MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Šéf Senátu podpořil snahu nezakazovat olověné střely a závaží

Kategorie: Všeobecné

Praha - Předseda Senátu Jaroslav Kubera (ODS) podpořil snahu zabránit zvažovanému unijnímu zákazu střeliva s olovem a olověných rybářských závaží kvůli jejich údajné škodlivosti. Uvedl to dnes při převzetí výzvy proti chystanému zákazu, kterou zorganizovali zástupci držitelů zbrojních průkazů, myslivců a rybářů. Navíc mu věnovali zachovalou olověnou střelu z bitvy u Slavkova jako důkaz, že přírodě neškodí a že se ani za dvě století v zemi nerozpustila.

Tvůrci výzvy (https://www.peticezbrane.cz/files/Spojene%20prohlas​eni%20organum%20Ceske%20republiky%2013%201%202018.p​df ) podle svého prohlášení zastupují tři čtvrtě milionu českých občanů. Jejich požadavek je obsažen také v petici (https://ligalibe.files.wordpress.com/2018/08/nova-p​etice-2018.pdf ) za schválení ústavního práva na legální vlastnictví zbraní za účelem zajištění obrany a bezpečnosti státu, kterou podepsalo 81.000 lidí.

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/sef-senatu-podpor​il-snahu-nezakazovat-olovene-strely-a-zavazi/171052​8

 

Lasskoun - ®, 18.1.2019

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniFox Čelovka Halo MS250 Headtorch | SLEVA 33%

Za 979
Kvalitní čelovka od značky Fox v oblíbeném Camo designu s vysokou svítivostí 250 lumenů. S touto čelovkou získáte úžasný zdroj světla pro své noční lovy. Svítivost: 250 lumenů Nastavitelná svítivost (vysoká - 250, střední - 100, nízká - 10 lumenů + 3mm LED 15 lumenů)

akce, rybareniTaska 30%

Doprodej produktů Taska 30%

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
FIORD - rybářské potřeby FIORD - rybářské potřeby

Jsme největší prezentační e-shop firem AWA-S /dříve AWA-SHIMA/, Carplinq, Catling, Drennan, ESP a Carpprovocations. Zde naleznete kompletní...