MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Lávku postaví i peníze z dotace

Kategorie: Všeobecné

Trhová Kamenice – Městys Trhová Kamenice získal půlmilionovou dotaci od Pardubického kraje na obnovení lávky pro pěší. Stará lávka překonávala tok řeky Chrudimky v místě podél bývalé komunikace 1/37, z níž se mezitím stala komunikace místní.

Výběrové řízení na stavbu lávky vyhrála firma Mostní a pozemní stavby Čepí. Jak uvedla trhovokamenická starostka Iva Dostálová, po následném podpisu příslušných smluv s Povodím Labe bude vydáno stavební povolení a pak již nic nebude bránit obnově lávky. „Když vše proběhne jak má a nenastane žádný problém, měla by být v květnu lávka instalována," konstatuje starostka.

Městysi se budou hodit i další dotace od Pardubického kraje. Patří mezi ně například příspěvek na vybavení mladých fotbalistů ve výši dvaceti tisíc korun, příspěvek na pořádání dětského dne ve výši deseti tisíc korun, příspěvek na hasičské závody PS8 na Zubří ve výši sedmi sedmi tisíc korun atd. Městys například získá i záštitu náměstka hejtmana Jaromíra Duška na oslavy 140. výročí založení místního sboru dobrovolných hasičů ve výši 15 tisíc korun.

Zdroj: http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/lavku-post​avi-i-penize-z-dotace-20160409.html

 

MAXXSKATER - ®, 11.4.2016

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNash pouzdro 12 ft Double Rod Skin

Za 2.277
Obal na pruty Nash 12ft Double Rod Skin - Inovované pouzdro na dva pruty, které kvalitou předčí všechnu konkurenci. Praktické a kompaktní pouzdro, které pojme dva kompletně sestavené pruty i s podběrákem, vidličkami a dalším příslušenstvím.

akce, rybareniDaiwa Crosscast X 5500

Za 3.575
Daiwa za skvělou cenu. Převody zajišťuje šnekový hřídel pro perfektní uložení vlasce. Díky převodovému poměru 5,1:1 je tento naviják ideální pro daleké vyvážky i nahazování

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské potřeby- SWEETFISH Rybářské potřeby- SWEETFISH

Břeclav, Lidická 3461/9B