MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Rybář jel na ryby rozvodněnou Dyjí. Pomoc volal ze střechy auta

Kategorie: Všeobecné

Pramálo smyslu pro zodpovědnost a rozvahy projevil ve středu večer rybář z Kobylí na Břeclavsku. Vjel nedaleko Bulhar autem na cestu, kterou zalila rozvodněná Dyje. Zpět už se nedostal.

http://www.novinky.cz/krimi/306157-rybar-jel-na-ryb​y-rozvodnenou-dyji-pomoc-volal-ze-strechy-auta.html​

 

fotojakes - ®, 26.6.2013

Diskuse k bleskovce

N Kreja - ® Čt 27.6.2013 17:52:15
a to se vyplatí...
N vojt@ - ® Čt 27.6.2013 15:49:21
Bylo to Bulharech byl jsem tam zrovna 2x zahoukaly sirény jeli dobrovolní hasiči s člunem pak tam zajel traktor a nakonec ho vytáhly. Je tam taková asfaltka a přezni vždycky teče voda když je vylítá Dyje tak ho to tam nějak smetlo do pole.
N x.v.a.s.a - ® Čt 27.6.2013 15:25:14
A jako rybářské vybavení měl v autě vidle a pytel od brambor......ani bych se nedivil.

Názor pod článkem,taky asi rybář:-) :
Změny hladiny(zvlášt vzestup) rybaření moc nesvědčí, protože se voda zakalí a ryby nenajdou návnadu...
N fotojakes - ® Čt 27.6.2013 15:12:33
je to blb, měl si sehnat nějakého traktoristu a měl to bez show a oplejtaček:-). Tohle se hold občas stane, že člověk někde zapadne, protože podcení situaci. Já vozím v autě silné 15 metrů dlouhé lano, lopatu, pilu a v telefonu mám dva lidi, kteří mají pořádný terení auto, které mě vytáhne z čehokoliv:-)
N Petr64 - ® Čt 27.6.2013 15:05:03
nivna >> Taky si myslím že už byl v zákazu.Pokutovat za přestupek a uhradit výjezd.Bez diskuzí.
N nivna - ® Čt 27.6.2013 15:01:06
Jen tak mimochodem je tam v tom místě zákaz vjezdu... dle fotky hasičů byl minimálně 200 metrů za mostem tedy i zákazem...
N MAXXSKATER - ® Čt 27.6.2013 10:16:43
Chosé 2 >> Kdybych nebyl v rachotě, tak tam už taky jsem. Poslední dva dny jsem si krásně zachytal na zvednuté řece: pstruhy, tlouště, plotice, okouny, sem tam i něco jiného. Prostě paráda. Tak ať se Ti daří, měj se, čau.
N Chosé 2 - ® Čt 27.6.2013 10:15:32
MAXXSKATER >> Tak tomu co jsi popisoval docela věřím. Dneska mám volno, tak si asi odskočím k vodě:-) Ahoj.
N Pstruh27 - ® Čt 27.6.2013 10:06:07
šmudla007 >> Tak pravdou je že väčšina tých zásahov sa deje v cigánskych osadách. Tebou popisovaný postup by bol síce krutý ale má to svoju logiku.
Celá táto poj.ebaná EÚ nič dobré nepriniesla - pre.drbe sa kopu peňazí ktoré si v rámci dotácií a obstarávaní rozdelí pár ľudí, nezmyselne sa podporuje spodina spoločnosti a asociáli ktorí do nej nič nepriniesli a nikdy ani neprinesú, o súdnictve a práve ako takom radšej ani nejdem písať.

N MAXXSKATER - ® Čt 27.6.2013 10:02:59
Chosé 2 >> Jo, tak tomu bych klidně i věřil. Ono je to tak dneska skoro všude, co se tak dozvídám z doslechu, že ti kancelářstí vymýšlí práci pro ty lidi na provozu, kteří vlastně dělají nejvíce práce. Je mi to jasné, že na to studovali, ale pak mi přijde trošku kontraproduktivní to, že když se propouští lidi z firmy, tak to vždycky jako první odnesou právě tihle lidí z provozu místo těch z kanceláří. Někdy se naopak na úkor vyhozených lidí z provozu přijmou do kanceláří ... Kámoš dělá na dráze a když něco najde ve vlaku, tak to prej taky radši vyhodí, jakmile by to někam donesl jako nálezné, tak pak musí k nějaké komisi, kde musí popisovat kde, jak a kdy to našel, co tam bylo atd. Jednou nějaký jeho kolega našel peněženku, odevzdal jí a pak měl z toho oplétačky, bylo tam asi 500 Kč a ten, komu peněženka patřila, ještě řekl, že tam bylo místo 500 Kč rovných 2000 Kč ... Měl z toho akorát problémy, vláčeli ho všude po odborech, vyšetřovačkách atd - pak už říkal, že nikdy víc tohle neudělá, že to tam buď radši nechá nebo zahodí.
N Chosé 2 - ® Čt 27.6.2013 9:56:36
MAXXSKATER >> No ono to možná dopadne tak, (jestli už to není), že takový člen zásahové jednotky raději opraví protokol vhodným slovem, aby nakonec se nemusel další dvě hod zabývat úředním šimlem. Ty naprosto zbytečná lejstra několikrát měněná berou čas všem zásahovým jednotkám jen proto, aby neukázala nadbytečnost některých vyšších úředníků sedících u PC a vymýšlející nové soubory.
V praxi to vypadá tak, že si člen zásahové jednotky sedne po výjezdu k PC, začne se tím prokousávat, houkne mu poplach a musí ven. Tak to jde celou jeho 12 hod směnu a nakonec to sepisuje až po uplynutí pracovní doby, aby mu nadřízený nesáhl na plat.

[ Vstoupit do diskuse - 31 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrut Delphin Magma Light Feeder + naviják zdarma

Výprodej!!! Akce platí jen do vyprodání zásob. Štíhlý a zároveň lehký feederový pru.

akce, rybareniDárkový poukaz na nákup zboží

Vánoce se pomalu blíží a proto Vám nabízíme možnost nákupu dárkového poukazu, který potěší každého rybáře. Poukaz můžete uplatnit v naší kamenné prodejně či v e-shopu.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské potřeby Rybina Rybářské potřeby Rybina

Největšího kapra chytíte pouze s kvalitním vybavením a to Vám nabízíme v našem e-shopu Rybářské potřeby Rybina. Široký výběr rybářských...