MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Lov non-stop na nádržích

Kategorie: Všeobecné

8.6.2010

LOV RYB NONSTOP V ROCE 2010

Na základě rozhodnutí Mze ČR byly v roce 2009 uděleny výjimky z denní doby lovu od 00:00 hod. do 04:00 hod. v období od 16. června do 31. srpna na ÚN Orlík, ÚN Trnávka a na několik dalších revírů ČRS.
Pro rok 2010 však již tyty výjimky neplatí a Rada ČRS jako uživatel revírů ÚN Orlík a ÚN Trnávka musela požádat podobně jako další uživatelé rybářských revírů Mze ČR o udělení nových výjimek. Případné udělení výjimek z denní doby lovu ryb lze očekávat v nejbližších dnech.
O udělení výjimek budeme veřejnost obratem informovat podobně jako v roce 2009 v aktualitách na www.rybsvaz.cz a v červencovém čísle časopisu Rybářství.

Rada ČRS

 

Albak - ®, 8.6.2010

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniLehátko Premium + přepravní taška

Za 2.556
Dodáme za zaváděcí cenu do 24 hodin bez poštovného a balného pokud se přihlásíte dosáhnete na další bonus v podobě 3%.Akční balíček, který se skládá z oblíbeného lehátka Premium a transportní tašky, která je uzpůsobena přesně na toto lehátko.

akce, rybareniNOVINKA 2017 Nabíjecí víceúčelová svítilna Thunder 3in1

Za 590
Dodáme do 24 hodin a pokud se přihlásíte obdržíte další bonus v podobě 3%.3in1 - tři zařízení v jednom: LED svítilna, kempinková lampa a power banka. LED svítilna nabízí několik režimů svícení (silné / normální / slabé / blikající světlo). Tlačítko umístěné...

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
InRybareni.cz InRybareni.cz

Rybářský obchod InRybaření.cz nabízí prvotřídní zboží nejvyšší kvality, seriózní jednání a vstřícnost. V našem internetovém obchodě...