MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Karel Nikl v soutěži EY Podnikatel roku

Kategorie: Všeobecné

Vážení zákazníci, obchodní partneři, milí přátelé,

Těmito řádky by jsem chtěl poděkovat všem, kteří mne svým hlasem podpořili a tak přispěli k mému vítězství v podnikatelské soutěži Podnikatel roku 2013 o nejlepší příběh roku.

Nadnárodní společnost EY pořádá každý rok v mnoho zemích světa soutěž o podnikatele roku. Není prestižnějšího klání na celém světě. Tato soutěž je celosvětově uznávaná a všude má stejná pravidla.

V naší zemi se nejprve soutěžilo v jednotlivých krajích. Naší firmě se ve středočeském kraji podařilo dostat do finále mezi několik nejlepších společností napříč nejrůznějšími odvětvími.

Přestože jsem přes toto kolo dále nepostoupil jsem pyšný, že jsem se v soutěži EY dostal mezi finalisty našeho kraje. Jsem si jistý, že jsme byli v této soutěži historicky první firma, které se soutěže zúčastnila s předmětem podnikání v rybářské branži.

Soutěž Podnikatel roku má několik kategorií. Jednou z nich je i nejlepší a nejpůsobivější podnikatelský příběh. Ze všech zúčastněných bylo vybráno osm příběhů, mezi nimiž byl i můj příběh. Jakožto finalista jsem byl pozván na slavnostní gala večer a vyhlašování vítězů všech kategorii do Žofínského paláce v Praze.

Jednalo se o krásný honosný večer, na kterém byli přítomni všichni majitelé nebo manažeři nejúspěšnějších firem naší země, které jsou pilíři celé spolnosti. Z řad politiků pozvání na večer přijal i ministr financí pan Andrej Babiš. Celý večer pak skvěle a se svým osobitým humorem moderoval Marek Eben.

Pokračování - http://www.nikl.cz/79-karel-nikl-v-soutezi-ey-podni​katel-roku.php

 

fotojakes - ®, 19.3.2014

Diskuse k bleskovce

N F.T.M. - ® Po 26.5.2014 19:15:53
Wamp >> :-))))))
N molca - ® Út 29.4.2014 16:24:04
KAREL NIKL na veletrhu FOR FISHING 2014 nejen o kaprařině.

N El Duffus - ® Po 24.3.2014 15:45:00
gratulace...
N elhierro - ® So 22.3.2014 13:18:57
Také mizím, měj se Honzo.
N Piškothonza - ® So 22.3.2014 13:06:34
to je naprosto nejlepší řešení brát RL,jenže to není v pravomoci RS.....a pryč z téhle debaty....Karlovi samozřejmě velká gratulace.....
N elhierro - ® So 22.3.2014 13:00:51
Za úsek, kde se pohybuji já Honzo, mohu s čistým svědomím říct, že se to výrazně zlepšilo, oproti minulosti. Ale nemám důvod hlídat celé tábořiště, kde je mraky lidí. Jak říkám dokola, vše je v lidech. Pokud bude "debil" trvat na svém, ani já s ním nehnu. Pak je potřeba RS a tvrdé postihy. Dám Ti příklad. Předloni u nás jednomu týpkovi sebrali papíry. Druhý den si koupil hostovačku za 800 Kč a chytal dál. Mezi tím mu na MO vrátili papíry. Někde je chyba. Já bych za přestupky nebral povolenky, já bych bral rybářstké lístky. Že se tady nic nevyřeší? Opravdu ne, ale dá se tu apelovat na lidi, aby změnili své myšlení. A ono se nic nevyřeší ani nikde jinde.
N Piškothonza - ® So 22.3.2014 12:42:53
musím si prostě Martine rejpnout...))))) ale možná by bylo lepší obcházet na Orlasu místní a tohle jim říct...)))) že se candáti a sumci neloví v květnu,že sice nonstop jo,ale ne na 6 prutů....atd,atd......tady na Mrku nic nezměníš....)))))))
N elhierro - ® So 22.3.2014 12:38:03
Honzo, Honzo. Tohle máte mezi sebou. Tak se nediv, že jsou pak i slušní kapraři trnem v oku mnohým kolegům. Proti podobným rádobyrybářům budu vždy bojovat. Vůbec se nedivím, že je v téhle republice takový bordel, když si každý dělá co se mu zlíbí.

Bnick - ® Čt 20.3.2014 14:45:42
Vy někteří jste fakt mentálové :-D .... Ja taky chytam nonstop a co? Nebudu dodrzovat stupidity ketere vymysleli soudruzi...
N Piškothonza - ® So 22.3.2014 12:30:32
.....jejda,už zase,pane řiditeli....)))))) Vy jste se minul povoláním....Vy jste měl bejt spisovatel...)))))) mohl jste třeba začít románem,,Na pytlácké stezce 2 aneb jak to chodí na Orlíku"....hned bych si to koupil.....)))))))
N elhierro - ® So 22.3.2014 10:47:11
Bnick >> A není lepší RŘ dodržovat? Když chceš chytat v noci, jeď tam, kde je to povoleno.
N Bnick - ® So 22.3.2014 10:44:10
elhierro >> Jednou to určitě příjde ;-)

[ Vstoupit do diskuse - 81 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrologic set hrazd a vidliček (SLEVA 53%)

Za 999
Skvělý set od firmy Prologic ve kterém získáte čtyři vidličky a dvě hrazdy na tři pruty! Dali jsme dohromady naše vidličky a hrazdy a vytvořili tak perfektní lehký a kompaktní set, který je dodáván v elegantním pevném přepravním obalu. Tato verze pojme tři pruty.

akce, rybareniPrut Robinson Cortez Zander 2,7m 20-45g

Za 2.299
Robinson Cortez Zander je univerzální přívlačový prut, který se jak již název vypovídá hodí hlavně na lov candátu. Prut byl vyroben z grafitového blanku HI-Modules (70 mln PSI).

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské centrum Olomouc Rybářské centrum Olomouc

Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský rybolov - navijáky,...