- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
BVV Rybaření 2006
Ahojte všichni! Protože se s Rybářem chystáme na Rybaření 2006, tak se chci zeptat, koho z vás můžeme potkat u stánku MRKu? :o)
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 23.2.2006 všeobecné - ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
švec - Profil | Čt 23.2.2006 18:02:23
MM:mohla by být nějaká prémie pro členy MRKu.Třeba formou štaprdličky.:-)Nebudou tam už k dispozici samolepky?
Fishky - Profil | Čt 23.2.2006 16:38:01
Kato: ...k takovýmu "omylu" dochází maximálně jednou za 10 let :o)
Kato | Čt 23.2.2006 16:32:36
Fishky: ty a nejsi ukecanej.... zrovna teď kecáš :) a to těch x hodin nepřetržité řeči bylo co? jen jsem se nadechl a vydechl, jelikož jsem zjistil, že se zas k řeči tak na půl hodiny nedostanu :)
Jinak já se stavím, ale co tam budu dělat nevím, moc lidí taky osobně neznám a když neřídím, tak celkem ukecaný jsu :)
Kolči - Profil | Čt 23.2.2006 16:13:29
ja nejspis pujdu se Sosedem, to je patek 25.3(aspon myslim:-))
benny | Čt 23.2.2006 15:56:37
AA ja planujem prist v sobotu a tak jedine vtedy budem ku videni moje malickost :o))
Bulk - Profil | Čt 23.2.2006 15:21:32
AA: Tak co bude?? Dáš nebo nedáš?? :-) Mám přijet nebo nemám přijet??
Kocháč | Čt 23.2.2006 14:43:06
Fishky - ®: já ukecanej jsem a i na ty ryby se čas od času dostanu:o) Kredit nikdo snižovat nechtěl:o)
Fishky - Profil | Čt 23.2.2006 14:41:05
Kocháč: nemyslel jsem to špatně, spíš s nadsázkou :) z MRKu moc lidí neznám, nejsem nějak obzvlášť "ukecanej" co se ryb týče, já na ně spíš chodím, než o nich kecám :)
Abies Alba: dík za podržení mého "kreditu" :o) jo na stánku se určitě stavím, aspoň na čumendu, MM sem viděl naposledy na fakultě infošky a to už je nějakej pátek, ostatní "zasvěcené" neznám vůbec.
Abies Alba: dík za podržení mého "kreditu" :o) jo na stánku se určitě stavím, aspoň na čumendu, MM sem viděl naposledy na fakultě infošky a to už je nějakej pátek, ostatní "zasvěcené" neznám vůbec.
Levák Bob - Profil | Čt 23.2.2006 14:33:33
Já se ukážu taky, pravděpodobně 23.3., doufám, že tam budu moci zakoupit modní kšiltovku jasných barev :-) a nášivku ještě zářivější :-). Můj virtuální obličej v kartě je shodný s tím, který budu používat na veletrhu - tu úžasnou čepici asi nechám doma :-).
MrKos - Profil | Čt 23.2.2006 14:30:55
... jak to tady sleduju tak se budu muset přijít podívat taky... už jsem tam dlouho nebyl a stánek MRKu je aspoň lákadlem :-)
Kocháč | Čt 23.2.2006 14:20:35
Abies Alba - ® : já jsem klidnej:o))) a vím, kdo je Fishky:o) a pamatuju si, že jsme se domlouvali na řeku:o) Jen píši co si myslím a už jsem zase chuligán z anglie:o)))
Abies Alba - Profil | Čt 23.2.2006 14:18:08
Kocháč: Uklidni se a polož tu baseballku :o), Fishky je v poho :o)))
Fishky: Vzhledem k tomu, že stánek MRKu bude u volného prostranství, tak ho určitě najdeš :)
Jiný takový flek tam asi nebude :)
A navíc, máš tu číslo stánku: 075 :-))
Fishky: Vzhledem k tomu, že stánek MRKu bude u volného prostranství, tak ho určitě najdeš :)
Jiný takový flek tam asi nebude :)
A navíc, máš tu číslo stánku: 075 :-))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
21:15Staré Česke rybářské vybavení 398
19:31Bečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
19:03Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
17:34Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
16:03ATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:20Rybáři vs ochránci přirody 78
14:34Poradna: Redakce MRK.cz 1766
8:49Poradna: Sumcařina 2572
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...










