MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Mezinárodní setkání mládeže

Kategorie: Všeobecné

Ve dnech 6. – 10.7.2018 se konalo Mezinárodní setkání mládeže, které proběhlo pod patronací EAF (Evropská rybářská federace sdružující 10 národních rybářských svazů s 3,5 mil. členů). Na tomto setkání nás reprezentovalo vítězné družstvo z Národního kola Zlaté udice v roce 2017, kterým bylo družstvo Moravskoslezského územního svazu.

Mezinárodní setkání mládeže se koná jednou za dva roky a v jeho pořádání se střídají členské státy sdružené v EAF. Letos toto setkání proběhlo ve francouzském Štrasburku. Na akci nás reprezentovali 4 dívky a 2 chlapci ze Severní Moravy.

Akce probíhala v závodním duchu. Účastníci byli hned po příjezdu rozděleni do dvoučlenných týmů, ve kterých soutěžili po celou dobu. Soutěžilo se v plavané, fly castingu, muškaření, přívlači ze břehu a přívlači z loďky, mimo tyto soutěžní aktivity účastníci absolvovali také exkurzi na rybím přechodu a naučili se jezdit na plachetnici.

Ve všech oblastech se podařilo našim závodníkům obsadit stupně vítězů a sbírat body do celkového hodnocení. Celá akce byla výborně naplánovaná a zorganizovaná, program byl velice pestrý a náročný, ale i přesto jsme si jej všichni užili. Vše bylo na konec podtrženo skvělým celkovým umístěním našich dvoučlenných družstev na prvním, druhém a čtvrtém místě.

Děkujeme všem za skvělou reprezentaci. Tato akce je podpořena MŠMT.

Zdroj: https://www.rybsvaz.cz/?page=aktuality%2Faktuality&​page_menu=&lang=cz&fromIDS=&test=&menu_id=&aktualit​y_tabulka=aktuality&aktuality_id=658&aktuality_zac=​0&aktuality=rozbalit

 

MAXXSKATER - ®, 13.7.2018

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniStarbaits spacák STB 3S Sleeping Bag

Za 2.999
Klasický jednovrstvý spacák pro použití od jara do podzimu. Nástupce typu POLAR.

akce, rybareniNGT Taška XPR Multi-Pocket Carryall Camo

Za 899
Tato taška se vyznačuje především velmi kvalitním zpracováním, praktičností a spolehlivými, robusními zipy. Taška kromě velkého úložného prostoru obsahuje ještě pět vnějších kapes na veškeré nezbytné rybářské náčiní.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Nový dětský kroužek

Přátelé, daroval by někdo jakékoliv rybářské vybavení do nově založeného rybářského kroužku v Dětském diagnostickém ústavu? Předem všem moc děkuji.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské centrum Olomouc Rybářské centrum Olomouc

Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský rybolov - navijáky,...