MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Vodňanské rybářské dny 2011

Kategorie: Všeobecné

Město Vodňany; Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod; Střední rybářská škola a VOŠ VHE Vodňany pořádají ve dnech 18. - 21. května 2011 XXI. Vodňanské rybářské dny.

Letošní odborný program zahrnuje dvoudenní bezplatný seminář "Vodní hospodářství a rybáři s podtitulem Havarijní úhyny ryb – šetření, chyby a omyly".

Zajištěn je i bohatý doprovodný program. Rozhodnete-li se do Vodňan podívat, určitě nezapomeňte navštívit tradiční rybí trh na vodňanském náměstí a v rámci dne otevřených dveří nahlédnout do Střední rybářské školy a Vyšší odborné školy vodního hospodářství a ekologie Vodňany a Školního pokusnictví.

Odkazy:
http://www.rybarskedny.cz/
http://www.vodnany.eu/

 

foxxx - ®, 14.5.2011

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrologic Swinger Micro Hanger Kit (SLEVA 57%)

Za 259
Swinger od firmy Prologic má v sadě pět výměných tělíček různé barvy (bílou, modrou, černou, červenou a žlutou). Takže si každý rybář může zvolit svou oblíbenou a nebo si barvy měnit dle své nálady.


akce, rybareniScoutGuard Fotopast Predator X CAMO

Za 2980
Dodáme do 24 hodin a bez poštovného.Snad jediné, co chybělo našemu bestselleru k dokonalosti bylo maskované provedení! Jedině u nás ho můžete mít!


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
RS Fish RS Fish

E-shop zaměřený na všechny způsoby sportovního rybolovu, který nabízí sortiment téměř všech světových značek s vlastním či dodavatelským...