MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Město Litovel se dočká ochrany před povodněmi

Kategorie: Všeobecné

Město Litovel se dočká ochrany před povodněmi, zahájení staveb však komplikují vlastníci některých pozemků

LITOVEL – Povodí Moravy, s.p. připravuje dvouetapovou výstavbu protipovodňových opatření pro město Litovel. Zpočátku má chránit před takzvanou dvacetiletou vodou a po dobudování komplexní ochrany i před stoletými průtoky. Celková investice by měla dosáhnout až 800 milionů korun a po vyřešení majetkoprávních vztahů lze očekávat zahájení staveb v letech 2013 až 2014.

http://www.pmo.cz/2011/mesto-litovel-se-docka-ochra​ny-pred-povodnemi-zahajeni-staveb-vsak-komplikuji-v​lastnici-nekterych-pozemku/

 

Chlebyk - ®, 18.6.2011

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniKorda Zig rig box

Plastový box s pěnovými zásobníky na hotové návazce pro lov ze sloupce nebo z hladiny. Součástí boxu jsou 4 zásobníky z EVA pěny, na kterých můžete bez problémů skladovat velké množství hotových návazců pro lov ze sloupce, z hladiny, ale i koncových montáží.


akce, rybareniNGT Stolek s Kufrem Carp Bivvy Table System

Za 2199
Velice povedený, kvalitně zpracovaný kufřík s integrovaným stolkem. Stolek lze z kufříku vyjmout, tím získate klasický stolek do bivaku a kufřík na vše nezbytné. Velmi robustní zpracování a kvalitní zipy. Už nikdy nebudete hledat potřebné vybavení všude po bivaku.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
RS Fish RS Fish

E-shop zaměřený na všechny způsoby sportovního rybolovu, který nabízí sortiment téměř všech světových značek s vlastním či dodavatelským...