MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Lávku postaví i peníze z dotace

Kategorie: Všeobecné

Trhová Kamenice – Městys Trhová Kamenice získal půlmilionovou dotaci od Pardubického kraje na obnovení lávky pro pěší. Stará lávka překonávala tok řeky Chrudimky v místě podél bývalé komunikace 1/37, z níž se mezitím stala komunikace místní.

Výběrové řízení na stavbu lávky vyhrála firma Mostní a pozemní stavby Čepí. Jak uvedla trhovokamenická starostka Iva Dostálová, po následném podpisu příslušných smluv s Povodím Labe bude vydáno stavební povolení a pak již nic nebude bránit obnově lávky. „Když vše proběhne jak má a nenastane žádný problém, měla by být v květnu lávka instalována," konstatuje starostka.

Městysi se budou hodit i další dotace od Pardubického kraje. Patří mezi ně například příspěvek na vybavení mladých fotbalistů ve výši dvaceti tisíc korun, příspěvek na pořádání dětského dne ve výši deseti tisíc korun, příspěvek na hasičské závody PS8 na Zubří ve výši sedmi sedmi tisíc korun atd. Městys například získá i záštitu náměstka hejtmana Jaromíra Duška na oslavy 140. výročí založení místního sboru dobrovolných hasičů ve výši 15 tisíc korun.

Zdroj: http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/lavku-post​avi-i-penize-z-dotace-20160409.html

 

MAXXSKATER - ®, 11.4.2016

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrologic Podložka Primus Unhooking Mat (SLEVA 49%)

Za 1359
Inovativní design, extrémně kompaktní na transport. Tato podložka vypadá jako tradiční podložka, ale jakmile ji jednou použijete, poznáte rozdíl.


akce, rybarenizico sada unicarp ii 2+1 novinka 2017

Za 2790
Pro registrované zákazníky za 2 651 Kč Do jeho originálně řešeného, kompaktního a voděodolného těla byla vložena elektronika té nejlepší kvality. Dvojitá kontrola výroby nám dovoluje poskytnout tříletou záruku, což řadí tento výrobek do vyšší kategorie na trhu.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CK ALBA tour s.r.o. CK ALBA tour s.r.o.

Naše cestovní kancelář je zaměřená především na sportovní rybáře, kterým chceme dopřát možnost rybařit na špičkových evropských i světových...