MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Odpad se množí i u rybníků. Největší kusy ukáže až výlov

Kategorie: Všeobecné

Odpad se množí i u rybníků. Největší kusy ukáže až výlov

Jižní Morava – Ještě v tomto týdnu loví vodohospodáři z brněnské přehrady staré pneumatiky. Někdo jich tam vysypal stovky. Na nepořádek u vody mohou narazit také lidé při procházce kolem Písečenského rybníka na Hodonínsku. Základem černé skládky je lednička.
Zdroj: https://hodoninsky.denik.cz/zpravy_region/odpad-se-​mnozi-i-u-rybniku-nejvetsi-kusy-ukaze-az-vylov-2018​0109.html

 

yvana - ®, 11.1.2018

Diskuse k bleskovce

N Rožnovák - ® So 13.1.2018 18:13:21
Jak píše Erva je to o lidech. Ošetřit věc vyhláškou je jedna věc, ale ohlídat to věc druhá, kamera na každý strom či 100 příslušníků městské policie rujnující obecní rozpočet i malého města není řešením. Pochybuju o tom že experta házející do vody a na břehy různý velkoobjemový odpad či elektro si čas od času na tak navštěvovavném místě někdo nevšimne, tak proč těm úřadům nepomoct a nepoužít mobil místo vyzývání k odpovědnosti neexistující instituce. Rozhodně bych to nesrovnával s tzv, bonzováním různých pomocných složek za minulého režimu, jak se tady někdy stává. Pokud někdo prostě škodí ostatním, musí pochopit že ostatním to jedno nebude.
N rover - ® Pá 12.1.2018 21:34:18
Starat se musí ten, komu lokalita (ty), patří. Polovičatá řešení - neřešení, to už dnes snad nezajímá vůbec nikoho, hlavně že se aspoň něco udělalo, pak se děj vůle boží. A je to dobře, potřebujeme ve své blbosti nakopat. Jednoznačně, ...starat se prostě musí ten, komu ta konkrétní lokalita patří, a to velmi, velmi dobře, hlavně rázně. Kdo si své investice ( majetek ) neumí ochránit, je v dnešní době tak říkajíc "ve smrti ", resp. o slovu "hospodář ", nelze ani snít.
Navíc sankce v hodnotě jedné mizerné měsíční výplaty je až směšná, ... po nás potopa.
N Erva - ® Pá 12.1.2018 21:09:00
Turňa - Mám obavu že to nebude o ochráncích , ale o lidech obecně ...
N Turňa - ® Pá 12.1.2018 20:53:23
No a teď mi řekněte, kde jsou slavní ochránci přírody. Umí jen kafrat do stavebních řízení k dálnici?

[ Vstoupit do diskuse - 4 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniHumminbird HELIX 7x SI GPS + program Autochart PC

Za 23.490
Sonary HELIX 7 zaujmou každého nádherným barevným přehledným displejem o úhlopříčce 178 mm i jednoduchostí obsluhy. Slot pro pamětovou micro SD kartu nabízí možnost aktualizace řídícího sotfware jednotky.

akce, rybareniFOX Micron NTX-R 3+1 se slevou 27% !

Za 19.500
Nejlepší hlásiče od firmy Fox z nové top řady N-series! Všechny N Series hlásiče jsou vybaveny nejmodernější elektronikou, která zajištuje jejich maximální životnost a spolehlivost.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Zemřel rybář a kamarád z...

Zemřel velký rybář a kamarád Jarek Konrád z Chropyně Mnoho let byl na piskáči v Záříčí náš společník a pohodový přítel. Bez něho už to není ta pravá krásná rybařina.Mnohokrát jsme nic nechytli ale...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Catchman.cz - rybářské potřeby Catchman.cz - rybářské potřeby

Rybářské potřeby s maximální nabídkou za výborné ceny. Doprava k objednávce nad 1000 Kč zdarma. Většina zboží skladem a ihned k odběru,...