MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Hygienici zakázali koupání v Břevnické nádrži a Ředkovci

Kategorie: Všeobecné

Vysočina - Vedro, které panuje, přímo vybízí ke koupání. Není však radno skočit do každého rybníka. Teplé počasí totiž přeje sinicím, které mohou způsobit kožní problémy, varují hygienici.
„Kvalita vody se zhoršila hlavně na Havlíčkobrodsku, museli jsme vydat dva zákazy koupání,“ uvedla Martina Fišarová z krajské hygienické stanice v Jihlavě. Zákaz se týká Břevnické nádrže u Chotěboře a rybníka Ředkovec nedaleko Babic. Vodu vhodnou ke koupání nemají ani rybníky Kachlička na Havlíčkobrodsku, Peklo a Pávov na Jihlavsku a další tři rybníky na Třebíčsku – Markovka, Pyšelák a Rathan. Lidé se však mohou koupat například ve Velkém Dářku na Žďársku, v rybníku Řeka na Havlíčkobrodsku, v koupališti Černovice na Pelhřimovsku nebo v Nadymači na Jihlavsku.

http://jihlavsky.denik.cz/zpravy_region/20110826_ji​_hygienici-zakazali-koupani-v-brevnicke.html

 

rover - ®, 26.8.2011

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniOrganizér Delphin CA-Maxi

Za 630
Novinka od firmy Delphin organizér CA-MAXI. Je určen pro uložení drobného kaprařského příslušenství, určeného pro vytváření vlastních koncových sestav. Organizér CA-Maxi obsahuje celkem 7 krabiček.


akce, rybareniPrologic Swinger Micro Hanger Kit (SLEVA 57%)

Za 259
Swinger od firmy Prologic má v sadě pět výměných tělíček různé barvy (bílou, modrou, černou, červenou a žlutou). Takže si každý rybář může zvolit svou oblíbenou a nebo si barvy měnit dle své nálady.