- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Celostátní registr hříšníků
Nestálo by za úvahu vyvinout tlak na MO ČRS, aby se obdobný registr zřídil i v ČR?Pytlákům z řad rybářů by pšenka tolik nekvetla.
A možná by to byl i první krůček k legalizaci lovu non stop v některých obdobích roku , případně i k další liberalizaci výkonu rybářského práva.
Mám pocit, že vedení rybářského svazu v Čechách i na Moravě je příliš zkostnatělé a o zkušenosti našich přátel ze Slovenska se vůbec nezajímá.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nxroman | Čt 23.2.2006 10:15:21
Nprofo - Profil | Čt 23.2.2006 8:43:13
Nhraji - Profil | Čt 23.2.2006 8:36:27
Problém je v tom, že když někomu domlouváš, tak je na tebe sprostý, takže to skončí nakonec zadržením povolenky, přesto že n azačátku byla RS odhodnána jen udělat bububu. Ale nikdo není zvědavý na hulváty, kteří člověku nadávají za to, že dělá svoji práci dobře a oni si neplní povinnosti.
Nprofo - Profil | Čt 23.2.2006 8:31:42
hraji : to co píšeš je holý fakt. V ČRS je to opravdu podobně jako v MRS co se týká MO. Myslím, že stačí když při vydání povolenky se zkontroluje platný RL. Kontrolu nad tím přestupkem bych ponechal na úřadu vydávajícím RL. Pokud vydá, tak si můžeš koupit povolenku. pokud ne, tak nic nebude.
All : Jen malý dotaz. RS nemusí vždy sebrat povolenku , jestli se nepletu, tak je v jejich pravomoci udělit i pokutu (§16 odstavec e, uvedeno i v RŘ)a tou to vyřešit, nebo to řešit domluvou a vykázáním od vody do vykonání nápravy. To se právě myslím týká třeba metru, peanu a dalších drobností. Odebrání povolenky je až ta poslední možnost a trest za opravdu velký přestupek, ale je pravda, že záleží na lidech. Pokud se pletu opravte mě.
Nxroman | Čt 23.2.2006 8:07:36
Nšeptal - Profil | Čt 23.2.2006 8:04:01
Nhraji - Profil | Čt 23.2.2006 8:02:01
Navíc chctít aby se u každé vydané povolenky kontrolovalo, zda se dotyčný nedopustil přestupku by asi zásadním způsobem zpomalilo vydej povolenek, o což členové asi taky nestojí.
Nšeptal - Profil | Čt 23.2.2006 7:48:45
Nxroman | Čt 23.2.2006 7:45:07
Nmirmen - Profil | Čt 23.2.2006 0:53:45
Nmirmen - Profil | Čt 23.2.2006 0:46:41
Pár let se pohybuju na internetovejch rybářskejch webech, ale málokdy mne něco nadzvedne tak, jako nedostatek IQ v Tvém příspěvku.
Jak jsem se naprosto jednoznačně zmínil, viz. zadání otázky, tak se zajímám o praktické zkušenosti - viz. výše , z více jak roční praxe našeho východního souseda, Slovenska.
Domníval jsem se, že jsem zadání otázky napsal dost srozumitelně.
Pokud jsi zadání nerozuměl, prosím, napiš, co nechápeš. Rád odpovím. PS: naprosto nevím, jakým právem se mne v souvislosti se zadáním otázky na poměry na revíru v HK, na který nemám ani ten nejmenší vliv. Souvisí to podle Tebe se zadáním otázky nebo je to jen nějaký duševní výlev?
Nxroman | St 22.2.2006 13:51:00
Nprofo - Profil | St 22.2.2006 11:47:14
Nfindejs - Profil | St 22.2.2006 9:35:37
NLumas | St 22.2.2006 9:09:32
Nxroman | St 22.2.2006 8:42:43
NPetrson - Profil | Po 20.2.2006 13:07:24
NPetrson - Profil | Po 20.2.2006 10:32:07
>> Mirmen > asi bych s tím nesouhlasil. Respektive souhlasil, ale až po novelizaci rybářské legislativy. Pokud stávající normy umožňují jednotný postih za kdejakou prkotinu (zapomenutý metr), stejně jako za těžné přestupky (usmrcení podmírového úlovku), a navíc postihují v mnoha případech nekompetentní úředníci od stolu, kteří o rybářství vědí prd, mohlo by docházet k zneužívání a diskriminacím. Doba a stav takovému opatření prostě ještě nedozrály.
Nrybomil | Po 20.2.2006 9:58:10
Taky se domnívám , že pytláků z řad členů "registrovaných" rybářů je tak 5% .Úkáčka a žluťásci na nějaký povolení zvysoka a trvale serou.
NMartin M. - Profil | So 18.2.2006 15:21:42
NAbe - Profil | So 18.2.2006 15:14:35
NMartin M. - Profil | So 18.2.2006 9:37:50
NHopík - Profil | So 18.2.2006 9:35:29
Nmiki - Profil | So 18.2.2006 9:33:24
Kde to žije - všechna témata
21:07NElektro tříkolka na ryby 40
21:00NLov pod jezem v letních vedrech? 6
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:49NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
Co je nového - všeobecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...












