MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Tradičnímu výlovu rybníků v Kvasicích přálo letos počasí

Kategorie: Všeobecné

Kvasice /FOTOGALERIE/ – Druhá půle října patří už mnoho let v Kvasicích na Kroměřížsku výlovu dvou chovných rybníků o celkové rozloze téměř jeden hektar. Nejinak tomu bylo i v sobotu 22. října.
„V pátek jsme začali rybníky pomalu vypouštět a celou noc jsme museli hlídat, aby hladina vody neklesla tak moc, že by se ryby dostaly na souš a mohly uhynout,“ popsal začátky výlovu předseda Místní organizace (MO) Kvasice Radomír Marčík.
MO Kvasice je součástí Moravského rybářského svazu a slučuje rybáře z Kvasic a okolí. „Ale pozor, nejsme tu jen samí muži. V současné době máme asi osm žen – rybářek a musím říct, že je to tu s nimi takové jiné, veselejší,“ dodal s úsměvem Marčík. MO pořádá několikrát do roka rybářské závody, a to nejen pro dospělé, ale i pro děti.

http://kromerizsky.denik.cz/zpravy_region/tradicnim​u-vylovu-rybniku-v-kvasicich-pralo-letos.html

 

rover - ®, 24.10.2011

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Poděkovani

Timto chci moc poděkovat uživateli s nickem jova12- Josefu Vašinovi,ktery mě a synovi pujčil na jarni Toačovske 24cte uzavřeny deštnik,protože jsem podcenil matku přirodu,Ještě jednou velke dik,Pepa...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniGuru novinky skladem

Novinky Guru , nové háčky Kaizen hook, návazový fluorocarbon Pure, odkapávací vložky Bait strainer a mnoho dalších.


akce, rybareniDaiwa Ninja feeder

Feeder pruty Ninja jsou spíše pruty učené pro začínající rybáře, jedná se ale o velice jemný feeder a určitě si v něm najde zalíbení každý. K dispozici ve čtyřech délkách existuje volba 10 ', 11' a 12 stop. Jedná se o dvoudílný prut a jsou k němu 2 špičky.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
CARPFANATICS.cz CARPFANATICS.cz

Jsme internetová prodejna moderního typu s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a také klub vyznavačů moderního rybolovu. Máme...