MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Začne rekonstrukce nábřežních zdí

Kategorie: Všeobecné

Chrudim – Rada města Chrudim na svém posledním jednání mimo jiné schválila pronájem části pozemků a souhlas s přístupem na další pozemky v areálu letního kina pro státní podnik Povodí Labe.

„Povodí Labe nás o zmíněné kroky požádalo v souvislosti s jejich připravovaným projektem rekonstrukce nábřežních zdí u jezu na řece Chrudimce. Krátkodobě pronajímané pozemky jsou potřebné k přístupu a příjezdu k předmětné stavbě a k umístění zařízení staveniště. Jiné vhodné dopravně technické řešení bohužel není k dispozici," říká místostarosta města Jaroslav Trávníček.

Pronajímané pozemky jsou v místě blízkosti řeky a za plátnem, takže práce neomezí aktivity, které se v areálu v průběhu roku konají. Stavební práce by měly být zahájeny v jarních měsících. (tz)

Zdroj: http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/zacne-reko​nstrukce-nabreznich-zdi-20170312.html

 

MAXXSKATER - ®, 15.3.2017

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Odcizení?

Zdravím. chtěl jsem se zeptat jestli někomu z Pardubic nebo okolí, nebylo odcizeno rybářské pouzdro na pruty, značky :SEMA RAPTOR...

Poděkovani

Timto chci moc poděkovat uživateli s nickem jova12- Josefu Vašinovi,ktery mě a synovi pujčil na jarni Toačovske 24cte uzavřeny deštnik,protože jsem podcenil matku přirodu,Ještě jednou velke dik,Pepa...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNeuvěřitelná cena!! AKCE!

Moderní vlasec odolný proti oděru vyrobený v Německu. Mimořádně pevný a měkký, bez paměti. Vhodný pro většinu metod lovu ryb, od přívlače, přes lov se splávkem až po lov ryb ze dna. Nyní v akci 1+1 zdarma!


akce, rybareniPodložka pod ryby JRC High Care XL 114x60cm

Za 2949
podložka pod ryby jrc high care xl 114x60cm


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské potřeby JESETER Rybářské potřeby JESETER

Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17