

                                                            ottar- takovou blbost může vypustit z pusy jen člověk kdo o tom vůbec nic neví. Korda otvírá novej obchod a JSA budou pořád JSA ale budou rozšiřovat

                                                              NMiras - Profil | Ne 12.3.2006 10:27:40

                                                              Tak už je to venku....

                                                                NJIRKA | So 11.3.2006 22:45:40

                                                                Kluci jak mi bylo řečeno z tohoto obchodu, e-shop zatím není v provozu, adresa kterou někdo zveřejnil na MRKU
                                                                je pro plnění regálů. E-shop by měl být zprovozněn někdy během
                                                                března na adrese WWW.jsa-obchod.cz.Ale objednával jsem si odsud mailem a do týdne jsem to měl doma.

                                                                  NMatesJ - Profil | So 11.3.2006 22:34:17

                                                                  Ja jsem si asi pred deseti dny objednal telefonicky zbozi a zatim me nic neprislo:((

                                                                    NJirkan | So 11.3.2006 21:57:31

                                                                    Ottar: v úterý jsem u Tomiho zase utrácel a bylo mi řečeno, že otevírají nový krám, ale že stávající zůstane

                                                                      NOndra (tloušťák) - Profil | So 11.3.2006 21:50:33

                                                                      Ottar: Tomu se mi nechce věřit...

                                                                        NOttar | So 11.3.2006 21:27:31

                                                                        Dnes jsem se dozvěděl z oficiálních kruhů,že firmu JSA KOUPIL Tomi & Korda.Budou rozšiřovat prodejnu o zadní prostor kde byl dříve sklad.Mimo jiné Tomi &Korda otvírá novou prodejnu v Praze 8 .Prodejna na Praze 7 bude zrušena.

                                                                          NVladimír Hamp - Profil | So 11.3.2006 15:33:11

                                                                          ahoj, jakou mají internetovou adresu

                                                                            Nméďa | So 11.3.2006 15:29:54

                                                                            volal jsem na jejich telefon a bylo mi řečeno že v březnu by měli rozjet abych měl trpělivost ale jestli pospíchám stačí objednat telefonicky

                                                                              Ncarpdu - Profil | So 11.3.2006 15:29:30

                                                                              Já jim psal a už jso uto snad dva týdny a neozvali se. A určitě jim to přišlo, přišla mi doručenka!

                                                                                NKato | So 11.3.2006 15:25:19

                                                                                Já jsem jim psal meil, ohledně bundy a napsali myslím na druhý den.

                                                                                  Ncarpdu - Profil | So 11.3.2006 15:16:17

                                                                                  Nevím jak to mají ale já jim psal meil ve kterém jsem je prosil o odpvěď a nikdo se ani neráčil odepsat. Jednalo se o jejich zboží.
                                                                                  Nevím asi nemají zájem o zákazníky.