MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Dobrovolníci už vysbírali z břehů řek a nádrží 8 tun odpadu

Kategorie: Všeobecné

Ochránci přírody, rybáři, školy, dobrovolní hasiči a zástupci různých zájmových sdružení už vysbírali spolu se zaměstnanci Povodí Moravy, s.p. na 8 tun odpadu. Odpad tvořily hlavně pet lahve, plastové obaly, sklo a staré pneumatiky. Akci s názvem „My pro vodu – voda pro nás“ zahájil management podniku 27. března čištěním Hloučely u Prostějova. Dobrovolníci pokračovali o víkendu úklidem okolí Nových Mlýnů, Plumlovské přehrady, vodního díla Letovice, řeky Moravy v Olomouci nebo Bratrušovského potoka v Šumperku. Plošné čištění předem vytipovaných říčních úseků bude pokračovat 4. dubna, kdy zaměstnanci PM vyčistí okolí řeky Bečvy ve Vsetíně. V sobotu 5. dubna vyčistí dobrovolníci například okolí řeky Svitavy v Brně nebo okolí řeky Dyje v Břeclavi.

Státní podnik Povodí Moravy chce akci opakovat každoročně na přelomu března a dubna a aktivněji tak přispět k čistému okolí potoků a řek.

http://www.pmo.cz/cz/media/tiskove-zpravy/dobrovoln​ici-uz-vysbirali-z-brehu-rek-a-nadrzi-10-tun-odpadu​/

 

fotojakes - ®, 3.4.2014

Diskuse k bleskovce

N arnošt - ® Čt 3.4.2014 17:49:09
Každá takováto akce je super,ovšem kde se u vody vezme osm tun odpadků,to mě hlava nebere.Jako kdyby nebyly na každém kroku popelnice nebo kontejnery na tříděný odpad... :((

[ Vstoupit do diskuse - 1 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrologic Termo oblek (SLEVA 52%)

Za 2.199
Dvojdílný zateplený oblek extrémně odlehčený. Dvoudílný rybářský oblek udrží teplo i ve velmi chladném počasí. 100 % odolný proti promoknutí i profouknutí. Broušený pevný nylon 210 T, pohodlná, teplá vlněná podšívka. Bunda s odnímatelnou kapucí.

akce, rybareniNOVINKA 2017 Bivak Thunder 2 Man + lehátko + spací pytel!

Za 7.990
Dodáme za zaváděcí cenu do 24 hodin bez poštovného a balného pokud se přihlásíte dosáhnete na další bonus v podobě 3%.Cenová bomba, která se nemusí již nikdy opakovat! Prostorný a velmi promyšlený bivak pro dva rybáře a jejich výbavu, navržený samotnými rybáři co tráví většinu roku na rybách..

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské potřeby OBCHOD-RYBAŘENÍ.CZ Rybářské potřeby OBCHOD-RYBAŘENÍ.CZ

Rybářské potřeby OBCHOD-RYBAŘENÍ.CZ Vám nabízí přehledný e-shop se zázemím kamenného obchodu rybářských potřeb v Uherském Brodě. Nabízíme...