MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Ze zasedání Republikové rady ČRS (září 2014)

Kategorie: Všeobecné

Po kontrole usnesení byla prvním bodem jednání informace o odhadu prodeje celosvazových povolenek v roce 2014. Přestože jde pouze o předpoklad, je údaj o očekávaném podílu z prodeje celosvazových povolenek pro většinu územních svazů velmi důležitý. Podíl z příjmu za prodané celosvazové povolenky totiž tvoří podstatnou část zdrojů, podle jejichž výše se částečně řídí objem podzimního zarybnění rybářských revírů. Obdobně jako v posledních letech vyplynul z odhadu očekávaný mírný pokles prodeje celosvazových povolenek, celkové snížení je však zhruba poloviční oproti předchozímu roku (cca 4%). Skutečné výsledky budou známy až počátkem roku 2015, po definitivním vyúčtování prodaných povolenek. Teprve poté bude také možné vyhodnotit efekt rozhodnutí Rady o nezvýšení cen celosvazových povolenek pro rok 2014, které se zatím podle odhadu jeví pozitivně.

Rada byla rovněž informována o poskytnutí daru Českým olympijským výborem z prostředků daru loterijních společností. Jedná se o podporu sportující mládeže do 19 let s očekávanou výší pro rok 2014 cca 560 tis. Kč, která je vítaným finančním příspěvkem pro mládežnický rybářský sport.

Bližší info a celý článek zde: http://www.rybsvaz.cz/?page=reportaze%2Freportaze&l​ang=cz&fromIDS=

 

foxxx - ®, 15.9.2014

Diskuse k bleskovce

N Jishik - ® Pá 19.9.2014 22:49:26
No hlavně nevim kdo dělá ty webovky na črs, to jsou asi nejhorší webovky na internetu :D
N Mrknato - ® Po 15.9.2014 12:48:29
Jediný problém...... kontrola peněz a zachování minimálně současného rozpočtu CS rybolovu. To je dle Rady asi jediné bolavé místo současné rybařiny......)))

[ Vstoupit do diskuse - 2 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNovinka 2018! Shimano Naviják Big Baitrunner XTB - LC

Za 5.900
Oblíbený naviják Big Baitrunner je zpět! A teď jsou vybaveny nejlepšími technologiemi Shimano! Navijáky jsou opatřeny velkou cívkou AR-C, pomalou oscilací a systémem pokládky vlasce Aero Wrap II.

akce, rybareniNaviják Teben LV 600 3+1BB

Za 699
Excelentní navijáky od jednoho z největších a nejlepších výrobců na světě - a za super cenu! Podívejte se a posuďte sami...

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen