eshop JSA

Nevíte co se stym obchodem děje? Mají tam super věci ale kdyz neco mrsknu do košíku tak to hodí error a např. mezi novinkami je ze 24.4 2004 byla spuštěna testovací verze! Je tedy ještě v provozu?
Autor diskuse: J.seda - Profil , 11.3.2006 dravci - náčiní, doplňky

kockodan | Ne 12.3.2006 16:47:36

obchod JSA uz neni koupil ho Korda aTomo ted je inventura a melo by se otvirat asi 20.3.

    Bobeš - Profil | Ne 12.3.2006 15:28:29

    Přesně tak jak říká Karlos...

      Karlos - Profil | Ne 12.3.2006 12:28:19

      Snobáček:Prodavači dostali výpovědi,noví majitelé krámu jsou Korda s Tomim.

        Peka - Profil | Ne 12.3.2006 12:21:53

        Nevíte někdo náhodou jestli budou na výstavě v Brně?V katalogu vystavovatelů jsem je nenašel..

          Miras - Profil | Ne 12.3.2006 10:48:24

          snobáček: jseš mimo:-)))

            Pvl - Profil | Ne 12.3.2006 10:47:50

            snobacek : je dobře, že se konečně ozval člověk ,který o tom něco ví ! dík ! :o)

              tulo - Profil | Ne 12.3.2006 10:43:54

              Tak jak to teda je????

                snobacek | Ne 12.3.2006 10:42:57

                ottar- takovou blbost může vypustit z pusy jen člověk kdo o tom vůbec nic neví. Korda otvírá novej obchod a JSA budou pořád JSA ale budou rozšiřovat

                  Miras - Profil | Ne 12.3.2006 10:27:40

                  Tak už je to venku....

                    JIRKA | So 11.3.2006 22:45:40

                    Kluci jak mi bylo řečeno z tohoto obchodu, e-shop zatím není v provozu, adresa kterou někdo zveřejnil na MRKU
                    je pro plnění regálů. E-shop by měl být zprovozněn někdy během
                    března na adrese WWW.jsa-obchod.cz.Ale objednával jsem si odsud mailem a do týdne jsem to měl doma.

                      MatesJ - Profil | So 11.3.2006 22:34:17

                      Ja jsem si asi pred deseti dny objednal telefonicky zbozi a zatim me nic neprislo:((

                        Jirkan | So 11.3.2006 21:57:31

                        Ottar: v úterý jsem u Tomiho zase utrácel a bylo mi řečeno, že otevírají nový krám, ale že stávající zůstane

                          Ondra (tloušťák) - Profil | So 11.3.2006 21:50:33

                          Ottar: Tomu se mi nechce věřit...

                            Ottar | So 11.3.2006 21:27:31

                            Dnes jsem se dozvěděl z oficiálních kruhů,že firmu JSA KOUPIL Tomi & Korda.Budou rozšiřovat prodejnu o zadní prostor kde byl dříve sklad.Mimo jiné Tomi &Korda otvírá novou prodejnu v Praze 8 .Prodejna na Praze 7 bude zrušena.

                              Vladimír Hamp - Profil | So 11.3.2006 15:33:11

                              ahoj, jakou mají internetovou adresu

                                méďa | So 11.3.2006 15:29:54

                                volal jsem na jejich telefon a bylo mi řečeno že v březnu by měli rozjet abych měl trpělivost ale jestli pospíchám stačí objednat telefonicky

                                  carpdu - Profil | So 11.3.2006 15:29:30

                                  Já jim psal a už jso uto snad dva týdny a neozvali se. A určitě jim to přišlo, přišla mi doručenka!

                                    Kato | So 11.3.2006 15:25:19

                                    Já jsem jim psal meil, ohledně bundy a napsali myslím na druhý den.

                                      carpdu - Profil | So 11.3.2006 15:16:17

                                      Nevím jak to mají ale já jim psal meil ve kterém jsem je prosil o odpvěď a nikdo se ani neráčil odepsat. Jednalo se o jejich zboží.
                                      Nevím asi nemají zájem o zákazníky.