Kaprove pruty D.A.M

Ahoj mam takovej dotazecek na kaprove pruty D.A.M. E-motion carp 3,60m 3lb a Green Cross Carp 360cm 2,75lb oba dvojdílné. Mate je nekdo, jake jsou Vase zkusenosti? Kaprarinu normalne nechytam spis by to byl doplnek a pouzival bych je i na stiku na splavek. Diky za rady a postrehy
Autor diskuse: Tronda - , 22.4.2005 kaprařina - náčiní, doplňky
1 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NLadis - Profil | Út 26.4.2005 18:39:58

Korda: Pro Black Pantery bych nemusel daleko, jen do skříně v mojem pokoji - mám starší i novější model BP. Pominu ten starší model, ten je opravdu jiný než GK a GCP. Novější model se ale od Kolibrisu moc neliší. Jediný výraznější rozdíl je (jak píšeš) ve vláknech, kterými je opletený blank. U GK je oplet na omak takový výraznější, nechci říct drsnější. Ovšem Ty jsi psal, že Pantery versus zbylé dva typy jsou ÚPLNĚ jiné. Pokud už o nějakých prutech řeknu, že jsou úplně odlišné, porovnávám především jejich funkčnost a ne to, zda jeden je na omak jinačí.

Tohle všechno jsem samozřejmě vůči Tobě nemyslel nijak zle. Já jen, že jsi svým Tvým tvrzením mohl trochu zmást někoho, kdo ty pruty příliš nezná.

Na obrázku je pro porovnání detail blanku Black Panter (nahoře starší, dole novější model).