MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Jakub Vágner dnes večer na National Geographic Chanel

Kategorie: Všeobecné

Jakub Vágner jako první Čech v historii startuje na stanici National Geographic Chanell svůj americký seriál „ Fish Warrior " – „ Rybí bojovník".

Ve čtvrtek 28. 4. ve 22,00 hod. půjde premiérově první díl natočený v Amazonii, repríza následuje v pátek 29.4. v 10 hod. dopoledne. Zde se mu před zraky štábu National Geographic podaří ulovit doposud největší Arapaimu gigas o délce 302 cm a hmotnosti 147 kg pouze pomocí prutu a navijáku a hned v dalším díle sumce piraíbu o hmotnosti 215 kg.

V dalších dílech se kromě Amazonie vydáme na keňské jezero Turkana, na texaskou řeku Trinity a na lov kostlína obrovského, nebo do Britské Kolumbie na prehistorickou rybu jesetera bílého. Další díly následují pravidelně další čtvrtky.

Další epizody zde: www.mrk.cz/images/bleskovky/RB_popis_epizod.doc

 

Martin M. - ®, 28.4.2011

Diskuse k bleskovce

N UD163 - ® Po 23.5.2011 9:03:50
HmmmmTakJooooo >> No co asi? Přeci reklamu na nějakou banku :o))
N Netipa - poslední hrdina MRKu - ® Čt 19.5.2011 13:06:01
Pan Vágner to co dělá (ať už to dělá cokoliv) dělá prostě dobře. Vzbuzuje emoce, není lidem lhostejný a věřím, že to je i on sám, kdo přiživuje historky o jeho různých podvodech. V tom šoubiznysu očividně umí chodit
N Sven - ® Čt 19.5.2011 12:58:33
HmmmmTakJooooo >> no právě :-))))
Naštěstí televizi moc nesleduju, takže mi je její program šumák.
Až Kubík uloví nějaký pohár, pro začátek by stačil i nějaký krajský přebor, nebo nedejbože republika ( ME nebo MS bych mu odpustil ) pak si určitě nenechám ujít žádnou jeho exhibici :-)
N HmmmmTakJooooo - ® Čt 19.5.2011 12:49:36
Sven >> Mrk je prece naprosto nekomercni server :))))) co by tu on delal zejo ...
N Sven - ® Čt 19.5.2011 12:46:39
No ještě, že tak. Už jsem se lekl, že bude vystupovat na MRKu......
N DAVISS - ® Čt 19.5.2011 12:40:17
jak Jaryn zachraňuje Kladno, tak jednou zachrání Kubík českého kapra. Je to spasitel
N HmmmmTakJooooo - ® Čt 19.5.2011 12:38:10
Pstruháček >> Uspech se neodpousti :)))) My cesi sme se moc nepovedli ale porad myslim sme na tom lepe nez Slovaci :))))
N Jarda Š. - ® Čt 19.5.2011 12:36:32
arconat >> Jj, když mu za to patřičně zaplatíš, tak ti klidně natočí film o tom, jak chytil dvoumetrového sumce na potoku za vesnicí, kde si ukážeš.
N Pstruháček - ® Čt 19.5.2011 12:26:22
Tak jsem přečetl celou diskusi, uf. A musím říct, že jsou to samé Kyselé hrozny. Jako v té bajce Vrána a Liška, když liška na sladké hrozny nedosáhla, tak si řekla, že jsou hrozny kyselé a bylo to -).
Určitě každý by si rád jel zarybařit třeba na tři týdny do Jižní Ameriky, Kanady nebo na Aljašku. A zažil tam parádní dobrodružství. Pak by se určitě koukal na JV trochu jinak, podle mne je to chlap co něco dokázal. Připouštím, že má svoje mouchy, ale kdo je nemá. Když dávaj něco o rybaření v TV, tak se rád podívam. Proč ne.
Nejsem sice zrovna žádný sociál, ale raději vezmu rodinu do Řecka nebo Turecka na klasickou dovolenou. Než abych utratil sám sto litrů za dva týdny někde v exotické zemi na rybách. Určitě by to ale stálo za to -). No a myslím si, že takových rybářů jako jsem já je tu většina. Je to prostě jednodužší se podívat na TV nebo DVD. A je mi v podstatě jedno jestli je to Jakub nebo někdo jinej. A trochu té omáčky už k tomu patří. Je to přeci běžné v každé branži.
N Martin... - ® Čt 19.5.2011 10:54:54
pajinek >> kašpárek si ty...
N Bazalbub1922 - ® Čt 19.5.2011 10:51:58
Azbest: Tu arapaimu jsi chytil s nějakou cestovkou?Nebo jak to funguje?Co jsem viděl teď nationalgeografic a Jakuba Vágnera tak chytit ji na udici je to neskutečný problém,dřina,odříkání a já nevím co ještě.....jako TV je mě to jasné že se to musí zveličit ale zajímala by mě tvoje osobní zkušenost Díky moc
N Azbest - ® Po 2.5.2011 20:09:29
Arne >> takže malá rekapitulace, aby bylo jasno, kdo tady s radostí imrvére větrá olizování anusů:
Tvůj výrok č.1-..Toliko moje vysvětlení, až sem nějakej závistivec zas bude psát, že někdo JV líže anus......
Tvůj výrok č.2.-...a potom kdo komu líže anus.
Do této chvíle nikdo jiný, než ty žádné anusy nezmiňoval, což je celkem jasně vidět, takže nějak nevím, na čem chceš postavit tvrzení, že je to moje oblíbená hláška.
Vše je na této stránce, takže bez námahy dohledatelné.

Jak jsem již byl pravil-JÁ rozhodně nemám, co závidět.
Pa.
N Arne - ® Po 2.5.2011 19:25:16
Azbest >> o anusu si začal mluvit ty, nevím, asi tvé hoby.Každej jsme nějakej, nic si z toho nedělej.Jinak se měj.A nezáviď už.
N Azbest - ® Po 2.5.2011 0:01:47
Arne >> chudinko-já na anusy nejsem.To ty se jima furt zaobíráš, až je to podivný.
Závidění ja taky tvoje specialita, jak přiznáváš níže-takže v tom necheš bejt sám?
To ti nepomůžu.
Já jsem si arapaimu chytil, takže co bych tvému idolu měl závidět?
Metrovýho candáta jako ty?
:-)))))
N arconat - ® Ne 1.5.2011 20:22:56
toxie >> Viděl jsem několik jeho pořadů, DVD a videí, kde prezentoval na našich revírech to, za co bychom my NEPRIVILEGOVANÍ byli označeni za pytláky, byla by nám odebrána povolenka k lovu a byli bychom dále sankcionováni.... Pod ruky tomu chlapci nikdo nevidíme a vidíme pouze výsledky, které si na záznamu koupíme, nebo jinak pořídíme. Ať přijede na svazový revír, kde za stejných podmínek, jako ostatní předvede své umění a poté natočí DVD se svými úspěchy. Jsem přesvědčen, že by hodně lidem spadly z očí růžové brýle a začali by uvažovat zcela reálně. Nicméně dle pořadů o JV je hodně lidí přesvědčeno, že dvoumetrového sumce by chytil i na potoku v jejich vesnici... Ale chlapce to jistě baví, určitě začínal jako malý rybář s navijákem REX a až později nalezl kouzlo ve formě filmařské kamery. A s tou se dají provádět opravdová kouzla.....
N Arne - ® Ne 1.5.2011 16:39:50
Azbest >> a potom kdo komu líže anus. Jsi stejnej chudák, jak on. Každej, kdo má na JV jinej názor, jak je ten váš, automaticky nemá pravdu, že? Nakonec co si myslet o závistivci, jako je on, když ani neví, jak se jmenuje ten, kterýho pomlouvá.A ty mu lez statečně do zadku dál.Kdo ví, jestli to podle (ne)vyplněné karty nejsi taky ty....

[ Vstoupit do diskuse - 126 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniGaby polštář Kapr šupináč 65cm

Za 399
Rybářský polštář z naší nabídky je vyroben z hebkých a měkkých materiálů, a proto je velice příjemný na dotek. Polštář je vyrobený výhradně z polyesterových anti alergických materiálů.

akce, rybareniTo nejlepší na candáty! Nyní v akci

Jedna z nejúspěšnějších nástrah na candáty a okouny! Nejnovější převtělení rippera ve smáčka.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
RYBY-RYBIČKY RYBY-RYBIČKY

Říčany, Černokostelecká 2205