- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
BVV Rybaření 2006
Ahojte všichni! Protože se s Rybářem chystáme na Rybaření 2006, tak se chci zeptat, koho z vás můžeme potkat u stánku MRKu? :o)
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 23.2.2006 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NHonza T. - Profil | St 1.3.2006 22:16:29
Mě určitě!Zvlášť když tam bude mít MRK stánek!Asi si koupím čepici...:))
Nbrach - Profil | St 1.3.2006 21:37:20
Copak Vašíčku, že by kuří oko? -:))
Mimochodem, zřejmě na rozdíl od tebe jsem nabídku dostal a také si jí vážím.
Mimochodem, zřejmě na rozdíl od tebe jsem nabídku dostal a také si jí vážím.
NAbies Alba - Profil | St 1.3.2006 8:11:09
Bulk: :o))) Takže nedostaneš panáka na MRKáckém stánku :o))
Vážně jezdíš k zubařovi až do Blanska? Kdyžtak mi, pls, odpověz do BJ. Dík. :)
Vážně jezdíš k zubařovi až do Blanska? Kdyžtak mi, pls, odpověz do BJ. Dík. :)
NBulk - Profil | St 1.3.2006 7:09:56
AA: Sakra, ono to je až 22. a já se objednal do Blanska k zubaři na 21. mno tak nic, holt chybička se vloudila, se stává i v lepších rodinách.
NLaky - Profil | St 1.3.2006 6:50:35
Karelc: Myslím že doprava řešit půjde. Zjistím podrobnosti.
Sosed: Dik za nabídku.
Sosed: Dik za nabídku.
Nkarelc - Profil | Út 28.2.2006 17:46:31
sosed: nepochybuju, že by mě hodní páni policisté zajistili střechu nad hlavou, kdybych dělal nějakou tu výtržku :-)))))))
Nkarelc - Profil | Út 28.2.2006 17:30:49
Laky: já sice rybařím v designově značně zdařilej předchozí verzi čapky, ale že bych si letos místo té staré (tu jsem měl loni) vzal tu novou :-))) Nevýhoda vlakového či autobusového spojení z Brna do Prostějova je bohužel značná - poslední spoj v 20:00 a pak zu Fuss :-(((
NLaky - Profil | Út 28.2.2006 17:28:11
AA: bohužej jak jistě víš nejsem z Brna ale já jdu dnes s manželkou do H-clubu v Prostějově. (na večeři)
karelc: Jo chtěl bych jet v Pátek a možná raději vlakem či busem důvod je jasný. (:-)))
Asi si operu NOVOU MRK ČEPICI A DOSTANU PRVNÍHO PANÁKA pak už to pojede samo (:-) Za špinavou bych dostal leda tak ... Ale zase na druhoustranu by šlo zistit čím sem loni krmil (:-)
karelc: Jo chtěl bych jet v Pátek a možná raději vlakem či busem důvod je jasný. (:-)))
Asi si operu NOVOU MRK ČEPICI A DOSTANU PRVNÍHO PANÁKA pak už to pojede samo (:-) Za špinavou bych dostal leda tak ... Ale zase na druhoustranu by šlo zistit čím sem loni krmil (:-)
Nkarelc - Profil | Út 28.2.2006 14:13:46
Laky: plánuješ jet na výstavu? Já jsem si chtěl vzít volno a omrknout to tam v pátek. Co ty na to?
NLaky - Profil | Út 28.2.2006 14:07:18
No trak začnem rozjíždět termíny. Já si tedy obědnávám jedno, nebo raději dvě orosené desítky (piva) pro rejpaly (:-) . Dále gulášek A příjdu v Pátek a naplánoval jsem si to na celej den. To znamená guláš k obědu. Předpokládám, že židlička tam bude. No a když ne, dejte vědět, vemu si skládací z domu do báglu. No kdybych zapoměl asi pujde i dokoupit. (:-)
No a teť vážně neuvažujete, že by jsme se z mrku sešli každej den po výstavě v nějaké putice poblíž. (:-) MM, RC už trénujete?
No a teť vážně neuvažujete, že by jsme se z mrku sešli každej den po výstavě v nějaké putice poblíž. (:-) MM, RC už trénujete?
NMike - Profil | Út 28.2.2006 14:05:08
brach> když bude tvoje trabka schopná dojet do HK, tak tě tam vezmu a na naftu mi nebudeš muset přispívat. Kdyžtak víc po mailu.
Nbrach - Profil | Út 28.2.2006 13:08:05
nejede někdo přes Náchod (lépe přes Broumov)? Svezl bych se a na benzin nepřispěl, protože ten, kdo pojede přes Broumov, nemá zapotřebí, aby mu někdo na benzin přispíval.
Jedině, kdyby jel pouze kvůli mně:-)))
Jedině, kdyby jel pouze kvůli mně:-)))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











