MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Tradičnímu výlovu rybníků v Kvasicích přálo letos počasí

Kategorie: Všeobecné

Kvasice /FOTOGALERIE/ – Druhá půle října patří už mnoho let v Kvasicích na Kroměřížsku výlovu dvou chovných rybníků o celkové rozloze téměř jeden hektar. Nejinak tomu bylo i v sobotu 22. října.
„V pátek jsme začali rybníky pomalu vypouštět a celou noc jsme museli hlídat, aby hladina vody neklesla tak moc, že by se ryby dostaly na souš a mohly uhynout,“ popsal začátky výlovu předseda Místní organizace (MO) Kvasice Radomír Marčík.
MO Kvasice je součástí Moravského rybářského svazu a slučuje rybáře z Kvasic a okolí. „Ale pozor, nejsme tu jen samí muži. V současné době máme asi osm žen – rybářek a musím říct, že je to tu s nimi takové jiné, veselejší,“ dodal s úsměvem Marčík. MO pořádá několikrát do roka rybářské závody, a to nejen pro dospělé, ale i pro děti.

http://kromerizsky.denik.cz/zpravy_region/tradicnim​u-vylovu-rybniku-v-kvasicich-pralo-letos.html

 

rover - ®, 24.10.2011

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSavage Gear Čepice Hairy Hat (Sleva 70%)

Za 199
Velice kvalitní a teplá čepice ideální jak pro udržení tepla při rybolovu v chladném počasí, tak pro denní nošení do města. Nyní s neuvěřitelnou slevou 70%!

akce, rybareniNOVINKA 2017 Bivak Thunder 2 Man + lehátko + spací pytel!

Za 7.990
Dodáme za zaváděcí cenu do 24 hodin bez poštovného a balného pokud se přihlásíte dosáhnete na další bonus v podobě 3%.Cenová bomba, která se nemusí již nikdy opakovat! Prostorný a velmi promyšlený bivak pro dva rybáře a jejich výbavu, navržený samotnými rybáři co tráví většinu roku na rybách..

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
PEPA cestovní kancelář s.r.o. PEPA cestovní kancelář s.r.o.

Široká nabídka rybářských zájezdů a výprav: Švédsko, Norsko, Finsko, Irsko, Kanada, Aljaška, Kamčatka, Chile, Argentina, Panama, Maledivy,...