Kráľovná odsúdená na vyhynutie? Tohto obra považujú za vládcu Hrona
Kategorie: VšeobecnéVýskyt hlavátky podunajskej je na Slovensku čoraz zriedkavejší
http://vas.cas.sk/clanok/7666/kralovna-odsudena-na-vyhynutie-tohto-obra-povazuju-za-vladcu-hrona.html
vanuz, 22.3.2013
Diskuse k bleskovce
Kazo - Profil | Ne 24.3.2013 19:56:32
Nie len HRON ale aj Orava je v prdeli, rok 2005 chytených 12 kusov priemerná hmotnost 10kg, 2008 - 6/8kg, 2009 -0, 2010 1/10,5kg. 2011,2012 - veľké 0, pár tubíc do 60cm, ubytok ichtyofauny celkom 85-90 percent vďaka čiernym kamarátom zo severu a super prístupu ochranárov, ktorí na takto zdecimovanú obsádku nasadili ešte vydru samozrejme bez konzultácie s príslušnými MO
Rybatorstr - Profil | Ne 24.3.2013 18:35:47
arnošt >> U nás v jednom obchodě s rybařinou, kde prodává kamarád je ta fotka :-)))
Rybatorstr - Profil | Ne 24.3.2013 18:21:12
arnošt >> Tady píše kolega osprey o jedné, která se chytla kousek od nás http://www.mrk.cz/clanek.php3?id=879
SAHIB - Profil | Ne 24.3.2013 18:15:12
arnošt >>
nazdar,
tak to si piš!
Zmakaný jak sfwiňa,ruky jak z pr...e utržený,jako bysme složili náklaďák erteplí..-)
Ale ta bitva,co vše dokázala,jak bojovala o "život" - něco fakticky neskutečnýho!
A po vylovení ty barvičky - až vočička přecházely,opravdová královna!!!
Já rybí vrchol již zažil-))
jsem spokojenej-))
nazdar,
tak to si piš!
Zmakaný jak sfwiňa,ruky jak z pr...e utržený,jako bysme složili náklaďák erteplí..-)
Ale ta bitva,co vše dokázala,jak bojovala o "život" - něco fakticky neskutečnýho!
A po vylovení ty barvičky - až vočička přecházely,opravdová královna!!!
Já rybí vrchol již zažil-))
jsem spokojenej-))
ctvrtmile - Profil | Ne 24.3.2013 18:12:56
Už v dobách,kdy jsem začínal rybařít(1986)byla nutná na lov hlavatky speciální týdení povolenka,která stála tuším 500 kčs.
arnošt - Profil | Ne 24.3.2013 18:07:06
SAHIB >> Tak to rád věřím,to musel být úžasný zážitek... :))
To se nám ve Slaném ovšem těžko povede... ;-)
To se nám ve Slaném ovšem těžko povede... ;-)
SAHIB - Profil | Ne 24.3.2013 18:06:05
Já to se švárou zažil cca 5 let dozadu,
a je škoda že už nezažiju,protože švára odpočívá v rybářským spravedlivým nebíčku...(59)...
a je škoda že už nezažiju,protože švára odpočívá v rybářským spravedlivým nebíčku...(59)...
sobotas - Profil | Ne 24.3.2013 18:03:30
Já taky mezi ně nepatřím,ale známy říkal že jak na ně chodil za mlada tak že to patří mezi nejlepší zážitky co se rybolovu týče.
SAHIB - Profil | Ne 24.3.2013 18:02:40
arnošt >>
čauky,
měl jsem tu čest,potkat královnu a dokonce si ji povodit na prutu,když jsem jezdil za švagrem na Slovensko,a jezdili jsme na mreny,teda na parmy..
jednou jsme takle byli jern tak se splávečkem - na splavanou a najednou lup,a už tam byla..-))
2 hodiny sem,tam-nahoru-dolu proti a po proudu,až jsme ji přemohli..
Nádherných 127 cm,..nádhernější rybu jsem v životě nejen neviděl,ale ani neměl na prutu a nesvedl krásnější boj..-))
Kdo nezažil - neuvěří,a není v rybařině krásnější třešničky na dortu,než takovádle nádherná rybička..-))
čauky,
měl jsem tu čest,potkat královnu a dokonce si ji povodit na prutu,když jsem jezdil za švagrem na Slovensko,a jezdili jsme na mreny,teda na parmy..
jednou jsme takle byli jern tak se splávečkem - na splavanou a najednou lup,a už tam byla..-))
2 hodiny sem,tam-nahoru-dolu proti a po proudu,až jsme ji přemohli..
Nádherných 127 cm,..nádhernější rybu jsem v životě nejen neviděl,ale ani neměl na prutu a nesvedl krásnější boj..-))
Kdo nezažil - neuvěří,a není v rybařině krásnější třešničky na dortu,než takovádle nádherná rybička..-))
Rybatorstr - Profil | Ne 24.3.2013 17:58:16
arnošt >> Já mezi ně nepatřím, ale je to nádherná ryba a líbila se mi hned, když jsem jí viděl na fotce coby prcek, který začal chodit do rybářského kroužku :-)))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:14Lov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtRybáři vs ochránci přirody 86
ČtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ČtStaré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic











