MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Na troubecká jezera vypluly tři betonové ostrůvky pro rybáky

Kategorie: Všeobecné

Odborníci na tamní štěrkopísková jezera u Troubek nad Bečvou kvůli záchraně rybáků před několika lety nejprve vypustily dřevěné plovoucí ostrůvky pokryté vrstvičkou štěrku. První byly spuštěny na troubecké jezero v květnu 2007. Nový domov si rybáci okamžitě oblíbili a flotila plovoucích ostrůvků byla postupně rozšířena o dva velké plovoucí ostrovy o velikosti dva krát tři metry. Navíc se tato ochranářská aktivita společnosti rozšířila i na další jezera - Annínské u Tovačova a Hulínské na Kroměřížsku.
http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/na-troube​cka-jezera-vypluly-tri-betonove-ostruvky-pro-rybaky​

 

DAVISS - ®, 3.5.2011

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrologic Konvička Survivor (SLEVA 47%)

Za 429
Konvička od firmy Prologic má speciální povrchovou úpravu FDA a LFGB pro bezpečný kontakt s jídlem. Odolný anodizovaný povrch, lehký materiál pro snadný transport, rovnoměrné vedení tepla, jednoduše se čistí, odolné proti poškrábání, odolné proti korozi, objem: 1,3 l.


akce, rybareniNový slevový program

Zboží v hodnotě 200 Kč zdarma dostanete při dosažení celkové útraty nad 2000 Kč vč DPH. Zboží v hodnotě 600 Kč zdarma dostanete při dosažení celkové útraty nad 4000 Kč vč DPH. Zboží v hodnotě 1200 Kč zdarma dostanete při dosažení celkové útraty nad 6000 Kč vč DPH.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské potřeby Rybina Rybářské potřeby Rybina

Největšího kapra chytíte pouze s kvalitním vybavením a to Vám nabízíme v našem e-shopu Rybářské potřeby Rybina. Široký výběr rybářských...