MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Hygienici zakázali koupání v Břevnické nádrži a Ředkovci

Kategorie: Všeobecné

Vysočina - Vedro, které panuje, přímo vybízí ke koupání. Není však radno skočit do každého rybníka. Teplé počasí totiž přeje sinicím, které mohou způsobit kožní problémy, varují hygienici.
„Kvalita vody se zhoršila hlavně na Havlíčkobrodsku, museli jsme vydat dva zákazy koupání,“ uvedla Martina Fišarová z krajské hygienické stanice v Jihlavě. Zákaz se týká Břevnické nádrže u Chotěboře a rybníka Ředkovec nedaleko Babic. Vodu vhodnou ke koupání nemají ani rybníky Kachlička na Havlíčkobrodsku, Peklo a Pávov na Jihlavsku a další tři rybníky na Třebíčsku – Markovka, Pyšelák a Rathan. Lidé se však mohou koupat například ve Velkém Dářku na Žďársku, v rybníku Řeka na Havlíčkobrodsku, v koupališti Černovice na Pelhřimovsku nebo v Nadymači na Jihlavsku.

http://jihlavsky.denik.cz/zpravy_region/20110826_ji​_hygienici-zakazali-koupani-v-brevnicke.html

 

rover - ®, 26.8.2011

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniExtra Carp Boilie 20mm 5 kg

Za 387
Dodáme do 24 hodin.Tato řada vnadících boilies zachovává vysoký podílu proteinů, vitamínů, minerálů a aromatů. Protože jsou tyto boilies snadno a rychle stravitelné, umocňují u ryb pocit.....

akce, rybareniSada hlásičů Carperia Matrix 2+1

Za 2.499
Hlásiče záběrů mají velmi propracovaným designem a praktickými funkcemi, vše je dodáváno ve stylovém praktickém kufříku. Poštovné ZDARMA!

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CA RYBOLOV NORSKO CA RYBOLOV NORSKO

Jsme cestovka zaměřená na rybolov v Norsku. Nabízíme velmi atraktivní lokality jako je SOROYA, BAKKAN WAHL, NORDKAPP, KVALOYA. Nezabýváme se...