Plastova pramice Armor 400

Dobrý den, ahoj, chtěl bych se prosim zeptat vlastníku této plastové pramice Armor 400 na zkušenosti, pozitiva, negativa, zdali by si koupili znova apod. Přemýšlím nad její koupí na vranovskou přehradu, ale recenzí nebo zápisů jsem našel minimum. Děkuji za odpovědi nebo doporučení.
Autor diskuse: šmája - Profil , Út 12.5. všeobecné - ostatní
3 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Npepusak0 - Profil | Čt 14.5.2026 14:32:13

Koukni na loď Karolína. Dobrý peníz. Délka 330 cm a váha cca 50kg. Vlastním a za mě super. Dá se koupit na inzerát cca 15 tis.

    Nšmája - Profil | St 13.5.2026 6:41:41

    Tomazzz >> zadal jsem na youtube armor 400 a tam jsou k videni ta videa, jinak tady pisou o tom plnem matrosi, zdali je tomu tak, tezko rict, papir snese vsechno🙂maji tam zaparkovane jine lode a asi se nebojí, ale ja bych klidne spani nemel, proto bych rad neco obyc, ikdyz 40tis pro me take neni malej peniz😀

      NTomazzz - Profil | Út 12.5.2026 20:33:01

      šmája >> Mam plastovy BIC245 a na vlacku bych tu plastovku nedoporucil, protoze vlnky v tom klepaji/duni, to na laminatce ani hlinikovce neni. Nedokazu si predstavit s tou mou vlacet candaty, pouzivam ji jen na vyvazku/krmeni/bojky. Ten Armor bude podobny, ale spis pockej az ti napise nekdo kdo ji ma.