MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Začne rekonstrukce nábřežních zdí

Kategorie: Všeobecné

Chrudim – Rada města Chrudim na svém posledním jednání mimo jiné schválila pronájem části pozemků a souhlas s přístupem na další pozemky v areálu letního kina pro státní podnik Povodí Labe.

„Povodí Labe nás o zmíněné kroky požádalo v souvislosti s jejich připravovaným projektem rekonstrukce nábřežních zdí u jezu na řece Chrudimce. Krátkodobě pronajímané pozemky jsou potřebné k přístupu a příjezdu k předmětné stavbě a k umístění zařízení staveniště. Jiné vhodné dopravně technické řešení bohužel není k dispozici," říká místostarosta města Jaroslav Trávníček.

Pronajímané pozemky jsou v místě blízkosti řeky a za plátnem, takže práce neomezí aktivity, které se v areálu v průběhu roku konají. Stavební práce by měly být zahájeny v jarních měsících. (tz)

Zdroj: http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/zacne-reko​nstrukce-nabreznich-zdi-20170312.html

 

MAXXSKATER - ®, 15.3.2017

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNash pouzdro 12 ft Double Rod Skin

Za 2.277
Obal na pruty Nash 12ft Double Rod Skin - Inovované pouzdro na dva pruty, které kvalitou předčí všechnu konkurenci. Praktické a kompaktní pouzdro, které pojme dva kompletně sestavené pruty i s podběrákem, vidličkami a dalším příslušenstvím.

akce, rybareniOkuma Navijáky Pulzar PZ FD (SLEVA až 29%)

Za 1.199
Firma Okuma přichází na trh s novým cenově dostupným navijákem, jedná se o kvalitní naviják pod označením Pulzar. Tento naviják se vyznačuje tichám a hladkým chodem. Dostupný ve velikostech 10, 25, 30, 40, 55.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen