MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Začne rekonstrukce nábřežních zdí

Kategorie: Všeobecné

Chrudim – Rada města Chrudim na svém posledním jednání mimo jiné schválila pronájem části pozemků a souhlas s přístupem na další pozemky v areálu letního kina pro státní podnik Povodí Labe.

„Povodí Labe nás o zmíněné kroky požádalo v souvislosti s jejich připravovaným projektem rekonstrukce nábřežních zdí u jezu na řece Chrudimce. Krátkodobě pronajímané pozemky jsou potřebné k přístupu a příjezdu k předmětné stavbě a k umístění zařízení staveniště. Jiné vhodné dopravně technické řešení bohužel není k dispozici," říká místostarosta města Jaroslav Trávníček.

Pronajímané pozemky jsou v místě blízkosti řeky a za plátnem, takže práce neomezí aktivity, které se v areálu v průběhu roku konají. Stavební práce by měly být zahájeny v jarních měsících. (tz)

Zdroj: http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/zacne-reko​nstrukce-nabreznich-zdi-20170312.html

 

MAXXSKATER - ®, 15.3.2017

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Poděkování sponzorům

Moc bych chtěla poděkovat všem sponzorům za pomoc při zajišťování cen na dětský celostátní rybářský tábor,který se koná ve Smetanově Lhotě.Sponzory jsem seřadila podle abecedy.
AMINOMIX
...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrut Delphin HAZARD

Novinka od firmy Delphin, sumcový prut Hazard. Blank je extrémně silný a odolný. Snese vysoké přetěžování i v dlouhodobém časovém rozpětí


akce, rybareniZfish Naviják Skipper FR 4000

Za 999
Zfish představuje vysoce kvalitní a precizně zpracovaný naviják, který přináší revoluci ve své cenové třídě. Naviják je vhodný jak pro feeder tak pro přívlač. materiálů. Jeho chod je velmi hladký a plynulý. Skipper je naviják na který se můžete spolehnout v každé situaci.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
TROPIC LIBEREC TROPIC LIBEREC

Liberec, Dr. M. Horákové 11/76