MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Odpad se množí i u rybníků. Největší kusy ukáže až výlov

Kategorie: Všeobecné

Odpad se množí i u rybníků. Největší kusy ukáže až výlov

Jižní Morava – Ještě v tomto týdnu loví vodohospodáři z brněnské přehrady staré pneumatiky. Někdo jich tam vysypal stovky. Na nepořádek u vody mohou narazit také lidé při procházce kolem Písečenského rybníka na Hodonínsku. Základem černé skládky je lednička.
Zdroj: https://hodoninsky.denik.cz/zpravy_region/odpad-se-​mnozi-i-u-rybniku-nejvetsi-kusy-ukaze-az-vylov-2018​0109.html

 

yvana - ®, Čt 11.1.

Diskuse k bleskovce

N Rožnovák - ® So 13.1.2018 18:13:21
Jak píše Erva je to o lidech. Ošetřit věc vyhláškou je jedna věc, ale ohlídat to věc druhá, kamera na každý strom či 100 příslušníků městské policie rujnující obecní rozpočet i malého města není řešením. Pochybuju o tom že experta házející do vody a na břehy různý velkoobjemový odpad či elektro si čas od času na tak navštěvovavném místě někdo nevšimne, tak proč těm úřadům nepomoct a nepoužít mobil místo vyzývání k odpovědnosti neexistující instituce. Rozhodně bych to nesrovnával s tzv, bonzováním různých pomocných složek za minulého režimu, jak se tady někdy stává. Pokud někdo prostě škodí ostatním, musí pochopit že ostatním to jedno nebude.
N rover - ® Pá 12.1.2018 21:34:18
Starat se musí ten, komu lokalita (ty), patří. Polovičatá řešení - neřešení, to už dnes snad nezajímá vůbec nikoho, hlavně že se aspoň něco udělalo, pak se děj vůle boží. A je to dobře, potřebujeme ve své blbosti nakopat. Jednoznačně, ...starat se prostě musí ten, komu ta konkrétní lokalita patří, a to velmi, velmi dobře, hlavně rázně. Kdo si své investice ( majetek ) neumí ochránit, je v dnešní době tak říkajíc "ve smrti ", resp. o slovu "hospodář ", nelze ani snít.
Navíc sankce v hodnotě jedné mizerné měsíční výplaty je až směšná, ... po nás potopa.
N Erva - ® Pá 12.1.2018 21:09:00
Turňa - Mám obavu že to nebude o ochráncích , ale o lidech obecně ...
N Turňa - ® Pá 12.1.2018 20:53:23
No a teď mi řekněte, kde jsou slavní ochránci přírody. Umí jen kafrat do stavebních řízení k dálnici?

[ Vstoupit do diskuse - 4 reakcí ]

Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPelety Chyť a Pusť válcují tuzemské a zahraniční vody již 10 let

Dodáme do 24 hodin. Pelety náleží mezi oblíbené návnady na ryby. Jde o slisované kousky hmoty s obsahem různého druhu krmení pro ryby. Pelety s dírkami využijete k nastražení na háčky, ale jiné lze...

akce, rybareniGIANTS FISHING RWX Plus Fleece Chair + Čelovka

Za 2.230
Exklusivní sedačka, na kterou byly použity ty nejlepší materiály a díky větším rozměrům, můžete u vody sedět jako opravdový král.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
ML SPORT ML SPORT

Brno, Bohunická 67