- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybářský lístek.
Dnes (2.1.20056) jsem se stavil na městském úřadě v Uherském Brodě,abych si prodloužil platnost RL o nějaký ten rok.Na úřadě mě však čekal obrovský šok-úředník po mě chce výpis z rejstříku trestů! Už jste slyšeli o zavedení tohoto nesmyslného požadavku ?
Autor diskuse: antony - Profil , 3.1.2006 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NFrk - Profil | Út 3.1.2006 23:28:29
Pike/ Ta potrefená husa budu asi já. Není to v tlaku ale v přístupu.U nás v organizaci je odsouhlaseno, že dětičky pro své dobro roční rybářský kroužek projít musí a stvrzují ho testem a potom každý rok,mimochodem stále stejným.
Je to tvrdší opatření,ať se mi to líbí nebo ne, ale nemá smysl o něm polemizovat. Je pravda, že od té doby co jsou "dospělí" a funguje u nás tento systém, nemáme žádné problémy.
Jak si napsal, ty, které to nezvládají ani s nápovědou,nebo nechtějí, mohou přestoupit tam, kde od nich vyberou jen "těžké" peníze a víc se o ně nestarají (podle zákona). I tak se dá jednoduše přistupovat k malým dušičkám.
Můj názor je, že řešit průšvihy i třeba z neznalosti u těhle "prcků", mnohdy ještě patřičně okořeněnou šťavnotým svědectvím RS, není moc příjemná věc a pokud to není opravdu košer, někdy to může dítěti uškodit i psychicky a to je větší průšvih.
Možná, že jsem trošku vnesl světla.....
Je to tvrdší opatření,ať se mi to líbí nebo ne, ale nemá smysl o něm polemizovat. Je pravda, že od té doby co jsou "dospělí" a funguje u nás tento systém, nemáme žádné problémy.
Jak si napsal, ty, které to nezvládají ani s nápovědou,nebo nechtějí, mohou přestoupit tam, kde od nich vyberou jen "těžké" peníze a víc se o ně nestarají (podle zákona). I tak se dá jednoduše přistupovat k malým dušičkám.
Můj názor je, že řešit průšvihy i třeba z neznalosti u těhle "prcků", mnohdy ještě patřičně okořeněnou šťavnotým svědectvím RS, není moc příjemná věc a pokud to není opravdu košer, někdy to může dítěti uškodit i psychicky a to je větší průšvih.
Možná, že jsem trošku vnesl světla.....
NKolči - Profil | Út 3.1.2006 22:24:29
svec: tak to je spatny. Okradani starenek je u me na dennim poradku:-)))
Nšvec - Profil | Út 3.1.2006 22:19:40
Kolči:to už jsem někde slyšel,asi od manželky.:-))
Výpis z RT=50kč kolek a asi 14 dnů čekání než ti ho pošlou.No a jestli jsi okradl nějakou stařenku tak si ani nezachytáš.:-))
Výpis z RT=50kč kolek a asi 14 dnů čekání než ti ho pošlou.No a jestli jsi okradl nějakou stařenku tak si ani nezachytáš.:-))
Njindra - Profil | Út 3.1.2006 22:06:19
Kolči:Záleží asi jak kde.U nás výpis nechtějí ani letos.Prozatím.Nejjednodušší bude,když to zkusíš přímo u Vás na MěÚ z rozšířenou působností,tam Ti to řeknou.Jinak není důležité,jestli Ti není 18,ale zda li jsi trestně zodpovědný.Zkráceně řečeno, ano.
NKolči - Profil | Út 3.1.2006 21:19:21
svec: no,mam tam velice podobnou;-)) Ne,vazne,budu to potrebovat,nebo ne?
Nšvec - Profil | Út 3.1.2006 21:16:43
Kolči:jestli máš v občance stejnou fotku jak v kartě tak určitě vypis potřebovat budeš.:-))
Nbéčko - Profil | Út 3.1.2006 20:54:29
pike-jo tak to nevim jak bych to dokazoval.mě daly lístek povolenku a jdi:-)))))))))
NPike | Út 3.1.2006 20:52:56
Becko: bohuzel tomu tak neni. Driv dostal rybarsky listek kdokoliv, nyni musim bud predlozit stary nebo musim donest potvrzeni o slozeni zkousek od organizace.
Jumbo: Nepostupuji spravne. Pokud minuly rok listek, povolenku mela, byla tedy clenem. Tento rok musi mit platny listek a zaplacenou clenskou znamku. Pak neni duvod k nevidani povolenky. Zadne zkousky delat nemusi. Pokud budou delat v organizaci tlaky, necht si povolenku koupi jinde, pripadne prestoupi.
Jumbo: Nepostupuji spravne. Pokud minuly rok listek, povolenku mela, byla tedy clenem. Tento rok musi mit platny listek a zaplacenou clenskou znamku. Pak neni duvod k nevidani povolenky. Zadne zkousky delat nemusi. Pokud budou delat v organizaci tlaky, necht si povolenku koupi jinde, pripadne prestoupi.
NJumbo | Út 3.1.2006 20:43:19
Jsem debil samozřejmě jsem myslel povolenku k lovu a ne rybářský lístek ještě jednou se omlouvám
Nšvec - Profil | Út 3.1.2006 20:34:28
Dominik:Zkus si ho vyřizovat až v březnu, to už ti bude 15 a možná ti to projde.Anebo to není tak jednoduchý?Nevím.:-)
Nbéčko - Profil | Út 3.1.2006 20:23:58
pike-jumbo-rybářskej lístek ti musej dát snad dyk to nejni nic co by nějak vadilo.to spíš povolenku.ale rybářský lístek????dyk lístek sám o sobě bez povolenky a legitky je k ho....
NPike | Út 3.1.2006 20:18:32
Jumbo: Tento postup spravny neni. Stary rybarsky listek by mela ale mit s sebou. Pokud ho s sebou nema problem nastat muze
NJumbo | Út 3.1.2006 20:16:20
Pánové chci se zeptat na tuto věc-dcerka vloni udělala rybářský kurs a absolovala závěrečné zkoušky a obdržela RL.Letos jsem chtěl nový RL a bylo my zděleno že musí zkoušky udělat znova jinak jí RL nedají. Je tento postup správný?
Nsosed - Profil | Út 3.1.2006 19:20:03
jindra: at si trhnou nohou, jestli tam doted nemam zadnej zaznam tak po tom co to po me budou chtit tam bude ptze budu vrazdit :-))
Nsosed - Profil | Út 3.1.2006 19:14:27
jindra: a tak to jo :-) Letos si pujdu uz pro deseitku tak bude na chvilu pokoj.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












