MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Oprava koryta Lužické Nisy v Proseči nad Nisou

Kategorie: Všeobecné

Letos v létě byla dokončena oprava koryta Lužické Nisy v Proseči nad Nisou. Výsledkem akce je zvýšení stability koryta, a to včetně bezškodného převedení vody během zvýšených vodních stavů. Popis stavby včetně detailů technického řešení a fotodokumentace je uveden v příloze.

Zdroj včetně přílohy: http://www.pla.cz/planet/webportal/internet/cs/doku​menty/oprava-koryta-luzicke-nisy-v-proseci-nad-niso​u_9165.html

 

MAXXSKATER - ®, 3.12.2018

Diskuse k bleskovce

N Sumect - ® Čt 6.12.2018 10:47:45
Opravu chápu, ale způsoby nechápu. Už je to v Liberci několíkátý úsek, kdy je dno vydlážděno ... A pstruhová povolenka v Liberci? Zbytečnost. Už jsem to vzdal. A tak to byla krásná voda s krásnými místy. Plácat se u malých retenčních nádržek Fojtka a Harcov ...?
N sindeji3 - ® Čt 6.12.2018 10:03:58
Pro ryby o dost horší situace, zdá se (PŘED/PO).

[ Vstoupit do diskuse - 2 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrologic Thermo Carp Vest | SLEVA 36%

Za 1.199
Na tuto vestu byl použit velice tenký, ale pevný materiál (100% nylon s voduodpudivou ochranou). Měkká polyesterová podšívka. Na výplň byla použita teplá 300 g výplň (100% polyester. Horizontální švy na povrchu i uvnitř. Pevný dvoucestný zip s klopou proti větru, Vám zaručí že vesta neprofoukne.

akce, rybareniStarbaits Podběrák Expert | SLEVA 31 %

Za 1.299
Luxusní karbonový jednodílný podběrák od značky Starbaits. Podběrák má již v sobě zabudovaný plovák. Délka ramen 115 cm.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky